Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
haigena tööl
 
pole sõnu 12. oktoober 2012, kl 10.08
Mul töökaaslane täiesti haigena tööl, kõrge palavik, pea-ja kurguvalu. Ülemus ei lubanud tal ära minna(ütles, et siis võid üldse tulemata jääda), ta muidugi ei julge minna ka. Mind muidugi ajavad sellised olukorrad tigedaks, seda enam, et ei näe siin esmakordselt seda. Ise pole õnneks tõbine olnud. Kas teie julgeksite enda eest siiski võidelda ja oleksite rahumeeli haiguslehel?
 
halloo 12. oktoober 2012, kl 10.26
Sellised asjad võivad ju väga kurvalt lõppeda. Mulle oleks edaspidine tervis olulisem.
 
d 12. oktoober 2012, kl 10.29
no poleks üldse pidanud tulema tööle sellise palavikuga!
 
selline olukord 12. oktoober 2012, kl 11.24
selline olukord on riigi ja seaduse soositud. plemused võivad kõike.
 
valuuus 12. oktoober 2012, kl 11.35
lollidel ülemustel on ka lollid töötajad, nagu näha. kuidas saab olla täiskasvanu nii loll, et tuleb haigena tööle kohale, et siis ära küsida? normaalne inimene võtab haigena haiguslehe, mitte ei lähe tööle teistele viirusi viima. on ikka seltskond.
 
oijah 12. oktoober 2012, kl 11.49
Hiljem ravib südamelihasepõletikku pool aastat! haigusega töötamine pole naljaasi! Miks te ei pöördu töövaidluskomisjoni vms? Eriti kui tegemist on korduva asjaga.
 
to selline olukord 12. oktoober 2012, kl 12.13
selline olukord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selline olukord on riigi ja seaduse soositud. plem
> used võivad kõike.

ah mis sa ajad, ei soosi ükski seadus seda. seadus näeb ette haiguslehe. ja kes käsib üldse ülemusele teada anda, kui rakse haigus on? ole vait ja teta, et võimatu tulla ja kogu lugu. isver küll rumalust.
 
* 12. oktoober 2012, kl 13.38
Olen ka haigena tööle läinud ja siis ära küsinud. Sellepärast, et hommikul kohe ei saanud aru kui haige ma siis ikkagi olen, tundus, et nii hull ikka pole ..
 
jajah 12. oktoober 2012, kl 16.22
Vot sellised need etevõtjad ongi. Ei hooli nad oma töötajate tervisest ega midagi.
 
pole sõnu 12. oktoober 2012, kl 16.47
Kusjuures, polegi ettevõte. Tegemist riigiasutusega. Seda hullem,ma ütleks.
 
d 12. oktoober 2012, kl 16.59
noh, homme-ülehomme saab ennast ravida siis!inimesed ise lasevad endale pähe istuda!!!!
 
enter 12. oktoober 2012, kl 17.05
to selline olukord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selline olukord Kirjutas:
> ---------------------
> ----------------------------------
> > selline ol
> ukord on riigi ja seaduse soositud. plem
> > used
> võivad kõike.
>
> ah mis sa ajad, ei soosi üks
> ki seadus seda. seadus näeb ette haiguslehe. ja ke
> s käsib üldse ülemusele teada anda, kui rakse haig
> us on? ole vait ja teta, et võimatu tulla ja kogu
> lugu. isver küll rumalust.

Sa ikka siinsete oludega oled kursis? Kui esimesed kolm haiguspäeva ei saa sentigi ning sealt edasi saab 70% palgast, siis võib seda ilmselgelt nimetada nii, et seadus soosib haigena töölkäimist. Kolm palgata päeva võtavad antud kuu palgast ära 10% ning järgmine haiguspäev suurendab seda veelgi. Kui paljud inimesed, kes elavadki palgapäevast palgapäevani saaksid sellist asja omale lubada?
 
eelmisele 12. oktoober 2012, kl 17.53
keda huvitab? miks mind peaks huvitama hoopis sinu rahakott, aga mitte minu enda ja kolleegide tervis, kellele nakkuse tood? oled ikka ohmu, pane omal kõrvale haiguse jaoks ja ära tuututa siin asjata.
 
vot jah 12. oktoober 2012, kl 17.57
jajah 12. oktoober 2012, kl 16.22
Vot sellised need etevõtjad ongi. Ei hooli nad oma töötajate tervisest ega midagi.


