Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lahendus pagulasprobleemile
 
ang 12. mai 2016, kl 02.01
No sul pole vaja rahvavastast propagandat tehagi, juba see, et sa end eestlasena identifitseerid, on eesti rahvale suur karuteene. Madal ja arenemisvõimetu nagu sa oled.
 
angile 12. mai 2016, kl 02.04
Ma sinu asemel oleksin tõsistes südametunnistuspiinades, aga sellist rahvavaenulikku propagandat ma mingil juhul nõus tegema ei olekski.
 
ang 12. mai 2016, kl 02.05
Siinkohal soovin tervitada Moosimadu. :)
 
Jah 12. mai 2016, kl 02.08
Ja kui juba vastaniseks läheb, pane siis ühe soojaga kirja:
Kuidas naistuttav ometi mulle sai saata sellise sõnumi: "RÕVE VANAMUTT! PUGEMINE ONGI SINU TÖÖ!"?

Miks ta nii kirjutas, ma ei saa aru?

Miks oli vaja kooliõel nähvama tulla?

Miks vanamees ütles kõigile, et ma olen temast vanem?

Miks oli vaja perekonnaalbum varastada?

Miks vene tüdrukud mind jalaga kõhtu peksid?

Miks peigmees mind maha jättis?

Sest mina olen hea, aus, tark ja armastan oma väikest rahvast. Saad aru, OMA VÄIKEST RAHVAST. See on minu rahvas, mina kamandan seda, ma olen patrioodi arhetüüp. Mul läheb halvasti, aga rebin oma madrusesärgi eest puruks ja astun angidele vastu, karjudes " streljai, gad!"...ptüi, midagi läks nüüd segi...
 
angile 12. mai 2016, kl 02.18
Mõistan, kui selle propagandatöö oleks kirjutanud noor, naiivne ja eluvõõras tüdruk.

Kuid kui seda teeb nõukogudeaegne keskealine naine, siis on see enam kui halekoomiline.

Ilmselt sul ikka mingid õhkõrnad süümepiinad on, vastasel juhul ei ole sa praegu siin kirjutama ja salgama hakanudki.
 
ang 12. mai 2016, kl 02.26
"nõukogudeaegne"

Tead, kuhu sa minna võid, nõukogudeaegne? Su naistuttaval oli õigus oledki "rõve vanamutt". Kahtlemata oled sa kõige ebameeldivam nimene, kellega ma iial olen kokku puutunud ja mul on siiral hea meel, et ma sind päriselt ei tunne. Jube elukas.
 
angile 02. 00 12. mai 2016, kl 02.27
Palun ära tee tsirkust.
 
Hiina juurtega estonets 12. mai 2016, kl 02.28
Ja nii nad tapsidki meie ferdinandi.

Ja nii p tapabki teemasid.

Mölamölamöla, orgastilised oiged ja sõim vaheldumisi, selle kohta on väljend "dirti fuck talk". Tunnen õhkõrnalt, et tegemist on profiga, miks ta muidu nii järjekindlalt oma orgasmotroni seljas ratsutab.
 
angile 12. mai 2016, kl 02.30
Ma 48, loomulikult olen nüüd juba vana ja kole.

Kordan veel, mina ei kirjutaks oma rahvale vaenulikke komme relvaähvardusel ka mitte.
Ma ei suudaks.

Seetõttu on mul sind ülimalt raske mõista.
Müüd oma rahva ja esiisade maa silmagi pilgutamata maha, ma ei suuda sellest aru saada, anna andeks.
 
to Hiina juurtega estonets 12. mai 2016, kl 02.33
Millised need tõelised teemaarendused on?

Oma rahva kirumine ja pagulaste taevani kiitmine? Kui halvad ikka eestlased on ja kuidas me ikka peame tulijaid vastu võtma ja nii jaurama lõpmatuseni?
Nojah, ju siin mõne arust jah.
 
Hiina juurtega estonets 12. mai 2016, kl 02.39
..Kordan veel, mina ei kirjutaks oma rahvale vaenulikke komme relvaähvardusel ka mitte.
Ma ei suudaks...

