Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas selliseid Kodutunne aitabki???
 
Malle 30. november 2015, kl 14.40
https://www.riigiteataja.ee/akt/80512

Lisades, et mees istus kinni ka aasta tagasi vanglas, naise kellega ta saates esines, leidsi ta parku alles jaanipäeval. Tööl ei käi, ise ei teeni, lastakse lahti kõikjalt kuna mees varastab. Kogu aeg kerjab asju, kuna pidevalt teda on röövitud. Kas tegelikult ka? Kuidas küll mõnel ei vea, et iga kuu käivad vargad ja viivad tööriistad minema??? Mitte ühte last pole see mees kasvatanud ja jutt kasulastest on jama. Kui jookskutele pakkuda ulualust,et koos tore pidu panna, siis see pole kasulapse aitamine, see on punker. Jah, koeri ta aitab ja armastab ja selle varjus ta ka tegutseb. Kus ma seda kõike tean, olen jälginud tema postitusi erinevates gruppides ja ise ta oma elu laiali laotab kõikidele. Sellel naisel pole seal mitte mingit neerupuudulikkust. Inimene kes neerupuudulikkusega ja kunstneeru järjekorras, ei pea kodus pidu ja käib dialüüsis. Alkohol ja neeurpuudulikkus ei käi kuidagi kokku. Endale raske haigus valetada on suurim lollus ja ega see saatuse poolt karistuseta ei jää.
 
ingrid 30. november 2015, kl 15.41
Ma nägin seda saadet. Muu koha pealt ei oska kosta, aga see lõputu kasulaste hulk oli kuidagi ulme. Mis kasulapsed. Ma pole kindel, kas mullegi kasulapsi antakse.
Teate, mis minu jaoks paha vaadata oli. Tegi see punt selle köögi seal korda ja kohe olid koerad ja kassid peal. Nii nilbe. :(
 
Mari 30. november 2015, kl 16.18
Mina ei mõista, kuidas inimesed ei suuda oma rämpsu ära koristada, isegi mitte enne kaamera tulekut? Rahvast ja töökäsi majas oli, aga hullem kui prügimägi. Vaatasin seda ilusat uut lauda ja esimene mõte oli, et see ka varsti mitme sentimeetrise sopakihiga kaetud ilmselt.
Ma saan aru, kui inimesed on vaesed ja elamine vajab remonti, aga mustust ja lohakust rahaga ei ravi ja Kodutunde asemel ma sellisestes seapesades remonti tegema ei hakkakski.
 
njahh 30. november 2015, kl 16.24
kle, see lugu, millele sa viitad, juhtus eelmisel sajandil: kohtuotsus on aastast 1998. Kas tõesti ei või inimesed muutuda?
Saadet ma ei näinud ja kasulastest ei tea - küllap mingi puukmutt on end külge kleepinud ja omad lapsed kaela määrinud - aga see, mida ta loomade heaks teeb, on tõesti täiesti isetu ja näitab, et tegemist on hea (vbl pisut lihtsa) inimesega. Ja juba selle eest on ta abi rohkem ära teeninud, kui kesiganes laiskloom, kelle elamist pisaraist nõretades vuntsitud on.
 
jah 30. november 2015, kl 16.46
Vaatasin seda meest ja tundsin ära enda. Olen samuti ilma vanemateta kasvanud ja minu jaoks on koerad, kassid, üldse loomad olulisemad kui inimesed. Just nemad pakkusid mulle truudust ja armastust, kui inimesed seda ei teinud.
Ta ju armastab ja aitab loomi, seega pole tegu halva inimesega. Minul oli küll hea meel, et just selline inimene abi sai.
 
kummaline jah! 30. november 2015, kl 17.27
See neerupuudulikkuse jutt sundis ka mind kulme kergitama.
Kas tõesti saate tiim ei kontrolligi inimeste andmeid ja laseb igasugu jama kõrva puhuda? Ilmselgelt ei ole neil aimugi, mida kujutab endas neerupuudulikkuse selline aste, et doonorneeru tarvis.
 
