Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lahendus pagulasprobleemile
 
ideeke 10. mai 2016, kl 18.39
10. mai 2016, kl 18.22
väga loll idee
 
ohhjahh 10. mai 2016, kl 18.39
ei lõpeks mingid sõjad. keegi ikka kisub mingi probleemi üles ja läheb aga lahti jälle üks kisklemine. ega ei saa rahu siin maa peal seni, kuni raha on elust ja inimestest üle. see rahajumal vajab ka siis kummardamist, niiet, mõte on küll kena, aga tulemus võib kehv olla.
 
to Idee 10. mai 2016, kl 20.25
Oled lollid või mängid? Mõtled ka, kui palju inimesi elab Aasias ja Aafrikas?
Nad ei mahu Euroopasse äragi. Kust sa neile selle töö võtad? Pealegi ei ole aafriklastest töötegijaid.
Sellest suur sõda ja verevalamine kahjuks just algabki.
 
Idee 10. mai 2016, kl 22.14
Idee oli tuua kõik Aafriklased ja araablased Euroopasse ja Aasiasse tööle piitsa ja prääniku meetodil ning teha Aafrikasse loodus ja Loomakaitse ala, kus saaks puhata. Mahuks ära küll kuna Aasias on suured tühjad alad ja külmaga nad enam ei sigineks.
 
eelmisele 11. mai 2016, kl 01.23
No ei ole vaimukas.
 
ees 11. mai 2016, kl 08.24
leevendus pagulaprobleemile oleks kohustuslik sealiha menüü
 
Hn 11. mai 2016, kl 11.09
Euroopasse ja Aasiasse mahuks aafriklased ära küll kuna ümberjaotamisega oleks vähemalt 90% loomulik kadu ja veel külma kliimaga Siberis 90% Kuna enne elama asumist on vaja aafriklasi karastada. Karastanud isikud oleks head ja tugevad töötajad ning meile suureks abiks rasketel töödel.
 
HansS 11. mai 2016, kl 11.28
Merkel ütles, et Aafrikas pole isegi niipalju elanikke tulgu või kõik Saksamaa suudab nad kõik vastu võtta. Huvitav Aafriklasi pole tulnud veel ühte protsentigi kui Merkel tahab neid suunata teistesse riikidesse. Kuhu jääb lubadus ja sakslased hädaldavad juba praegu, et pabulaid tuli liiga palju.
 
aijaa 11. mai 2016, kl 12.00
mis värki siin jahuda neist pabulatest ja probleemidest. meist ei olene niiehknaa mitte kui midagi.

kõik tehakse väljavalitud grupi poolt just nii nagu nende visioon ette näeb.
parem poleks olnud sündidagi, kui oleks ette teadnud, et elu sihuke p-a-sk on. esiteks on see elu nii krdima lühike, et vaevalt jõuad midagi otsustada ja tegema asuda, kui kõõksti ja ongi tuli kustunud. rähkled pisuke aeg ja poleks nagu midagi olnudki.
aga vaat, kus usutakse, et ollakse tegijad ja kõik tea mis. tuhkagi...
..kõik muutub tühjuseks ja fantaasiaprojektsioonid hajuvad ruumi...ähhh.
 
ang 11. mai 2016, kl 18.25
"Küsi angi käest, miks ta üldse eestlaste vaenuliku teema tegi..."

Ei suuda kuidagi teemategemist meenutada. Seda tõenäoselt ütlesin küll, et kui P. end eestlase musternäidiseks peab, siis sellise "eestlase" kadumist ma tragöödiaks ei pea. Arvan täna sama, kusjuures. Sellised valelikud laimajad lihtsalt hakkavad närvidele, ole sa loomult kui rahulik tahes. Normaalsed inimesed, terve mõistusega eestlased on teine teema.
 
angile 11. mai 2016, kl 20.10
Sa tegid aasta tagasi väga pika ja põhjaliku pagulaste propaganda, veensid eestlasi pagulasi, et me peame pagulasi vastu võtma.

Kas tegid tellimustööd või veensid rahvuskaaslasi pagulasi vastu võtma täiesti vabatahtlikult?

Sulle kirjutati, et kas soovid eestlaste hukku.
Selle peale vastasid, et sul on täiesti ükskõik, kas eestlsed rahvusena kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.