Sina muidugi valutad koguaeg südant oma tööandja tervise pärast:D
 
? 12. oktoober 2012, kl 18.30
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keda huvitab? miks mind peaks huvitama hoopis sinu
> rahakott, aga mitte minu enda ja kolleegide tervi
> s, kellele nakkuse tood? oled ikka ohmu, pane omal
> kõrvale haiguse jaoks ja ära tuututa siin asjata.

aga miks peaks töötajat sinu tervis huvitama?
 
aga 12. oktoober 2012, kl 22.48
riskitakse ja käiakse väga palju käiakse, olen isegi käinud, haigusraha on väike, aga elama peab, kuni elu...ei saa mõeldagi, mis saab, loodetakse parimat,kes inimesest hoolib, sel viisil hoolib ta omamoodi oma perest keda toita, katta vaja
 
miks miks 12. oktoober 2012, kl 22.59
12. oktoober 2012, kl 18.30

eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keda huvitab? miks mind peaks huvitama hoopis sinu
> rahakott, aga mitte minu enda ja kolleegide tervi
> s, kellele nakkuse tood? oled ikka ohmu, pane omal
> kõrvale haiguse jaoks ja ära tuututa siin asjata.

aga miks peaks töötajat sinu tervis huvitama?

-----------------------------------------------
Miks peaks töandjat sinu tervis huvitama kui sind tema tervis ei huvita, mõlemad olete ju inimesed?
 
loll oled või? 12. oktoober 2012, kl 23.23
Töötaja ei terroriseeri tööandjat, kui see on haige. Võib rahumeeli haiguslehel istuda. Vastupidiseid näiteid on aga küllalt.
 
to ? 12. oktoober 2012, kl 23.38
? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eelmisele Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > keda huvitab? mi
> ks mind peaks huvitama hoopis sinu
> > rahakott,
> aga mitte minu enda ja kolleegide tervi
> > s, k
> ellele nakkuse tood? oled ikka ohmu, pane omal
>
> > kõrvale haiguse jaoks ja ära tuututa siin asjat
> a.
>
> aga miks peaks töötajat sinu tervis huvi
> tama?

puudega oled või? ma samuti töötaja, katsu nüüd ikka aru saada, et mul suva Su rahalisest seisust, aga ära tule tööle mulle ja teistele kolleegidele haigusi tooma! see Su enda probleem, millest elad, kui haige oled. sea oma elu siis odavamaks, et mina ei pea kannatama Sinu rahapuuduse tõttu. ära lülib juba, kogu aeg on keegi teine süüdi, kas ettevõtja või ansip.
 
eelmisele ettevõtjale 12. oktoober 2012, kl 23.42
Ei kallis ettevõtja ei ole puudega. Nagu näha ei kohkuks sa tagasi ka puudega inimeste sõimamise ja mõnitamis ees.
 
irw 13. oktoober 2012, kl 00.31
Reformid on vist ühe ullikese siia kommenteerima palganud.
 
tüdinud juba 13. oktoober 2012, kl 00.45
eelmisele ettevõtjale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei kallis ettevõtja ei ole puudega. Nagu näha ei k
> ohkuks sa tagasi ka puudega inimeste sõimamise ja
> mõnitamis ees.

väsi ära juba kogu seg sama teema masseerimisest. igaüks on Sul kohe ettevõtja, aitab juba. tõesti, igas teemas kohe kägisemas oma "ettevõtja oled ju" jutuga.
 
a 13. oktoober 2012, kl 00.51
sa ära loe siis kui tüdinud oled. võibolla teised on ka tüdinud su igas teemas halvustamisest.
 
Vana Karu 13. oktoober 2012, kl 11.22
Asi sõltub ikka kontekstist ka, kui oma paar korda aastas haige siis ok, aga kui on haige iga kuu mitu korda, siis töötaja on, kulu on aga tema töö on tegemata, sest teda pole jälle. Loomulikult viskab üle.
 
ilus naine 13. oktoober 2012, kl 12.36
Ükski täie aruga inimene ei sea raha tervisest kõrgemale olgu need ümbritsevad tingimused millised tahes. Ja siis, kui saadki 100 eurot vähem kätte, hiljem tüsistuste käes vaevelda ja halvemal juhul töövõimetuks jääda on parem või? Keegi ei saa sundida teid haigena tööl olema, ja kui olete ju siis pole piisavalt haiged veel.

Tööandjatele ütleks, et haige inimene pole absoluutselt produktiivne ja võib nakatada teisi nii et pool kollektiivi on varsti rivist väljas. Soovitan tilkuva ninaga läkastava kodaniku otsekohe koju haiguslehele saata. Tean tööandjaid, kes nii teevad ka.

Ei ole üldse RE valija, aga jääb mulje et mõni on ennast nii lõhki laenanud, et kui nädal aega kodus olla siis on kohe katastroof. Millegipärast ma ei usu, et need on 300-500 eurot teenivad müüjad, sest neile ei antagi selliseid laene ega liisinguiid.
 
ilusale naisele 13. oktoober 2012, kl 12.49
eksid, see nüüdne müüja võis buumi ajal olla töösse uppuv küünetehnik või mõni muu hästiteeniv asjapulk, siis need laenud kaela saigi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!