njahh 30. november 2015, kl 20.12
saatetiim on ajast aega silma paistnud erilise lihtsameelsuse ja naiivsusega. Pole üldse vahet, kes saatejuht olnud on.
 
vanem eit 30. november 2015, kl 23.43
huvitav, keda teie arust kodutunne siis aitama peab? rikkaid ja ilusaid või?

see on ju igati loogiline, milline inimene elu hammasrataste vahele jääb.
 
mull 02. detsember 2015, kl 10.18
Kodutunne tegi ilusa köögi aga nüüd FB seinal on seal juba totaalne laga...
 
vanaeit 02. detsember 2015, kl 13.02
vanem eit
30. november 2015, kl 23.43
huvitav, keda teie arust kodutunne siis aitama peab? rikkaid ja ilusaid või?

Eelkõige väärivad aitamist ausad inimesed. Need, kes endale abi välja valetavad, seda küll ei vääri.
 
vanemale eidele 02. detsember 2015, kl 13.44
Keda keda, meie "ausatatuid" ja "lugupeetuid" friigikogulasi, sest neil ju raha VÄHE! Keda siis veel?!
 
vanem eit 03. detsember 2015, kl 14.52
vanemale eidele
02. detsember 2015, kl 13.44
Keda keda, meie "ausatatuid" ja "lugupeetuid" friigikogulasi, sest neil ju raha VÄHE! Keda siis veel?!

No mõtle, latseke, väheke! Ehk leiad ikka veel võimalusi!
 
Rita 03. detsember 2015, kl 15.11
Mõtlen, et see koduomanikust naine veel kahetseb ühel päeval, et sellise (korduvalt karistatud) mehe majja võttis.Ei muutu enam täiskasvanud inimene. Laste nimel peaks naine sellisest mehest küll loobuma. Küll varsti hakkab kodust asju kaduma kui mehel viinaraha vaja. Mehel silmad kilavad peas, need ei ärata küll mingit usaldust. Rääkida see mees oskab ja selliste õnge lihtsameelsed naised lähevadki.
 
Venlafaksiin 03. detsember 2015, kl 19.01
Ei tea jah, kust need inimesed saadetesse valitakse. Mind ajas kettasse üks teine saade, see muutumise oma, ime-imeline. Seal oli yks noor tüüp ilma hammasteta, kes istus oi-oi kui kalli tsikli otsas. Ja sai veel tasuta hambad ja muudki.
Eestis on palju inimesi, kellel polegi võimalust hambaid ravida, isegi mitte välja tõmmata; hea, kui leivagi lauale saab. Miks ei aidata selliseid inimesi?
 
mull 04. detsember 2015, kl 10.23
Naine oli kodutu, mees samuti, eks nad odava raha eest omale selle osmiku kauplesid kuskilt. Sellise mehe õnges on meil pool Eestimaad paraku juba...
 
mittevaataja 04. detsember 2015, kl 11.22
Miks vahite selliseid saateid, mis teid "kettasse ajavad"?! Piisab, kui üks saade ära vaadata, kui on selge, mis kontingendiga seal tegemist on, ja mis neid siis rohkem vahtida? Ma pole ühtegi vaadanud ega kavatse ka edaspidi vaadata. Hea rahulik on elada, ei pea võhivõõraste pärast kettasse minema.
 
njahh 04. detsember 2015, kl 11.27
aga oi, kui tore on pärast saadet tõdeda, et on hulk inimesi, kes elab veel kehvemini kui mina. Nii tore on neid arvustada ja halvustada ja iseenda üle rõõmu tunda.

Sellepärast neid saateid tehakse ja seepärast neid vaadatakse: kahjurõõm on see kõige suurem rõõm...
 
njahh 04. detsember 2015, kl 11.28
.... ja õpetada, kuidas peab õigesti elama.
 
jhhh 04. detsember 2015, kl 11.41
küll sina juba tead seda õpetamise-asja.
 
