Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Töötukassa "konsultant"
 
hmmm 14. veebruar 2010, kl 18.40
Paistab, et teemaalgataja torkas oksaga ametnike sipelgapessa. Kuidas kohe hakati teda maha tegema ja tühja tööd tegevaid ametnikke kaitsma!

See ei ole vabandus, et ametnik peab 600 inimest päevas teenindama (mida ma isiklikult ei usu, sest see teeb inimese kohta alla minuti). Kui mõtleval inimesel on vaja 600 asja päevas lahendada, siis tekib tal sellega väike kogemus. See töötaja on seal ikka 100% ebakompetentne, kui ta sellise kogemuse baasil ikka veel valesid otsuseid teeb.

Kas inimene käis ametniku juures üksi, suguvõsa või advokaadiga, ei oma siinkohal tähtsust.
 
jama 14. veebruar 2010, kl 19.47
Asi sellest, et ametnik peab olema pädev oma töös. ja kui ei ole, siis istugu oma mehe perses kodus edasi. kelle asi see on, kas ema viis poja sinna või mitte. see ei puuduta mitte kui kedagi. asi on lihtsalt selles, et ametnik pani puusse ja mõkmõk, ta ei vabandanud ega midagi. ma usun, kui ametnik oleks olnud viiskas ja sõbralik, siis poleks ka teemaalgataja siia kirjutanud. kindlasti, töötukassa chikk avastas selle teema siin ja nüüd sai aru, kui halba tööd ta teeb.

Ja kui poeg ongi memmekas, siis SEE POLE KELLEGI ASI!!!!!! sina töötukassa tibi, oled sellises kohas tööl, kus ei tohi vigu teha teiste inimeste arvelt!!!
 
coco 15. veebruar 2010, kl 23.24
Suur mehevolask aastates 20+, mammapoeg, äpu, luuser, memmepoeg jne. sellise negatiivse pildi olete te suutnud oma haige fantaasiaga poisist luua.
Võibolla on tegu hoopis 17+, puudega, tagasihoidliku, targa poisiga...


Olete ikka ühed "vanad" õelad kuivikud, kurjusest ja õelusest punnitamas.
 
jõesuu 16. veebruar 2010, kl 09.09
Millegipärast kõik arutavad ainult seda, miks poisil ema kaasas oli. Mina lugesin teemaalgatusest välja hoopis häirivama fakti, et teenindaja ei räägi inimestega. Vaat see on juba minu meelest üsna andestamatu eksimus. Teenindaja asi pole mitte vaikides pabereid liigutada, vaid inimestega suhelda ja neile selgitada, mida, miks ja kuidas.

Hoidku jumal sellise vaikija juurde ametiasjus sattumast.
 
no mida 16. veebruar 2010, kl 22.42
jõesuul täitsa õigus
 
Mina 16. veebruar 2010, kl 22.51
ka ei saa aru,miks inimest mõnitada.Küsimus on ju teenidamises ja kompententsuses,mida me kõik igal pool ootame.Inimene peab saama igal pool korralikult ja viisakalt teenindatud.On õigus või ei ole õigus mingile rahale,peab saama korrektse vastuse.
 
TS11 20. juuni 2019, kl 10.15
Olen pöördunud ka Endla tn. töötukassase, hüvitisi ei ole vaja, ümberõpet pole vaja, väga meeldivad konsultandid, kuigi iga kord vahetunud, kuni üks eriti vastik naine, tusane õel kuiv bürokraat süüdistas igas asjas, alandas nagu oleksin mingi kriminaal, riigi koorem, ütles, et olen maksupettur!? Enam sinna ei lähe. Jagan oma kogemust, et oleks teada. Konsultant peaks siiski inimesele püüdma viisakalt seletama ja nõu andma, mitte ründama, alandama.
 
COVID 19 22. aprill 2020, kl 18.23
Tööd on kõvasti hanerasva tehastes ja hanefarmides ning siis seljatame kriisi korraliku määrimisega
 
Saiki 22. juuni 2020, kl 01.06
Kümme aastat vana lugu. Kaire poeg on nüüd ilmselt toreda töökoha leidnud. Mis aga ei hämmasta ammu enam on kommenteerijate õelus. Pesuehtne õelus. Selline piiratud mõtlemine, ,stereotüüpidesse kindlalt uskumine, taustaks oma kehvad peresuhted.Väkk!!!
Ja vaikiv ametnik! Ma ei imesta!! Mul oli kogemus arstiga, kes ühtegi küsimust ei lasknud esitada, pani kohe suu kinni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!