Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ei saa puhkusele sõita arvete tasumise pärast
 
Malle 02. juuni 2014, kl 21.34
Mul on võimalus sõita puhkusele neljaks nädalaks.Seal puudub täielikult internet ja ma ei saa tasuda oma arveid. Probleem päris suur, ma ei saa ka ette tasuda, sest puuduvad sellised rahalised vahendid. Mis juhtub kui mul jääb tasumata Starman, elekter, gaas, mobiilid ja kommunaalmaksed. Kas lülitavad kõik välja või üks kord aastas tohib maksetega hilineda.E- arveid põhimõttelisel ei ole sõlminud. Kuidas Teil maksete tasumisega on.
 
mina 02. juuni 2014, kl 21.47
miks sa püsimaksekorraldusi ei tee?
 
gaas-vesi-elekter 02. juuni 2014, kl 21.48
Minul on 2. kuupäeva õhtuks, s.t. tänaseks, KÕIK arved tasutud. Elion läheb otsekorraldusega.
 
Pille 02. juuni 2014, kl 21.52
Mis põhimõte sul nende e-arvetega on siis? Ma küll aru ei saa, mis takistab e-arveid sõlmimast. Noh, variante on ju veel - palud mõnel sugulasel/sõbral enda eest õigel ajal ülekande teha, pärast kannad talle täpse summa üle. Laenad raha sugulaselt/sõbralt, et saaks ette maksta. Mul on küll veidi keeruline ette kujutada, et inimene elab nii peost suhu, et üldse sääste pole, aga samas saab puhkusele sõita. Eestis on igas metsas kännu otsas ka internet, nii et ju sa siis kuhugi välismaale kupatad. Kas enne ei saanud piisava summa kõrvale panna, kui teadsid, et puhkus plaanis?
 
dr kevin 02. juuni 2014, kl 21.54
Saad teha internetipangas või pangakontoris maksekorralduse soovitud kuupäevaks. Raha läheb maha sellest summast, mis sinu arvel on sellel maksepäeval, mitte praegu.
 
Manni 02. juuni 2014, kl 22.01
Malle usu mind, et siin on inimesi, kes kunagi ei maksagi arveid. Kindlasti ei juhtu miskit, kui tasud arved hiljem. Võimaluse korral tee otsekorraldus, kui seda teha ei saa, siis teavita teenusepakkujat, et maksad hiljem ning kindlasti tullakse vastu. Ühe kuu maksmata jätmisega ei juhtu miskit, lihtalt järgmine kord on keerulisem maksta, arved on suuremad.
 
MINA 02. juuni 2014, kl 22.12
EI, MA EI MAKSA ARVEID KUNAGI KUU HILJEM. VÕLGU OLEKS EI OLE MINU MAAILMAVAATEGA KOOSKÕLAS. SEL JUHUL JÄTAKSIN REISILE MINEMATA. vabandust, caps look :S
 
noh jah 02. juuni 2014, kl 22.13
loll tundud tõesti, aga see selleks. starman võib teenuse kinni keerata lihtsalt. samuti mobiilioperaator. ning paljudel lisandub viivis ehk pead pärast rohkem maksma. imelik, et inimesel on mingi põhimõte otsekorralduste suhtes ja siis enne jätab maksmata. leidub ikka igasuguseid siin maailmas.
 
arnotsuja 02. juuni 2014, kl 23.24
>E- arveid põhimõttelisel ei ole sõlminud

Huvitab see põhimõte, mitte nokkimise pärast :))
 
kle, Mallekene! 02. juuni 2014, kl 23.30
Tõesti! Sõlmi otsekorralduslepingud. Teisalt, kui raha ette maksta ei ole, siis vaevalt sul seda peale reisi rohkem on. Oleneb reisi eesmärgist muidugi :)
 
Pille 03. juuni 2014, kl 00.49
No miks sa valeinfot levitad, Malle? Ei olnud ju mingit küsimust sinu teemaalgatuses. Terve lõigu peale pole ainustki küsimärki, seega pole ka ühtegi küsilauset. Puhkuse asemel õpi hoopis emakeelt.
 
Katariina 03. juuni 2014, kl 13.46
Miks inimene läheb neljaks nädalaks puhkama, kui tal pole raha, et arveid ette ära maksta? Vaat see on asi, millest ma üldse ei saa aru.
Iseasi muidugi, kui ta saab puhata nii, et ei maksa millegi eest - ei toidu ega elamise eest.
Vastasel korral on Mallekene tõesti natuke tola, ärgu pangu pahaks. Ise püstitas teema. Terve mõistusega inime sellistele küsimustele vastust ei otsi.
 
Mallekese-tallekese kaitseks 03. juuni 2014, kl 17.52
mõistus ei saagi terveks jääda, kui vaesus on nii suur, et midagi ei suuda säästa;
see pole etteheiteks öeldud, vaid lihtsalt selgituseks neile, kes pole sellise eluga kokku puutunud...

Malle, arved tuleb tasuda ALATI ÕIGEAEGSELT !
 
Roheline 04. juuni 2014, kl 09.36
Mobiili arved ja internet lähevad ise pangakontolt maha, väga mugav! Kommunaale ei viitsi iga kuu maksta, maksan üle kuu.
 
B. 04. juuni 2014, kl 11.33
"Kommunaale ei viitsi iga kuu maksta, maksan üle kuu."

Ehk siis vahepealsel kuul maksavad sinu eest su naabrid.
Leidub ikka ullikesi...
 
seda et 04. juuni 2014, kl 20.21
Viivis hakkab jooksma. Ühe kuuga ei võeta sul midagi ära.
 
muidugi 05. juuni 2014, kl 01.11
Kõige lihtsam on teha otsekorraldus või e-arve püsikorraldus, et läheb kindlal päeval sinu arvelt vastav summa maha, See pole ju keeruline ja ei maksa ka midagi..Kui maksmata jätad vast esmalt hoiatavad ja kui siis kokkuleppest kinni ei pea lülitavad teenuse lihtsalt välja ning pärast käid palju pappi välja, et teenus tagasi saada. Teenuse uuesti taastamine on üpris kallis lõbu.
Üks võimalus on helistada igale teenuse pakkujale ja küsida üle "mis saab kui hilinen kuumaksegs nii ja nii mitu päeva"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!