3-1-1-12-98 Aivo Sihvarti süüdistusasjas KrK § 141 lg. 2 p. 3 järgi 04. detsember 2015, kl 11.41
Kriminaalasja materjalidest nähtuvalt anti A. Sihvart kohtu alla süüdistatuna KrK § 141 lg. 2 p.-de 2 ja 3 järgi selles, et ta 1. veebruaril 1996. a. kella 22.00 ajal Tartu maakonnas Tartu vallas Tartu-Jõgeva mnt. neljandal kilomeetril, olles joobnud olekus ning sõites koos Raul Osjametsaga viimasele kuuluval mopeedil, haaras R. Osjametsal selja tagant kõrist kinni ning surus talle kaela alumisse kolmandikku terariista. Selle tagajärjel mõlemad kukkusid mopeedilt maha ning R. Osjamets põgenes. A. Sihvart ajas mopeediga kannatanut taga ning pärast tema varjumist sõitis mopeediga minema. A. Sihvart tekitas kannatanule kerge kehavigastuse ning varalise kahju 3500 krooni.

Tartu Maakohtu 23. juuli 1997. a. otsusega mõisteti Aivo Sihvart KrK § 141 lg. 2 p. 3 järgi õigeks tema süü tõendamatuse tõttu
 
mull 04. detsember 2015, kl 11.52
Sihvart istus ka aastatel 2013 vms ka vangis. Võin eksida aastaarvudega aga välja sai ta 2014...
 
lugege temast Eesti Ekspress 21.okt. 05. detsember 2015, kl 16.06
"Ma tean, mida sa eile kodus tegid . . .!"
 
Kaebus advokaaadi tegevusele : 05. detsember 2015, kl 16.11
2014-05-06
Registreerimise number 257
Kellelt on saabunud/kellele väljastatud Aivo Sihvart
Pealkiri Kaebus advokaadi tegevusele
Saatja viit
Saatja kuupäev 2014-04-28
Saatja sideandmed Tallinna Vangla, Magasini 35, 10138 Tallinn
 
mull 06. detsember 2015, kl 12.41
http://www.ohtuleht.ee/103793/pulmad-parnu-vanglas

mõnele lausa meeldivad pätid.... aga ega see Tiia ise ka nii puhas pole, kui paistab
 
Kriss 06. detsember 2015, kl 14.19
See mees mõjus minu meelest suht agressiivsena, kui saatejuht talt uuris et kas talle makstakse ka halvatud käppadega koerte liikuma aitamise eest.Ma pidin shoki saama, jäi mulje, et läheb vaat et kallale! Kui ta seal jube agressiivselt teatas, et tema ei võta sentigi selle töö eest. Kas pidi sellepärast sedasi peale hüppama, kui talt küsiti selle kohta!?
 
Wq 13. detsember 2015, kl 15.25
Teemaalgataja, miks loobid soppa, kui sa ei tunne seda peret. Naisel on neerupuudulikkus, keegi pole selle kohta valetanud. Ja alkohoolik ta ka pole. Paluks jõulukuul vähe lahkemat meelt...
 
et siis 13. detsember 2015, kl 17.45
alkohoolik pole ja mõistust ka pole.
 
Lugeja 17. detsember 2015, kl 09.17
Mina annaks teid laimajaid kohtusse, miks küll olete nii õelad, elage oma elu ja laske ka teistel oma elu elada!
 
To Lugeja 18. detsember 2015, kl 23.27
Ega need jutud tühjast kohast ka ei teki... Kui inimene tegeleb süstemaatilise kerjamisega, siis torkab see silma ja rahval on õigus teada millise suliga tegemist on!
 
teadja 19. detsember 2015, kl 17.00
ma ei nimetaks inimest, kes haige koera põhjendusega headelt inimestelt raha välja kaupleb ja siis selle kõrist alla laseb.
Valelik vastik manipulaator on ta ja ei midagi muud!
See nö. koerte armastamine ja abistamine on puhtakujuline egotripp ja võimalus raha välja pressida (kaubelda).
*korra annetasin ja aitab. Joogu ja elagu oma raha eest!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!