Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskerakonna hääälte ostmine
 
Tulivihane 22. september 2009, kl 14.56
Keskerakond lubab pensionäri hääle eest antava summa tõsta tänavu 2000 kroonile ja ähvardab samas, et Reformierakonna poolt hääletades jääb eakas valija ilma 1000 kroonist.

"Reformierakond kaotab 1000-kroonise toetuse Tallinna pensionäridele. Keskerakond suurendab pensionilisa 2000 kroonini," väidab Tallinna abilinnapea Merike Martinson Keskerakonna valimisreklaamis.

-----------------

No mida fakki küll!!! Selline häälte ostmine peaks olema ebaseaduslik!

Samamoodi Keskerakonna linnavalitsus oli see, mis võttis lasteaedadelt ära 25% rahast ja laste spordiklubide 50% rahast.
Ise aga väidavad nagu oleks selle taga Ansip. No krt küll, Savisaar on ju linnapea! Tema allkiri on nendel linnakäskkirjadel all!

Vastik varga ja valetajakari! Tülgastus tuleb peale kuidas vahendeid valimata üle laipade võimurabamine käib.
 
tallinlane 22. september 2009, kl 15.01
masendav. see 2000 kr on tegelikult maksumaksja raha. minu raha, mille eest nad hääli ostavad.
kui keskerakond uuesti võimule saab, siis mina kirjutan ennast tallinnast välja. ma pole nõus sellega kuidas nad minu raha laiali jagavad enda hüvanguks.
 
ja.jaa 22. september 2009, kl 15.01
Krt küll, mida rohkem ma loen, seda rohkem hakkan Savikat uskuma, et delfi on reformi hääletoru. Enam muuud juttu ei olegi kui keski kirumine. Valimised lähenevad, reform annab tuld.
 
no 22. september 2009, kl 15.04
to " tallinlane"
Tore oleks kui sa ka sinna tagasi koliksid, kust tulid.
 
greip 22. september 2009, kl 15.14
Mina ei ole mingist otsast Reform, aga siiski jälestan Savisaart&Co-d tema korruptiivse tegevuse pärast, kuritegude kinnimätsimise, naiivikutele ja muukeelsetele suunatud ebaeetiliste ja lapsikute kampaaniate pärast, suurte sõnade taustal käivat raiskamist, ja kogu seda lausvalet tema propagandakanalites. Saaks sellele juba piiri panna, et asjad võiksid ka Tallinna linnavalitsuse demokraatia suunas arenema hakata.
 
põline 22. september 2009, kl 15.23
Põline linnakas, ei ole reform, savipätsi jälestan. Hoopis tiblad ja endised kolkainimesed, kes siin käsi pikalt sotsiaalkortereid ootavad, savikat kummardavad ja linnas lagastavad, võiksid oma kolkasse tagasi kolida. Jube on vaadata, kuidas pööbel linnas möllab ja nõuab. Ainsad savipätsi valijad, keda mina tean, on kusagilt kapa- kohilast Tallinna tulnud, siin mitme mehega paljunenud, elavad sotsiaaltoetustest ja miinimumemapalgast ja kiidavad oma isakest. Õudukas...
 
misasja 22. september 2009, kl 15.29
mis reformi hääletoru?????
kas tavaline inimene ei tohigi kesiku vastu olla?????
tüüpiline kesiku egomaailm - pole võimalik, et mõni tavaline inimene nende vastu on.
 
* 22. september 2009, kl 16.11
Põline: kõik minu eakad sugulased (kõik põlised eestlased ja tallinna elanikud) on paadunud Savisaare fännid. Sest Savisaar toetab ja aitab neid ...
 
Põline 22. september 2009, kl 16.15
Mitte ükski minu eakatest sugulastest ei ole Savika fännid, nad saavad ise hakkama, eluaeg on saanud, meil aidatakse üksteist, käsi pikalt riigi poolt annetuste mangumine ei ole kombeks. Toetatakse erinevaid erakondi, IRL ja SDE on popid, mõnele meeldib ka Reform.
 
nojahh 22. september 2009, kl 16.16
ja minu tuttavad eakad ja põlised tallinlased, võtavad naeruga savisaare poolt pakutava vastu, aga hääletavad ikka teiste parteide poolt:P

krrrt! nõuan lasteaia kohti, mitte asotsidele uute ubrikute ehitamist!
 
huvitav 22. september 2009, kl 16.27
Kas näiteks maksuamet ei saa midagi selle vastu teha, et maksumaksja raha võimulesaamise nimel raisatakse? On see üldse vabariik enam või mingi valgevene?
 