Kõik su kommid on ju oma rahvale vaenulikud, ei ole mina veel ühtegi näinud kus sa kellelegi head sooviks. Aina märatsed rahvuskaaslaste poole, sõimad neid ja soovid neile halba kuni selleni, et nende lapsi vägistataks ja tapetaks. Sa oled oma rahva suhtes kõige vaenulikumalt häälestatud inimene keas siin kommentaare iial jötnud on.
 
ang 12. mai 2016, kl 02.49
"Ma 48, loomulikult olen nüüd juba vana ja kole."

Hahahahahahahahaaaaa! Tead mis, ma pole oma elus välimuselt koledat inimest näinud, aga vahel, eriti harvadel juhtudel, ulatub inetus kontideni välja, olgu see sihverplaat milline tahes. Sina paistad üks selliseid harvu juhtumeid olevat, ja ma pakun, et sel pole su vanusega midagi pistmist. Nõukogudeaegne.
 
Moslem 12. mai 2016, kl 08.56
Vatikanis elab 6000 elaniku, Paavst lubas võtta Vatikani 1000 moslemi pagulast. Kuna islamiusk on tugevam, siis katoliku usk kaob ja kõik kummardavad Allahhi.
 
angile 12. mai 2016, kl 11.51
Mina olen kõige koledam keskealine, kui soovid, rahu, rahu, räägime parem sinu aastatagusest propagandast, kus sa veensid rahvuskaaslasi pagulasi vastu võtma.

Mingil juhul ei usu, et sa oled lihtsalt naiivne ja eluvõõras neiu, kes inimkaubanduse eesmärkidest aru ei saa.
 
to Hiina juurtega estonets 12. mai 2016, kl 11.58
Enda meelest oled kõva provokaator.

Mida rohkem " pagulasi " tuleb, seda ebaturvalisemaks me rahva elu muutub.
Eestlasi on isegi vähe ja täiesti hirmus, mis siin toimuma hakkab, ei taha selle jubeduse peale mõeldagi.

Angil ookeani taga ei ole kodumaal eestlastega toimuvast sooja ega külma.
Vastasel juhul ta ei teeks oma rahvale halba.
 
to angile 12. mai 2016, kl 12.03
Lahendaks ikka kõigepealt selle küsimuse, et miks sa nii eestlastevaenulikke komme kirjutad ja sõimukirju saadad? Miks sa eestlasi nii roppu moodi vihkad, et ühelegi sooja sõna ei jää, ainult vaen, vale ja sõim?
 
heheee 12. mai 2016, kl 12.06
No mis vastus see hiinlasele oli, teemast mandri jagu mööda.
Oledki nii juhm ja lugeda ei oska või on sind hästi välja õpetatud?
 
ehhee 12. mai 2016, kl 12.16
P on venelaste agent, ta on minevikus venkusid lausa eeskujuks toonud siin. Ta põhitöö on estlaste sõimamine ja kiilu löömine esti rahva vahele.
Täielik juudas.
 
ibin senna 12. mai 2016, kl 12.20
minul teie tarkutamisest kõik üks tuleme ja hävitama teid teie valtused ise tahama seda ,
 
to ehhe 12. mai 2016, kl 12.29
Kahjuks leidub rahva mahamüüjaid ka naistekas.

Angi propagandat lugedes olin täielikus hämmingus, kuidas üks eestlane soovib oma rahva hävingut.
Kusjuures ise elab turvaliselt teisel pool ookeani.

Mis venelastesse puutub, siis venelased oskavad kokku hoida, sellest ka rahvana nende tugevus.

Üks Kanada eestlane aga ässitab kaasmaalasi endale hukatust tooma.
Mulle on see täiesti mõistetamatu.
 
ang 12. mai 2016, kl 14.50
Pillekene, jää minu isiku koha pealt nüüd rahule. Sa oled minu kohta nii palju valetanud, nii nüüd kui ka selles möödunjuunises teemas, et ma ei saa üldse aru, kuidas sa end normaalseks inimeseks võid pidada.

Aga kole oled sa küll. Olgu sa või Miss Universumi välimusega, HING on sul ikka väga mäda. Moraalitu inimese tühine eksistents.
 
Pille-psäikole 12. mai 2016, kl 15.08
Sinu silmakirjalikkus ja demagoogia on igas sinu kirjutises hiilgavad nagu prožektori käes.

