Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lahendus pagulasprobleemile
 
küss 14. mai 2016, kl 17.17
P, kas ang on su väljamaale ärakolind sõbranna ve?
 
to ajupesu nurgake 14. mai 2016, kl 17.17
Enamus pagulaste propaganda komme ja artikleid on poliitiliselt tellitud.
Õhtlehes kirjutavad ühed ja samad reformi palgatud kommijad juba üle aasta.
 
to küss 14. mai 2016, kl 17.19
Kunagi keegi küsis angilt, et oled nii pikalt Kanadas elanud, kuidas seal ka läheb.
Ang vastas, et hästi, on harjunud.
Sealt lugesingi, et ang elab Kanadas.
 
ang 14. mai 2016, kl 17.32
Huh? Sa oled ikka tõsiselt soe peast.
 
angile 14. mai 2016, kl 17.35
No sa oled ikka uskumatu tegelane.
Ega sa ainuke eestlane Kanadas ei ole, et kardad, et sind ära tuntakse.
Võib - olla oled kuskile teise riiki ka kolinud, mine tea.
 
ang 14. mai 2016, kl 17.40
Tegelikult hakkan ma arvama, e P. on minusse armunud. Ilmselt peaks meelitatud olema. :)
 
ang 14. mai 2016, kl 17.42
angile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No sa oled ikka uskumatu tegelane.
> Ega
> sa ainuke eestlane Kanadas ei ole, et k
> ardad, et sind ära tuntakse.
> Võib - oll
> a oled kuskile teise riiki ka kolinud, min
> e tea.

Noooo, kuidas sa siis ei tea, sa teadvat ju minust kõike, laste arvu, mehe rassi, ametit?
 
hеh 14. mai 2016, kl 17.45
loomulikult Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moosimadu angi truu sabarakk.

moosimagu on jutu järgi pigem tüüpiline ullike Paldiski maanteelt, kes aeg-ajalt pääseb tohtri kabinetis arvutisse..
 
angile 14. mai 2016, kl 17.49
Lugesin kommi, kui sinu käest küsiti, kuidas Kanadas läheb, sa seal pikalt elanud.
Millele sa vastasid, et kõik on hästi, oled harjunud.

Kuidagi jube kummaline, et sa oma elukohariiki varjad.
No kes sind ainult riigi põhjal ära tunneb ?
Mida sul küll ometi karta on ?

Ei ole sa ainuke Kanada eestlane.
Muidugi, kui sa vahepeal teise riiki kolinud ei ole.
 
ang 14. mai 2016, kl 18.49
Oledki armunud. :)
 
angile 14. mai 2016, kl 19.10
Kui nii , siis ütle ausalt ja otse, miks nõustusid propagandatööga, mis tunded sind kirjutades valdasid, süümepiinu ja vastikustunnet ei tekkinud.

Ilmselt imelik sul kindlasti hakkas, muidu sa ei oleks aasta aega oma kasutajanimega kirjutamisest loobunud.

Armunud ikka räägivad kõik südamelt ära.
 
Peest 14. mai 2016, kl 19.16
Kas te tõesti ei märka tagamaid, miks see poluvernikust P. siin vahutab?

Ta ju eluliselt huvitatud, et pagulasi siia ei tuleks! S*tta teda põliseestlased huvitavad. Enamus sissesõitnuist kardab, äkki pagulased saavad eesti keele selgeks, äkki nad lõimuvad ühiskonda kiiremini, ei vedele siin 70 aastat riigilt töökohti oodades ja idanaabrilt toetusi nuiates.

Poluvernik kardab, et endised privileegid ei taastugi ja äkki saab keegi teine tähelepanu keskpunkti.

Elab Ida-Virumaal, kadetseb teisi, kes tuhamägedest midagi ei tea.
 
ang 14. mai 2016, kl 19.40
SINA, P., oled armunud, minu jaoks oled sina vaid tüütu laimaja.
 
angile 14. mai 2016, kl 19.45
Su kommid reedavad, et tunned piinlikkust oma propaganda pärast, vastasel juhul sa nii hoogsalt ei tõmbleks.
 
to Peest 14. mai 2016, kl 19.47
Venelaste näitel on ju näha, et mingit integreerumist ei toimu isegi lähinaabriga.
Mis veel kaugelt maalt täiesti teistsugusest kultuurist tulnud isikutest rääkida.
 
Siinne 14. mai 2016, kl 19.50
psäiko on alati kiitnud venelasi nende ühtekuulumise eest, kui ikka viiakse punaseid nelke, siis ikka hekkide kaupa!

Riigiisasid materdab, kes ei hoolitse siin elavate hallivati, ei, -passiliste eest, aga sõjakolletest saabuvate eest hoolitseks. Tema rahvas jääks ilma!
 
P.armastab! 14. mai 2016, kl 19.56
Huvitav, mismoodi "kalli eesti rahva fänn" oma valetamiste ja laimamistega aitab lahendada pagulusprobleemi?

