Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kes peab majaesiselt sõiduteelt lume koristama
 
deam 03. jaanuar 2010, kl 17.45
Suurte majade ees võiks tõesti olla sildid, millal sahk tuleb. Samas, meie maja ees on 150 autot (ükskord lugesin üle) ja kui fassaadi tegemine oli, siis oli ikka keegi jätnud oma auto ette...
Majaesine sõidutee ja parkla on üldjuhul linna maa ja kui linn hakkama ei saa ka otse sahaga läbisõitmisega, on ikka jama küll. Siis ei jäägi muud üle kui ise kaevama hakata, autolabidas käib selleks tööks küll
 
Kristal 03. jaanuar 2010, kl 17.57
"Ühesõnaga pull kestis oma tund aega ja seda nalja ei soovi ma oma vaenlasele ka."

Hanna-sugustele kulubki füüsiline töö ära!


Ma olen jõuludest saadik saanud juba vähemalt 5-l päeval iga kord 2-3 h järjest lund visata. Milline lust ja lõbu! See ei ole ju raske töö!

Naabrinaine ka virinal näol kaevas üks päev oma autot välja. Rasvunud ja ülesöönud nagu ta on, hingeldas juba esimese labidaviske järel. Ilmselgelt oleks talle sellist tööd rohkem vaja kui nii väikse liigutuse peale juba käed otsast kukuvad.
 
Tiigrisilm 03. jaanuar 2010, kl 18.17
Inimesed on jah jube mugavaks läinud. Antakse tasuta võimalus oma tervise eest hoolt kanda, ainult labidas maksab midagi. See on selline füüsiline korrmus, et ühe talvega võidate endale paar-kolm lisa-aastat juurde. Aga ei, saaks ainult vinguda, et miks ukse ette sõita ei saa. Minugi poolest võiks veel 2 nädalat järjest sadada, vaataks, mis teist siis saab :-)
 
lumi 03. jaanuar 2010, kl 20.11
Mina ka ei viriseks, õrn naisterahvas nagu ma olen, kuid MA EI TAHA OMA MAJA MEESSOOST LONTRUSTE AUTODE JAOKS KOHTI VALMIS KAEVATA. Ühe koha kaevamiseks kulus mul 1,5 tundi...ei tundnud enam käsi ka otsas. Koju tagasi jõudes oli naabrimehe auto juba minu koha peal. Ja mitte teadmatusest, vaid ta nägi, kuidas ma enne rassisin.
rsk...oleks kätte saanud, oleks talle labida selga kinni löönud:(
 
natuke klassikat... 03. jaanuar 2010, kl 20.32
Väljavõte päevikust
Aug. 12 - Kolisime oma uude kodusse Kanadas. Siin on nii ilus.
Mäed on nii võimsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.
Okt. 14 - Kanada - kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel võib näha kõikvõimalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzide varjunditega.
Läksin väiksele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.
Nov. 11 - Rembrance päev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda ettekujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin.
Dets. 2 - Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagupostkaardil. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaazitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaazitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.
Dets. 12 - Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaazist. Mulle meeldib siin.
Dets. 19 - Veel lund. Ei saanud garaazist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.
Dets. 22 - Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea.
Dets. 25 - Merry @!#$ Christmas! Veel külma lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.
Dets. 27 - Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, väljaarvatud lumekühveldamine garaaziteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on kuradi külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund võib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?
Dets. 28 - See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter paska. Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu majateele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.
Jan. 4 - Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleksid nad kõik novembris maha lasknud.
Mai 3 - Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.
Mai 10 - Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Kanada.
 
lumi 03. jaanuar 2010, kl 21.20
Kallis klassika...sa tegid mu tuju heaks:)))...just nii see kahjuks on,kuid... ma armastan siiski talve ja lund, kuid ma ei armasta...lausa vihkan lontruseid, kes ei viitsi oma perset liigutada, vaid elevad teiste seljas.
Eks need ole siingi näha, kes pole elu sees labidat kätte võtnud, vaid ainult aknal koogutades teiste rassimist pealt vaadanud, nende meelest on ühe auto väljakaevamine käkitegu...ja nii mitu korda päevas ja juba nädalajagu.

Aga sa, klassik, oled lahe..:)))
 
to lumi 03. jaanuar 2010, kl 21.37
Ja kas sul ei ole suud peas? Kui tead, kus naaber elab, siis lähedki ukse taha ja küsid ta käest, et missuguse koha sa talle homseks valmis pead kaevama? Noh et tuleb töölt ja siis oleks kohe kaevatud juba ja tal mugav parkida.
 
lumi 03. jaanuar 2010, kl 23.39
Uks oli kinni, panin kirja postkasti, vastust veel pole:)
 
naliii 04. jaanuar 2010, kl 00.01
klassikale

sa oled väga äge. naersin nii, et pisar silmas ;)
 
K 04. jaanuar 2010, kl 12.25
Siin olid ju pikad pühad. Miks peaks üldse keegi mitu korda sel ajal kuhugi sõitma? Mõni ime siis, et naaber parkimiskoha endale võttis. Veetnud siis pühad rahulikult kodus olles, mitte linna peal litutades.
 
a 04. jaanuar 2010, kl 12.39
Ärge siis unustage ka nende lollide üle naerda, kes eramajas elavad. Korteris on ju nii mugav ja mõnus :)
 
Tiigrisilm 04. jaanuar 2010, kl 13.25
to a: mis need eramajad siia puutuvad? Vahet ei ole suurt, oma aia seest ja aiaga piirneva kõnnitee (kui seda üldse on) kaabid jah ise, aga kui sul ikka valla traktor üldkasutatavat teed puhtaks ei aja, siis nuta ja naera - lootusetu! Eriti kui vald arvab, et see on arendaja ülesanne.

Igatahes oli Mustamäel näha, et inimesed marssisid kõik ühistranspordi peale. Ei viitsinud keegi ise labidat kätte võtta :-)
 
L 04. jaanuar 2010, kl 13.29
to K!
Mina eelistasin jah pühade ajal linna peale litutama minna, mitte ei peksnud kodus pihku nagu sina.
 
a tiigrisilmale 04. jaanuar 2010, kl 13.59
Ma pidasin silmas seda, et nagu siit lugeda, sina roogib inime tundide kaupa lund ja siis naabrimees pargib sinna tänulikult. Oma majas ju seda pole. Mina avan elegantse liigutusega garaaži ukse, istun puhtasse autosse ja sõidan sahinal sinna kuhu vaja :) Vähemalt minu kodutee on ideaalselt puhtaks lükatud kogu aeg, seega ei pea ka seal ukerdama. Kui naasen pargin uuesti garaaži. Mitte ei hakka endale uut kohta kuhugi hange sisse kaevama.
Jah, muidugi olen ka ise majaesise puhtaks teinud, ega kühveldamisest pääse, aga see on oma ja seda teed mõnuga.
 
to a 04. jaanuar 2010, kl 14.56
elaks ka oma majas,kui vaid see võimalus oleks.
 
Tiigrisilm 04. jaanuar 2010, kl 15.31
Mina küll hetkel eramajas elada ei tahaks. See on plaani võetud nii umbes kuue aasta pärast. Kuni sinnani naudin elamist vaikses kortermajas. Ja ka kühveldan ise ning sõidanlumest hoolimata puhta autoga. A ma ei ela magalates kah...
 
Lumememm 25. detsember 2021, kl 20.09
Meil ka siin Vaeste Patuste Alevis umbes sitt oli alevisse minna
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!