hm 22. september 2009, kl 16.52
nii nagu lastel pole õigust hääletada, ei tohiks ka pensionäridel seda õigust olla. ilmselgelt on nad sama kergesti lollitatavad nagu lapsed ja hääletavad selle poolt, kelle poolt kästakse.

kui hääletada võiks vaid psüholoogilt heakskiidu saanud inimesed, kes oma peaga mõtlevad, siis tuleks keskerakonnal oma uksed sulgeda.
 
kohalik 22. september 2009, kl 16.58
Aga kolige Tartusse, saate täiel rinnal nautida reformarite valitsust- rahatuid pensiokaid ja puuduvaid lasteaiakohti, alla igasugust arvestust bussiliiklus on peale selle.

Mina ei vali ühte ega teist, aga Savika sõimamisega ka vaeva ei näe, sest teglikult vahet pole, pirukas on ikka jagaja käes.
 
erakonnatu 22. september 2009, kl 17.03
keegi võiks kokku arvutada kui palju keskerakond linna raha enda võimule upitamiseks raisanud on.


alustan nimekirjaga:

- häälte ostmised 2000 kr per pensionär
- kartulid ja küttepuud
- häältekogujate kokkuostmine (katrin siska aastapalk, ksenja balta toetused jne, kõikidele tuntud näoga häältekogujatele makstakse erakonda astumine varjatud moel kinni).
- 40 miljonit pressi- ja propagandaesindajad


mis veel puudu on?


siinkohal kiidan gert kanterit, kes pakutud 100 000 kr keskerakonnalt vastu ei võtnud, et ennast samuti erakonna liikmeks oleks müünud. samuti paranes arvamus liis lassist, et kui talle anti valida kas astub keskerakonda või saab töölt kinga ja ta lahkus ise töölt. mõned inimesed siiski teavad oma väärtust!
 
kohalik 22. september 2009, kl 18.17
kaugkütte hinna tõusu 30% tahaate siis kolige ka Tartusse. Käibemaks tuleb veel lisaks.
 
to kohalik 22. september 2009, kl 18.27
Erinevalt Tallinnast, kus järgmisel aastal on lasteaedade olukord märksa halvem kui praegu, on Tartus olukord hoopis paranemas, järgmisel aastal tuleb juurde mitusada kohta, nii uute eralasteaeda kui linnalasteaedade näol. Ja pole meil siin pensionäridel ka midagi hullu lahti, vähemalt minu tuttavad pensionärid elavad normaalselt.
 
kohalik 22. september 2009, kl 20.05
to to kohalik
Kahtlemata elab osa pensionäre Tartus hästi. Ma ka tean pensionäride paari kes elavad omas majas, kummalgi on pension üle 5000 ja linn toob neile lisaks koorma küttepuid koju.
Aga mille poolest on Savika küttepuud mustemad kui Kruuse omad?
 
to kohalik 22. september 2009, kl 20.09
Sest Savikas kasutab elementaarset sotsiaaltegevust populistlikult enne valimisi ära, kuidas sa seda ometi ei näe? Kõik omavalitsused tegelevad suuremal või vähemal määral abivajajate toetamisega, aga kusagil ei panda seda nii suure kella külge ja ei eksponeerita linna keskväljakul niiviisi kui Tallinnas. Loomulikult toob see valijaid, aga väga kehv maitse on kogu asjal küljes.
 
Anni 22. september 2009, kl 20.12
Kesk on viimasel ajal ikka eriti tüütuks muutunud..
See nädal potsatas postkasti jälle leht nimega Pealinn, kus igal lehel on kirjas, mille heaga Kesk või mõni selle liige hakkama sai või siis mis valitsus halvasti tegi. Mõningad stiilinäited ajalehe pealkirjadest: "Protesteeri töötuse vastu", "Lasteaiatasu vabastus jätab perele rohkem söögiraha", "Sajad inimesed soovivad linnalt kartuleid", "Keit Pentus luiskas maamaksu tegelikust suuremaks" jne (kusjuures need pealkirjad olid kõigest esimeselt 3 lk-lt)
Saan aru, et mul on vabadus seda lehte mitte lugeda ja ma ei loegi, aga mul tekkis juba sportlik huvi sealt lehest vaadata, kas on ka mõni apoliitiline artikkel (mida sealt juba mitu kuud pole leidnud).
Täitesti kohutav, oleks nagu nõukaaeg tagasi, kus inimestele tehakse ajupesu lihtsalt.. Kohutav, mille peale raisatakse ressursse.. Oleks siis tegemist Keski lehega, aga väidetavalt peaks see lihtsalt kajastama Tallinnas toimuvat.
Nende valimistega on minu silmis Kesk ja Reform mõlemad selle üksteise mustamisega endale vee peale tõmmanud. Keskist oli seda muidugi oodata, aga Reform oli seni suutnud ikka oma väärikust hoida.
 
