Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas ELISA on tõesti nii alatu valetaja!?
 
mida teha 31. mai 2014, kl 13.37
Mul on ELISAga leping ja kasutan netipulka, kuid ühendus on NII AEGLANE, et isegi tigu oleks selle kõrval gepardi tasemel!!! Kogu aeg tuleb oodata nii pikalt, kui midagi tahaks arvutist lugeda, sest ketrab nii pikalt. Ja ometi mulle lepingu sõlmimisel öeldi, et mu kodu lähedal olevat pandud üles uus ELISA-mast ja kinnitati, et seal saab olema ühendus kiire. Aga ei mingit kiirust, kuid maksta tuleb 14 euri selle eest! Ilmaasjata maksan siis seda summat või!?
 
seda et 31. mai 2014, kl 13.49
sellega oli mul täielik kammajjaaa. kurtsin mitmeid kordi oma häda infotelefonis, mingi naine lubas paari päeva jooksul välja uurida, milles asi, mida teha. helistas paar päeva pärast tagasi ja ütles, et meil selline jama, et majas liiga palju kasutajaid( elan kesklinnas) soovitas ruuterit, ok, siis helistasin uuesti, jälle sattus miski neiukene toru otsa, kes absoluutselt ei osanud mingit nõu anda. lõpuks läksin ostsin ruuteri ja helistasin reede hilisõhtul, et kuidas seda rakendada. musat pidin toru otsas kuulama 40 minti, lõpuks võttis toru noormees ja kuulas mu mure ära. oli üllatunud, et kes külll ruuterit võis soovitada, et see on neile, kes elavad metsa sees ja noormehe juhendusel sai viie mintiga minu probleem lahenduse.
nüüd lippab mu arvuti nagu enn sellik.
 
:) 31. mai 2014, kl 14.02
Ma olin miski 5 aastat netipulga kiirusega Pelgulinnas hädas. Umbes paar korda aastas läks asi nii hullluks, et helistasin ja palusin midagi ette võtta, sest neti kiirus on nullilähedane ja pidevalt hakib. Iga jumala kord öeldi mulle, et neil on kõik korras ja viga on minu arvutis vms, aga kui selgitasin, et bussijaama kandis sama arvuti ja netipulga kasutamisega probleeme ei ole, siis paari päevaga sai Pelgus ka jälle pisut parema ühenduse. Järgmise korrani.
Kui eelmisel sügisel see suur kampaania tehti 4G-le üleminekuks, siis ilmselt paljud läksidki parematele jahimaadele. Olen kuulnud, et nüüd on seal kiirusega probleeme, aga vanas võrgus on ok. Elisa on mind mitu korda keelitanud uue ja hea 4G-ga liituma (mis on muidugi ka poole kallim), aga no otsi lolli, kes suurema raha eest vanu probleeme tagasi tahab.
 
Realist. 31. mai 2014, kl 14.23
Vägev! Netipulga eest 14 raha? Tule mõistus koju, ausalt.
 
huvitav 01. juuni 2014, kl 10.05
kas sul on nett tasuta või?
 
P. 01. juuni 2014, kl 11.04
Endal netipulk 5.90. Olen ka 4.90-ga näinud.
14 on palju jah.
 
no 01. juuni 2014, kl 11.46
palju või mitte oleneb ikka konkteetsest lepingust. nt. mis mahus saab netti kasutada ja mis kiirusega. samuti muudab hinda 3G või 4G levi.
 
ähhhh 01. juuni 2014, kl 12.12
Elisa taktika on selline: 3G levialas keeratakse võimsus maha ja klienti teavitatakse, et sorry! vaadake tarbijaid on palju ja seetõttu kiirus kehva! Soovitame teile 4G-d! See "soovitus" läheb teile maksma uue netipulga (kusagil 80€) ning kallima netiühenduse. Lõpptulemusena ilmselt saate paar aastat kenasti netti kasutada, kuni ilmub välja näiteks 5G ja Elisa teavitab taas, et sorry!... ja kogu trall algab otsast peale.
 
to ähhhh 01. juuni 2014, kl 12.24
Netipulka ei pea ometi kohe välja ostma. Mu teada pakkus Elisa teenust 4.90 kuus. Eelmine aasta oli nii.
 