Ilmselt sa ei arvanud, et keegi üldse sinu sellisele ütlusele nii suurt tähelepanu pöörab.
 
angile 11. mai 2016, kl 20.12
Kirjutasid, et sul on täiesti ükskõik, kas EESTLASED kaovad maailmast kaovad kohe või 1000 aasta pärast.
Sul ei olnud siis õrna aimugi, kes sulle kirjutavad.
moosimadu 11. mai 2016, kl 20.13
Oh hoidku... Ära valeta, P.
Sulle pole enne keegi öelnud, et valetamine on paha ja valetajad ei leia endale kunagi õigeid sõpru? Oleks aeg õppida.
 
vanem eit 11. mai 2016, kl 20.46
ma ei ole küll miski P fänn, kuid nii ang kui moosimadu olid siin foorumis suurt ajupesu tegemas, pagulaste sisse smuugeldamise alal, seda mäletan küll. miks nad praegu kusagil pagulaste laagris neid ei taluta ja potita, jääb arusaamatuks.

Peel seekord täitsa õigus.
 
to 20.10 ja 2012 11. mai 2016, kl 20.51
ehk P. ehk psäiko, jne, jne, jne ....

Sinu:
"Mina olen oma kodumaa ja oma kalli rahva fänn."

nüüd on aeg küsida, kus see sinu "kallis rahvas" on, sest pole läbi aegade leidnud sinu tekstidest ainsatki head sõna mitte ainsagi kaasfoorumlase kohta!
 
To vanem eit 11. mai 2016, kl 20.55
Vanad naljad. Habemega. Iseennast kiita, 3-4 kaupa kirjutada nagu oleksid mitu erinevat kommijat, ei lähe loosi.
 
moosimaole 11. mai 2016, kl 20.59
Angiga te teineteise võidu kirusite ja siunasite eestlasi ja kiitsite pagulasi.

Angi väide, et tema arust võivad eestlased kohe maailmast kaduda, tal ükskõik, tundus niivõrd uskumatu.
Lugesin seda kommi mitu korda üle, ei suutnud uskuda oma silmi.

Ma ei oleks iial uskunud, et ang oma kirjutisi tagasi ajama hakkab.

Hea küll, ütles nii, siis ütles, kirjutas pika ja põhjaliku pagulasi pooldava kirjutise, mis seal ikka.
Kõige tobedam on seda hiljem tagasi ajama hakata, see jätab angist väga kummalise mulje.

Uskusin, et angil on iseloomu, julgust ja jõudu, kahjuks eksisin.

Palju normaalsem oleks öelda, et mõtles jah nii või et kirjutas südametäiega, aga eriliselt labane on tagasi ajada.
Uskumatu. Igal juhul ei oleks angist sellist käitumist iial uskunud.
 
ang 11. mai 2016, kl 21.00
Pille on Pille, kirjutagu ta kui totutaja, kui P. või kui Kurb või veel sada varianti, ei mingit erinevust. Kui inimene on sappi täis, siis ta lihtsalt on. "Eestluse" kandja. :)
 
angile 11. mai 2016, kl 21.05
Miks me ei võiks sinu pikka ja põhjalikku aastatagust teemat arutada, kus sa veensid eestlasi pagulasi vastu võtma.

Nagu diplomitöö oli kohe. Igasugu põhjalikud põhjendused olid, miks me peame pagulasi vastu võtma.
Et neid koloniseeriti, nad nii õnnetud, valge inimene, sealhulgas eestlane on suur võlglane ja kohustatud aitama.
 
angile 11. mai 2016, kl 21.14
Mille või kelle peale vihane oled? Sina tegid pagulaste propagandat, mitte keegi teine.
Kas sind sunniti relva ähvardusel kirjutama või milles asi?

Tõesti ei kujuta ette, et näiteks Avandi, Võigemast, Paris või Lobjakas hakkaksid ühel päeval rääkima, et nemad ei ole iial pagulasi pooldanud, pahad eestlased hoopis laimavad.
 
to 21.05 11. mai 2016, kl 21.17
Sina tahad kellegagi arutada? Sa ei aruta ju kunagi, sa üksnes valetad, ei vasta ealeski küsimustele, oled üks väga tüütu demagoog.
moosimadu 11. mai 2016, kl 21.19
Valetad ja väänad teiste sõnu.
Kui sa, P tõtt räägiksid, tooksid sa mõne näite ka, aga no ei ole näidet, on ainult valed. See, kuidas sa meie sõnu väänad on üsna jäle.
Tundub, et teiste sõnade väänamine on sul veres. Sõbrannast maalisid koletise, Liiza sõimasid ropult läbi, ema kohta ei ole sul häid sõnu jagunud, Angi ja minu sõnu esitad just nii, nagu sulle sobib. Mitte keegi pole sinult head sõna kuulnud.
Kole hing sul, vaene inimene.
Loodan, et saad ükskord targemaks, kuigi jalutule jqlgu ja hingetule hinge külge ei kasva....
 