Kui kogu tema laimukampaania käib põliseestlaste pihta.
 
spetsiaalselt peele 14. mai 2016, kl 20.06
P, vaata, ehk läheb tuju paremaks:

http://elu24.postimees.ee/3694195/video-iisraeli-komoodiasaade-saatis-eurovisioonile-isise-kes-pani-laulu-sisse-ka-eesti
 
ang 14. mai 2016, kl 20.08
Vaata, sa "vana ja kole" limukas (vabandan siiralt kõigi tegelike limukate ees), see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et Eestisse tulnud pagulaste terroriseerimine on lubamatu, nende halvasti kohtlemine on lubamatu, see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et kõlakad, kuidas neile kõik knni makstakse ja lisaks 1000 eurot kuus peo peale makstakse on valed, see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et ei nahavärv ega religioon ei tee kedagi kellestki paremaks ega halvemaks, see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et nõrgemaid tuleb aidata, see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et rassi või religiooni alusel sildistamine ei kanna endas ei euroopalikke ega arenenud maailma väärtusi, see on kõik tõde. See ei ole propaganda, kui ma ütlen, et kui Eesti võtab vastu EL-i raha infrastruktuurie väljaehitamiseks (näiteks), siis ei saa seesama Eesti otsustada, et kui solidaarselt aidata on vaja, siis seda ei tee, see ei ole propaganda, kui ma ütlen, et eestlased olid osalised demokraatiatoomises nii Afganistaanis kui Iraagis ning nüüd on ka Eestil moraalne kohus aitada tagajärgedega kuidagi toime tulla, see ka on kõik lihtsalt tõde.
Ma ei muuda iialgi oma arvamust selle koha pealt, et inimesed on võrdsed ja sünnipaik on juhuse poolt määratud kellele õnn, kellele traagika, aga kindlasti mitte ei peaks selline liisutõmbamine otsustama inimese igavest asupaika.
Kui sulle ei meeldi tõmmumad inimesed, kui sulle ei meeldi moslemid, on see sinu asi, aga neile liiga teha ei teos, ei sõnas ei tohi sina mitte. Ja see ei ole propaganda, see on lihtsalt tõde.
 
angile 14. mai 2016, kl 20.28
Sa oled nagu poliitik, neil ka jutt selline, et üks räägib aiast, teine aiaaugust.

Usun, enamusel ei ole tõmmude vastu mitte midagi, aga pagulasi, Euroopa rahvusriikide hävitamist ja valgete genotsiidi normaalne inimene ei soovi.

Sinu mõistes tõmmude armastamine tähendab seda, et valged peavad oma rahvusriikidest loobuma ja üldse ära surema.

No siis oled rahul, sest sa turvaliselt teisel pool ookeani ja valgete genotsiid sind ei puuduta.
 
ang 14. mai 2016, kl 20.31
Eestlus on tõega ohus mingi käputäie pagulaste tõttu või? Nõrk siis ju. Nõrgad surevad välja, see on loodusseadus. Samas, minu usk eestlastesse on oluliselt suurem, erinevalt sinust ma ei usu, et seitse, 100, isegi 1000 või 100000 pagulast suudaks eestlust kuidagi hävitada.

Patrioot oled ikka tõesti, nõrkuse ja hala etalon.
 
Peest 14. mai 2016, kl 21.12
"..Sinu mõistes tõmmude armastamine tähendab seda, et valged peavad oma rahvusriikidest loobuma ja üldse ära surema..."


Sinu arvates sama nahavärviga väikerahva anastamine ja "kultuuri sisseviimine" on suur õnn väikerahvale ja ta peaks "vabastamise" eest tänulik olema?
 
angile 14. mai 2016, kl 22.15
Milleks see tsirkus? Käputäie?
Juba praegu on neid illegaalseid pagulasi palju, lisaks on neid suured pered, sugulased.

Pealegi hakkab me riik neile kortereid ehitama, alles ilmus artikkel.
Järjest rohkem ja rohkem tumedaid inimesi tänaval liigub. Dets - jaan tuli neid hulgim juurde, märtsis samuti.

Miks sa tahad Eestist võõramaalaste riiki teha ? Miks nii hullult vihkad eestlasi ?
 
angile 14. mai 2016, kl 22.22
Sina elad ise hoopis teisel mandril. Võta enda juurde koju pagulased, miks sa meile peale surud.

Tahad, tegele nendega, hoolitse, kata kulud, aga miks sa meile peale pressid ?

Ilmselt hakati sulle jälle maksma, et uut propagandat alustasid.

Väga alatu inimene oled, ang.
Uskumatult alatu.
 
P.-psäikole 14. mai 2016, kl 22.29
Mida sa käputäie tõmmude pärast lärmi lööd, sinu enda rahvuskaaslasi on siin vaata et kolmandik ja TUNNISTA, et just nende tähelepanust kõrvalejäämine sind nii marutama ajab.

Nii et võta kätte ja agiteeri kodumaale sõitma oma nelgiheki kokkukandjaid, jääbki tõmmudele rohkem ruumi.
 
To 22.22 14. mai 2016, kl 22.32
Mida sa "meietad"?

Mina sinuga küll ühte klanni ei kuulu!
Tahad rääkida räägi endast, ära siin meieta midagi.
 
He-hee 14. mai 2016, kl 22.34
Ta ju agitaator-propagandist, neil ikka meie töölisklass. :D
 
Hiina juurtega estonets 14. mai 2016, kl 22.36
angile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pealegi hakkab me riik neile kortereid
> ehitama, alles ilmus artikkel.

Niimoodi kirjutatigi kohe, et riik hakkab pagulastele kortereid ehitama? Oled loll või mängid?

> Miks nii hull
> ult vihkad eestlasi?

Selle küsimuse peaks pee esitama peegli ees. Masendav, millist õelust eesti inimeste vasu su kommentaarid täis on.
Väga alatu inimene oled, Pille.
Aga mitte uskumatult alatu, sa oled oma alatust eelmistes teemades sadu kordi tõestanud.
 
eelmisele 15. mai 2016, kl 01.02
Kellele riik siis sinu meelest riiklikke üürikortereid ehitama hakkad ?
Päriselt arvad, et eestlastele või? No ei ole sa nii naiivne, nagu välja näitad.

Ma küll ei tea, kas oled ang või moosimadu ise, aga eestlastele ärapanemist ja naeruvääristamist on su kommid täis.
 
Hiina juurtega estonets 15. mai 2016, kl 01.09
Taltsuta oma paranoiat.
Ja lõpeta eesti riigi laimamine!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!