Jekateriina 01. juuni 2014, kl 14.16
Vaata, et sul oleks 3G mitte 4G. Mu tuttavale määriti Võrus Elisas 4G pähe ja keegi ei öelnud, et hakkad 15€ kuus maksma, kuigi ta küsis 3 korda, et kas hakkan maksma 5€ kuus ja sealt öeldi, et jah vaid 5€.
Kui mingeid lepinguid sõlmite siis filmige kõik telefoniga üles, see on lubatud. Pärast tarbijakaitses palju lihtsam oma õigusi ajada. Elisal nii palju kliente ja nad on väga ülbeks läinud.
 
muidugimuidugi 01. juuni 2014, kl 16.16
to ähhhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Netipulka ei pea ometi kohe välja ostma. Mu
> teada pakkus Elisa teenust 4.90 kuus. Eelmi
> ne aasta oli nii.


Loomulikult! Tore on ju olla nende lõa otsas ketikoerana kõik need järelmaksukuud!
 
liigkasuvõtjate ohver 01. juuni 2014, kl 16.22
Võin veel lisada, et lisaks uuele pulgale, ilma milleta 4G-d kasutada ei saa, määritakse teile pähe ka uus SIM-kaart uue numbriga, tänu millele plekite veel rõõmsad 10 eurtsi! Braavo, Elisa, suurepärane nipp kasumite kasvatamiseks!
 
kogenud 01. juuni 2014, kl 20.41
to Jekateriina 01. juuni 2014, kl 14.16

3G ja maksad 6€ kuus(5€ enam ei ole)
2M alla on juba piisav niisama netis kolada ja videosid või streeme vaadata
võrus ja valgas 3G jamasid ei ole
 
mida teha 02. juuni 2014, kl 10.02
Ma käisingi ELISAS rääkis oma probleemist. Seal üks tibimoodi müüja seletas, et mul polevat 3G lukustatud ja et WCDMA ja HSPA ja veel ühe jaama vahel rändavat mul see levi. Et olevat vaja see WCDMA lukustada 3G-ga ja enam polevat aeglane ühendus. Ta isegi andis vastavad õpetused lehel kaasa. Tegin kodus kõik, nagu seal must-valgel kirjas oli, kuid vastavat numbrit (3G)ette ei ilmunud. Et oleks pidanud ilmuma teade ,,ainult WCDMA 3G) ja klikata OK. KUId midagi ei muutunud. Ei õnnestunud midagi lukustada. Nüüd peab siis arvutiga ise kohale minema, kas see müüja vaatab ise oma silmaga, mis valesti on!
 
seda et 02. juuni 2014, kl 13.18
saab nii ka, et helistad nende klienditeenindusse ja sealt juhendatakse. nad on muidu väga kannatlikud, ütlevad ilusasti ette, kiiret pole kuhugi.
 
mida teha-le 02. juuni 2014, kl 13.19
Kas sa internetiühenduse katkestasid selleks ajaks, kui neid toiminguid tegid? Vastasel juhul sätted ei rakendu/salvestu.
 
to muidugimuidugi 03. juuni 2014, kl 13.56
EMT-ga maksan kuus 5.90. Kui oled 1,5 aastat klient, siis netipulk automaatselt sinu.
Ei ole mingit järelmaksu.
 
mida teha 06. juuni 2014, kl 13.57
Arvan, et loobun sellest petisest elisast! Saab ju ka TELE2 kasutusele võtta, mul on ostetud kõnekaart telefonis, ei pea maksma mingi lepingu eest. Vaid ise ostan juurde laadimise aega, niipalju kui ise tahan. Seda kõnekaarti saab ju kasutada ka netipulgas, sama PIN-koodiga, mis telefoniski. Mul on TELE2 netipulk ka olemas, seisab niisama praegu. Olen vahel seda ka kasutanud ja tundub, et ühendus on ikka kiirem küll!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!