Kus su "rahva armastus" on? Mida sa siin valetad postitus postituse peale? Sa oled eesti rahva ahistaja, võta seda vanadest või uuematest teemadest!

Ja on ka teada, et oled rahvuselt venelane, nõukainimene, nii et ära plääguta siin midagi eestluse nimel.
 
angile 12. mai 2016, kl 15.53
No tõesti ei oleks selle peale tulnud, et sa oma kirjutisi tagasi ajama hakkad. Täielik üllatus, olin sinust palju paremal arvamusel.

eelmisele
Venelane ei ole. Aga rahvuslikku ühtekuuluvust ja üksteise hoidmist peaks venelastelt küll õppima.
 
ang 12. mai 2016, kl 16.11
KRT ma ütlen, NÄITA mulle nüüd konkreetselt, kus ma midagi tagasi ajan?

Sa vastik, vastik valetaja. NÄITA NÜÜD.
 
rsk 12. mai 2016, kl 16.27
kaduge siit minema, haiged. kakelge nurga taga, ärge rikkuge teiste tuju.no rsk tõesti.
 
hakkab tulema 12. mai 2016, kl 16.28
Juba hakkab pilleke näitama, et ta venelaste agent on. Esiteks ei saa ta eestikeelsest kirjutatud jutust adekvaatselt aru ja muudkui valetab kokku asju mida keegi ei ole öelnud, teiseks kiidab venkusid. Omad on ju nii veatud, panite tähele eestlaste kohta ei ühtegi head sõna, venelaste kohta aga küll!!!!
 
to rsk 12. mai 2016, kl 16.31
Sulle meeldivad siis pagulased? Miks sa üldse eestikeelses foorumis oled, kus mina oma rahvast kaitsen?
 
Jätke meelde 12. mai 2016, kl 16.33
Nimetu 08. jaanuar 2016, kl 17.21 SAAME TUTTAVAKS Tähelepanek teema kustutatud

Pille-psäiko lisab 3-4 postitust järjest, kiites iseennast takka või täiendades oma eelmist kirjet, püüdes jätta muljet, et temaga on paljud ühte meelt.

hurjutab, laimab, sõimab valimatult teisi postitajaid;

võtab kellegi kindla registreeritud kasutaja ning mõnitab, moonutab fakte, leiutab füüsilisi puudusi, solvab perekonnaseisu väljamõeldud fakte kirjutades (su naine neeger, sul lapsi pole, oled ema hooletusse jätnud);

ahistab püsinimedega ja registreeritud postitajaid, selleks alustab teematki juba ahistatava halvustamisega või võtab kellegi ette poole teema pealt, kuigi seda konkreetset postitajat ei olegi selles teemas sõna võtmas, teeb arusaamatut statistikat, heites ette suurt postituste arvu (mis minu silmis on positiivne nähtus);

copy-paste'b ülipikki tekste nii erinevatest raamatutest kui ka teatmeteostest;

kustahes-mistahes teemas toob sisse anaalijutu, kuni copy'b pika teksti samal teemal.

räägib "püsikate" ravimisest, nende karistamisest, „Varjasse“ saatmisest, mängib ab*mod*raatorit;

Viimase ajal esineb Saame tuttavaks rubriigis, varemalt oli Halb kogemuses, enne veel Lolliklubis;

Tutvusteemas EI tutvu, ainult sõimleb-süüdistab kaaskirjutajaid kõikvõimalikes pattudes;
 
rsk 12. mai 2016, kl 17.18
sa värd ära mölise siin, kas see on oma rahva kaitsmine, kui sa mulle, oma rahvuskaaslasele, siin pabula-armastuse templit püüad otsaette taguda. no idioot suudab sedasi valimatult laus laamendada, mitte norm OMA RAHVA KAITSJA.
võtad presidendist eeskuju, et viibutad näppu oma rahva suunas ja kas häbened kah ve?

tead, eesti rahval pole selliste kaitsjatega mitte m-nnigi peale hakata, sest sellistest on rohkem tüli ja hukatust, kui kaitset ja kasu.
 
heeheee, rsk 12. mai 2016, kl 17.38
mina olen eestlane, eestlased on enamus siinkirjutajatest, meie oleme eesti rahva kodanikud.

meid sõimates ei ole sa pennigi väärt patrioot, vaid palgatud meelsusemõnitaja. :DDD
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!