Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kuhu kadus villu parvet?
 
otsija 14. oktoober 2009, kl 21.47
kas tema 15 min kuulsust sai läbi? Kuidas siis pornoskandaal lahenes?
 
ei tea 15. oktoober 2009, kl 09.02
tahaks ka teada?
 
skiso 15. oktoober 2009, kl 10.58
peab ootama raamatu ilmumist
http://209.85.229.132/search?q=cache:1CavHoddkCoJ:sex.ee/+love.ee&cd=3&hl=et&ct=clnk&gl=ee

lugemist
http://no.spam.ee/?tag=loveee-ou
 
hehee 15. oktoober 2009, kl 12.52
Lugesin, et kuhu kadus villu pervert.
 
Helles Bier 24. märts 2023, kl 15.24
Viimati propageeris kuskil krüptoga kauplemist aga sellest ajast kui krüpto krahhis, pole midagi kuulnud
 
Mõttetu 30. märts 2023, kl 16.11
Miks tuntakse huvi selle tüübi vastu, kes ainult naisi süüdistab kõiges! Et kui suhe ei suju, on vaid naised süüdi selles jne. Mehed on tema meelest süütud ja ,,puhtad poisid,,
Kui lugesin tema arvamusi buduaari lingilt, oli vastik tunne. Nii küüniliselt, mürgiselt ja sarkastiliselt kirjutas naistest!
 
Psühholoogiline põhjendus 31. märts 2023, kl 11.32
Aga sellepärast, et naistele meeldivad PAHAD POISID ja ALFAISASED!

Elumehest paha poiss

Välimuselt tihti pikk ja laiaõlgne. Enesekindel. Koolis oli käitumine 2 või 3, venitas rahuldava välja. Kui järjekordse lollusega hakkama sai, siis õpetajate suhtumine oli „jälle see vigurvänt, temal ikka juhtub ja jälle sai millegagi hakkama.“ Aga kuna „ta ongi selline, üleannetu,“ siis andestatakse seetõttu rohkem kui teistele. Juba põhikoolis prutad olemas, gümnaasiumis-kutsekas kohe kindlasti. Särav. Tagasihoidlikkus on viimane sõna millega teda iseloomustada. Räägib seltskonnas palju, „nõuab“ teiste tähelepanu, seega on tähelepanu keskmes. Kui on meeste seltskond, siis tema on LIIDER. Selliseid nimetatakse seltskonna hingeks. Kuna juba noorest peale on ta olnud füüsiliselt teistest poistest suurem, on ta harjunud teistest üle olema, paika panema. See jätkub ka täiskasvanueas. Võib anda mõista mõnele teisele mehele, et „mis SINA siin seletad?“ Ühesõnaga paneb teisi mehi paika. Kui teine mees (näiteks korralik mees, nice guy) aru ei saa ja suud liiga palju pruugib, siis pole probleemi asi füüsiliselt selgeks teha, lihtsalt vastu lõugu anda. Lubadustest kinni ei pea. Kella ei tunne, tihti hilineb (või unustab üldse ära). Alati on „asju ajada,“ st teiste meestega „midagi kuskil teha.“ Kuna on ettearvamatu, siis igav temaga ei hakka, alati on üllatusi, kuhugi ootamatult koos naisega minemist jne. Napsu võtmine teiste meestega on muidugi elementaarne asi, seda juhtub tihti. Kuna on alati naiste seas olnud populaarne, siis on üheöösuhteid kogunenud „kes neid jõuab kokku lugeda.“ On pannud ka sõprade naisi. Ta peab elementaarseks, et naised teda tahavad, tahavad lihtsalt seksi või suhet, sest ta on ju tegija. Kuna on seksinud paljude erinevate naistega, siis voodis suuremate kogemustega. Voodis teeb enesekindlalt mis tahab, annab naistele suhu ja nõuab anaali. Seksides ei karda, et teeb naisele kuidagi „haiget,“ vaid paneb rajult ja loomalikult. Üldises igapäevaelus egomees, mitte nii abivalmis kui korralik mees. Näiteks ütleb helistajale, kes soovib sõidutatud saada, et „osta endale auto.“ Kuna ta on egomees, siis loogiline, et nii vastab – ega ta mingi jooksupoiss teistele pole. Tema on tegija, mitte suvaline. Võtab elu vabalt. Sealhulgas ka ühiskonna poolt seatud piiranguid, näiteks liikluseeskirja. Või kohustust oma eostatud laps üles kasvatada. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!