Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
postiljon
 
ziidy 31. mai 2014, kl 19.01
Mina ei saa aru, mis inimesed küll postiljonina töötavad. Ei ole elementaarset lugemisoskust. Eile, reedel oli minu postkastis võõras kiri. Võõras nimi, võõras aadress, klappis ainult maja ja korteri number.
Heakene küll, postiljon on ka inimene ja võib eksida.
Panin võõra kirja oma postkasti peale, kiri ilusti näha ja aadress ka.Tulin siis lõuna ajal koju, minul ajakiri postkasti pandud ja võõras kiri ikka alles postkasti peal.Ta ju nägi seda, kas ta üldsegi aadresse ei loe?
See koht on minu elukohast 10 km kaugusel, alevis, tänava nimi teine.
Hakkasin siis googeldama, et ehk saan kirja omaniku kohta midagi teada, et temaga ühendust võtta. Nimekaim elab Narvas, aga Pärnu kandis ei mingeid andmeid. Isegi kallile infoliinile 1182 helistasin.
Nii see kiri all trepikojas minu postkasti peal on.
No kuidas saab postitöötaja nii lohakas olla, et ei vaevu aadressi lugema.
 
meil oli ka 31. mai 2014, kl 19.58
samamoodi. Helistasin kohalikku kandekeskusesse ja kaebasin.(mitu korda juba).Ei viitsija ka ei saa maal mitukümmend km lisasõitu teha
 
postiljonid 31. mai 2014, kl 21.20
ongi peast postiljonid
 
ansipi naaber 31. mai 2014, kl 21.41
Meie kandis oli üksvahe sihuke kirjakandja, kes toppis terve tänava kirjad minu postkasti, kummiga kenasti kokku tõmmatud ja puha. Aga meil on täitsa pikk tänav, oma paar kilomeetrit tuleb ära küll. Kitusin ka lõpuks tema peale, sest no kaua võib...:D
 
ziidy 31. mai 2014, kl 22.12
Ma tahtsin ka kituda, aga nüüd on ju ainult üks üle eestiline liin, vastab automaatvastaja. Täna , laupäeval töötab kella 3-ni päeval, aga ma helistasin natuke peale kolme. Vanast tel.kataloogist otsisin Pärnu kandekeskuse numbri, aga see andis kinnist tooni kogu aeg.E-maili saatsin postile, aga seal ootavad vastamisega mitu päeva. Ei jõua seda kirjatädi esmaspäeval akna peal ka oodata, tema tulek jääb ajavahemikku 10-16.
Ja lõpuks on tema süüdi,et valed kirjad valesse postkasti paneb.Lihtsalt hoolimatu ja lohakas.
 
njahh 31. mai 2014, kl 23.24
no milleks ennast vaevata. Pista kiri uuesti sellesse oranži suurde kasti ja kogu lugu. Võid ju peale kirjutada, et kiri oli toimetatud valele aadressile. Küll viivad õigele ära.
 
kondike 01. juuni 2014, kl 02.20
Meil Nömmel oli ka mingi aeg tagasi lausa normiks, et terve tänava majade kirjad maandusid minu postkastis. Väga tùùtu. Algul suhtusin sellesse möistvalt ja viisin kirjad ise öigetesse postkastidesse, aga kui sama olukord mitmendat-setmendat korda tekkis, helistasin postkontorisse ja kaebasin.
Möneks ajaks oli rahu majas.
 
Kurjam 01. juuni 2014, kl 14.22
Kui sa elaksid Põlvamaal Verioral, siis sa oleks õnnelik, kui sulle mõni kirigi kahale jõuaks, enne kui Liin need läbi loeks.
 
kondike 01. juuni 2014, kl 23.42
Kui kiri on enne adressaadini jöudmist avatud, siis peab ùmbrikul olema sellekohane märge. Kui seda pole, siis on sul lihtsalt paranoia.
Mina elasin kunagi väikeses kohas ja iga kord kui mulle välismaa kirjasöbralt kiri tuli, teadis sellest kogu alev. Oli ùks söbralik ja jutukas tädike, kes postkontoris töötas ja KÖIK mida seal nägi, ka teistele ette kandis.
Tänapäeval önneks austatakse sellist asja nagu privastsus natuke rohkem.
 
kondikesele 02. juuni 2014, kl 09.06
austatakse sul jee, looda sa seda
 
ziidy 02. juuni 2014, kl 13.34
Täna on siis see õnnetu kiri minu postkasti pealt kadunud. Ehk jõuab õige omaniku juurde.
Njahh soovitas viia suurde postkasti, aga ei hakanud mina teise inimese tegemata töö pärast 2 km maha käima.
 
muide 02. juuni 2014, kl 15.27
kirja avamine ja läbilugemine on kuritegu
 
noh 03. juuni 2014, kl 12.43
postiljon ei tea, kes on antud aadressile sisse kirjutatud, tema paneb posti aadressi järgi
 
nohile 03. juuni 2014, kl 13.09
Loe hoolega, klappis AINULT maja ja korteri number, sissekirjutus ei puutu kuidagi asjasse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!