greip 22. september 2009, kl 21.21
Jah, Anni, tean, millest sa räägid. Kuna kodus remont, kulub iga ajaleht ära, olen seetõttu Pealinna postkastist tuppa toonud. Kuu aega tagasi oli nagu muust kah ikka, pluss paar nupukest stiilis: Pentus jälle valetab..., aga see viimane vm number oli ikka stiilipuhas propagandavoldik. Eriti labane on see lapsik näpuviibutamine, millega konkurentide vigu esile tõstetakse, a la Peeter Võsa või Õhtuleht. Aga ju nad siis tunnevad oma valijat hästi. Hale, millega inimesi on võimalik konksu otsa saada.
 
ab 22. september 2009, kl 21.30
Teemaalgataja haugub vale puu all. Mitte Tallinn ega Rapla või Kohila ei võtnud teie lastelt midagi ära Savisaare algatusel.
Taotlege kohalikes OV,et mis rahadest üle laekub,see läheb ühiskatlasse. Enne ikka oma maksumaksjad,mitte vastupidi! On ju nii?
 
to anni 22. september 2009, kl 21.31
aga seda, kes tallinna vee maha müüs, sa lugeda ei osanud?

kohalikuga ühel nõul, pirukas on tõepoolest jagaja käes. võta üht ja viska teist!
 
kohalik 22. september 2009, kl 21.37
see mida teie peate Tallinnas elemantaarseks sotsiaaltegevuseks, seda pole paljudes teistes omavalitsustes olemaski, olete kindlad, et need koolitoetused ja kartulijagamised inimestel üle külje maha jooksevad?
Muide, ma pole keskerakonna valija kunagi olnud, aga selline reformi ülistamine ajab iiveldama. Kesk teeb oma valijatele suunatud reklaami ja kui see kõik töötab, siis on vaieldamatult hästi tehtud. Näe ei tunne teised parteid oma valijaid ei enne ega peale valimisi.
 
äh, kohalik, 22. september 2009, kl 21.59
Tartus kesikud samamoodi juba pikemat aega võimul.
 
Rose to kohalik 22. september 2009, kl 22.00
Asi ei olegi ju niivõrd selles, et kesk teeb reklaami. Point on selles, et ta teeb seda räusates ja halva maitse piiri ületades
 
ah 22. september 2009, kl 23.46
rsk maha müüvad me eestimaa tükk tükkhaaval ja mitte kui midagi ei saa teha. nüüd parseldavad telekomi aktsiad....


mine või väevõimuga keski valima.
 
D 23. september 2009, kl 06.47
Väga tublid ju keskid.
Refka ja isakad müüvad veel viimast, enne, kui lahkuvad.
 
Täpitriin 23. september 2009, kl 09.17
D, kas suur laenukoormus, millega KE pealinna on õnnistanud, on parem käik? Laenu tuleb hakata järgnevatel põlvedel tagasi maksma, ei ütle, et laenama üldse ei peaks, aga see ei tohiks oma suuruse tõttu kõri kinni nöörida. KE elab oma mõtetega tänases päevases ja tundub, et üldse ei adu oma tegude kahjulikkust.
 
Fr 23. september 2009, kl 14.05
No ongi, Keskerakond võttis suure laenu Tallinnale kaela. Selle eest tehakse nüüd hullu reklaami endale, lootes tagasi võimule saad.
Ja kui ei õnnestus saada, sisi peavadki teised erakonnad Keskerakonna kokku keedetud laenusuppi sööma ja siis pasundavad, et oi kui kehvad ajad, võimul olijad selle süüdi.

Nagu süüdistatakse majanduslanguses praegust valitsust. Praegu on aga majanduslangus just nende otsuste pärast mis Keskerakond ise võimul olles aastaid tagasi vastu võttis. Võtab lihtsalt aega, et asjad mõjuma hakkavad ja Keskerakond oskab suurepärast jama kõigile kokku keerata ning pärast teisi nendes süüdistada.
 
mimm 23. september 2009, kl 14.17
Kui räägitakse lasteaiakohtadest, ei tule enamusele meeldegi, et oli meil kavas selline RIIKLIK programm "igale lapsele lasteaiakoht", mis masu tõttu ära kadus . . . aga riigi otsas on teadagi, kes - ikka rehvormikad. Nii et ühed mustad mõlemad, ei hakkagi mõõtma, kumb mustem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!