Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Prussakad kasutatud külmikus
 
Meelika 11. oktoober 2015, kl 21.08
Ostsin hiljuti kasutatud külmkapi, millega sain prussakad kaasa. Taskulambiga piilusin, nad elavad seal taga soojas, kus mootor on. Olen neid põrandal ringi jooksmas näinud erinevas suuruses, ka päris tillukesi, seega tegemist on kindlasti pesaga. Ostsin pihustatavat putukamürki ja tegin tõrje, aga ikka sibab neid ringi. Nüüd siis küsimus, et kas ma otse sinna mootori juurde külmikusse võin ka pihustada, või see tekitab elektrilühise? Loomulikult lülitaks kapi välja, aga kui sisse lülitatda hiljem, kas siis sprei kappi ja mootorit ei kahjusta? Päris jube kogemus ikka. Ehk oleks targem lihtsalt kapist vabaneda?
 
lambitekst 11. oktoober 2015, kl 21.35
Ehk jah, vabaneda. Vii prügimäele, nii jäävad need sitikad ka ellu. Või tee söögiks. Imetaja liha kõlbab süüa ja kui lihal suured ilusad silmad, siis seda maiamalt liha alla läheb. Vähemalt lihasööjatele läheb see peale. Sitikasööjad on eraldi teema, üldiselt on nad koledad ja halvad kuid kui nad heaks kiidad, saavad ka nemad tunda sinu heameelsust ja üllasust. Nii ju ongi, kui oled halb siis suur üksus ei toeta sind ja kui oled hea, saad osaks millestki mis jagab sind nende alla. Ja kui oled iseseisev, siis ei oska sa hinnata inimeste loomust kuna ilm rikutud on ja kuna elud üks kord, siis mis teha? Saada taha ja elu on lill. Küsimus on selles, et kas tahad nende sitikate käest taha või mitte. Kui soov puudub, siis sitikas ronib sulle munade alla ja liigutab sealt. Vana kooli taktika. See kelle munandite alla see sitikaniru ronib, seda sitikat ennast ei huvita kuna ta vajab tegevuseks pinnast lihtsalt ja kui sellel on iseloom, siis see on midagi mis on pigem huvitav ja julge satikas haarab härjal sarvist. Nirumad ehk inimlikumad juba murduvad ja jäävad sellega alla. Kui istuda kodus rahulikult, sitikas kottide vahel, tekivad mõtted ja küsimused ja kui sitikas tatistab, siis haiseb see väga ebainimlikult ja midagi peab ette võtma. Sitikale mõjub analoog oma naisest. Meest tal veel ei ole kuid ka see võib muutuda ja vihm mis alla sadas, viis kaasa satikate vere.
 
loll 11. oktoober 2015, kl 21.53
ela ikka nendega sõbralikult koos. prussakas on kah jumala loodud ja neid sa ei tohi hävitada. vii kapp metsa ja las nad elavad seal rahus edasi.
 
bõk 11. oktoober 2015, kl 22.04
Prussakad kardavad külma, sellepärast pole neid ka talumajades jms kohtades. Vii see küll külmik õue, anna natuke pakast ja hommikul ei liiguta seal enam mitte keegi.
 
njahh 11. oktoober 2015, kl 22.05
olge nüüd ikka, mõrtsukad. Prussakad viskavad sussid püsti, kui ilm külmem kui 5 kraadi on.

Aga tegelikult on see täitsa probleem, sest vaevalt õnnestub sul nad kõik ära metsa viia. Keegi pääseb ikka punuma ja teeb pesa uude kohta. Kogu elamist pole ju võimalik metsa viia.
 
putukamürki 11. oktoober 2015, kl 22.06
elektriseadete peale lasta ei tohi jah.
 
tobu 11. oktoober 2015, kl 22.15
ma arvan et kõige õigem lahendus sellele probleemile on see kui sa sealt majast välja kolid. las prussakad ka elavad. prussakatel on samuti omad õigused.
 
Meelikale 11. oktoober 2015, kl 23.25
Lihtsam on küsida mõnest elektroonika poest, kuhu võib mürki lasta külmkapile ja kas peab pärast kuivama jne... Siit rumalatest vastustest küll mingit asjalikku soovirust loota ei tasu...
 
Kõikjal Eestis! 12. oktoober 2015, kl 06.47
Kutsu prussakatõrje! Töö kvaliteetne, kiire ja korralik.Ise ei tasu jamada :(
Isegi mitte midagi ei pea kinni katma, ära peitma, kodust välja minema jne.
Ise sain need nii, et naaber tegi remonti ja need sead jooksid kõik meile.
7 aastat pole ühtki nüüd näinud enam!
http://www.rentokil.ee/info-rentokil-kohta/index.html
 
Terve 12. oktoober 2015, kl 12.43
lasnakorski ja Ida-Viru neid täis..
 
Loogish!! :D 14. oktoober 2015, kl 00.13
No kus nõudlust, seal ka rohkem pakkumist!! :D
 
kai 15. oktoober 2015, kl 11.25
Inimene küsib nõu ja mida ta vastu saab! Isver, mõni siin enda meelest jube vaimukas.
 
mnjah 16. oktoober 2015, kl 11.28
see on tõeline õnnetus...sellepärast pole ma julgenud osta ühtegi kasutatud eset (kuigi nii mõnigi kapp v laud oles ostuks sobinud) et ma kardan kõiksugu putukaid nendega kaasa saada:( kui elad oma majas, on lihtsam- lase maja mürki täis, pane aknad-uksed kinni,ise otsi kuskil mujal öömaja; aga kui elad kortermajas- siis on pidu labi, sest satikal ronivad ju kõikide korteritesse. Ausalt- iga kord hirmuga vaatan, kui keegi meie majas kolib, õnneks seda eriti tihti ei juhtu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!