ang 11. mai 2016, kl 21.21
No aga arutame siis, Pille. Minu seisukoht ei ole muutunud - kui pagulased tulevad (sest seda siiski sinult ega minult ei küsita, kas nad tohivad tulla), siis peaks nendega kenasti ümber käima. Ainult nii saab loota, et neist eestisõbralikud inimesed saavad. Sinu seisukoht on, et KÕIK "nad" on sellised-ja-sellised-ja-sellised. No vaat ei ole. Sa oled üldistaja ja see on juba puhtinimlikult solvav.
Sa ei ole siia kopeerinud mitte ühtegi minu tsitaati, kuiji eelkirjutajad on sul seda teha palunud.
Ja nüüd ütled sa, et mina söön oma sõnu? Ei söö, SINUsuguse eestlase kadumine pole minu jaoks traagika. Küll aga väidan ma, et ma ei mäleta, et ma oleks TEEMA TEINUD. Näita mulle seda minu aasta tagasi tehtud teemat, siis tunnistan, et mälu on kehv. Samas ei ole ma öelnud, et ma pole kaasa rääkinud, olen.
Järgmine laim ja vale, palun?



Toimetatud 2 kord(a). Viimati ang 11.05.2016 21.37.
 
eelmistele 11. mai 2016, kl 21.25
Mulle on see angi komm pähe kulunud, sest tundus niivõrd uskumatu, et üks eestlane ( !! ) ütleb niimoodi omaenda rahva kohta.

Ang kirjutas sõnasõnalt: tal on ükskõik, kas eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.
Lugesin seda kommi veel korduvalt üle, sest tundus niivõrd uskumatu.

Hiljem angi öeldu pehmendamiseks mõtlesin, et inimene tahtis midagi teravat vastu öelda ja ise ei taibanudki, et läks liiale.

Kuidagi ei suutnud uskuda, ang ise eestlane, käib eestikeelses foorumis, seega tunneb vajadust rahvuskaaslastega suhelda, aga ometi ükspuha, kui need maailmast kaoksid.
 
No, kuuuule, 11. mai 2016, kl 21.32
Üks ja seesama väljamõeldis, mida sa siin kordad ja kordad, EI, see ei muutu sellest usutavamaks, kui sa sellest ka tuhat korda kirjutad.

Sest sa valetad! Sa valetad!
moosimadu 11. mai 2016, kl 21.33
Sul on palju asju peas pahupidi, P. Kui sa kõneleksid tõtt, oleks sul ka tsitaat olemas.

Muide, ka mina olen endiselt arvamusel, et mulle ei meeldiks meeletu mass võõraid oma kodumaal, kuid kui inimene põgeneb sõja eest, siis on teda vaja aidata. Meie anname oma mugavusest ära ainult pisut, aga nemad on oma eelmise elu täielikult kaotanud.
 
ang 11. mai 2016, kl 21.34
Pane kohe tsitaat siia.
 
angile 11. mai 2016, kl 21.38
Sa ei kirjutanud endast. Kirjutasid, et sinul on ükskõik, kas eestlased kaovad maailmast kohe või 1000 aasta pärast.

Uskumatu, kuidas sa nii arg oled. Julgesid kirjutada, aga tunnistada ei julge.
Väga kummaline.

Oma pikas teemas kirjutasid, et me PEAME vastu võtma, see oli su kirjutise peamine sisu.

Mina kirjutasin, et Euroopasse tullakse ainult hea elu pärast ja mingit muud põhjust siia tulekuks ei ole.

Isegi kui sa ise seda teemat ei algatanud, siis tegid seal pika pagulaste propaganda, kus üle kuu aja veensid eeestlasi pagulasi vastu võtma.

Samas ise sa elad Kanadas.
moosimadu 11. mai 2016, kl 21.38
Ja veel - minu meelest on erakordselt ebameeldiv, kui sa korrutad, nagu oleks meie politseile antud korraldus tumedanahaliste käitumisele läbi sõrmede vaadata ja nagu veetaks põgenikke salaja lennukitäite kaupa meile sisse.
Patrioot või asi, valab riigi sopaga üle. Meil pole blatnoiriik.
Olen muide arvamusel, et meie valitsus on käitunud immigratsioonipoliitikas väga konservatiivselt.
moosimadu 11. mai 2016, kl 21.39
Tsitaat! Kohe! Kaua sa niimoodi valetad!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!