Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kas see on suvi?
 
külm 17. juuni 2014, kl 10.54
 
külm 17. juuni 2014, kl 10.55
Väljas on külm sügisel jopega käi.
 
Jama 17. juuni 2014, kl 12.52
Termomeeter näitas 9-10 vahel 5 kraadi. Ei mäletagi nii külma juunis.
 
??? 17. juuni 2014, kl 13.53
Minu meelest oli see, mis äsja Tallinnas sadas, väga lume moodi. Vähemasti rahe oli ta küll.
 
Kus 17. juuni 2014, kl 14.04
Mul Tallinna kesklinnas akna taga sajab küll vihma! Ei mingit rahet või lörtsi.
Eks ta selline vähe kehv suusailm ole, aga alati võib hullemaks minna. Seega ma ei vingu. Ei ole kehva ilma, on vaid kehvad riided ja kehv tuju!. Ja need viimased on mõlemad enda korralda, mitte ilma.
 
??? 17. juuni 2014, kl 15.24
Oli see Harku järve lähistel. Vihmapiiskadega koos sadas valgeid väikseid ebemeid. Uurisin neid hoolega, puudelt need ei pärinenud, sadasid ühtlaselt vihmavooga samas suunas, ehkki tuul pillutas neid enne maapinnale jõudmist ka laiali. Maapinnale nad valgetena enam ei jõudnud.
Nagu Delfist lugeda ja ka fotosüüdistusi vaadata, oli lund mujalgi. Ja tõesti, rahe oleks raskem olnud.
Praegu paistab päike siin.
 
Delfi kana 17. juuni 2014, kl 15.43
Tartus sadas pool tundi tagasi küll rahet mis rahet.
 
meeldib 17. juuni 2014, kl 19.06
Minule kui vanemale inimesele hästi sobib. Riidesoe on ikka kõige parem.
 
ingrid 18. juuni 2014, kl 12.22
On jah külm. Ma käin juba kolmandat päeva õhukeste sukkpükstega ja kapist sai välja kaabitud sinna pagendatud õhem mantel. Samas, vaatan, et just vanad inimesed liiguvad ringi mingite imelike suvitajakostüümidega, mis väljendub avali tuuletõmbelises kaenlaaluses ja ülilaias dekoltees. Hea tervis ikka küll mõnel.
 
kummaline 18. juuni 2014, kl 13.05
Praegu ju on Austraalias talv, aga meil ju peaks suvi olema. Ilmselt seal on talvel sama külm, kui meil praegu. Sest nii külm pole tõesti varem juunis olnud. Et vihma on jaanipäeval sadanud, see on tavaline, kuid NII külm, nagu praegu on,pole olnud seni. Loodan, et vastukaaluks tuleb septemberis soe vananaiste suvi.
 
Ülla-ülla 18. juuni 2014, kl 13.13
Nagu meie vanaisa tänavuste soojemate talveilmade puhul ikka ja jälle kordas: ega talv taeva jää!

Läks aega mis läks, aga täide läksid ta sõnad.
 
FF 22. juuni 2014, kl 10.30
Ja minul on just puhkus :PPP
 
siis 22. juuni 2014, kl 17.48
puhka rahus!
 
Delfi kana 22. juuni 2014, kl 17.53
Virisejaid leidub alati - küll on külm, küll on kuum. Mulle isiklikult vihm meeldib. Noh, natuke soojem võiks ju olla, aga küll ta läheb, suvi ju alles algas.

Minu vingumise kõrgaeg saabub talvel üle 20-kraadise külmaga. Oi ma siis alles vingun ja virisen. Kõik muud ilmastikunähtused on täiesti okei.
 
Nonoh 22. juuni 2014, kl 18.28
Meie laiuskraadil nii kuumaks ei lähegi, et vinguma peab. See vist rohkem poosetamine.
 
njahh 22. juuni 2014, kl 18.41
see pidev veega lödistamine hakkab ühekülgseks muutuma küll.
 
Pruunbeib 22. juuni 2014, kl 22.32
Suvi on Hispaanias...käidud, nähtud:)
 
kena pruun naine 23. juuni 2014, kl 11.45
sai nõnneks see ilus kuumalaine nädala puhkuse ja nautisin rannas päevitades, nüüd võtan solaariumis energiat lisaks ja elu lill, väljas just mõnusalt karge. see omas mahlas leemendamine ka ei sobi;) päikest silmadesse.
 
apähh 23. juuni 2014, kl 17.34
Ma arvan, et enamusele siinsetele meeldib. Tavaliselt on ju nii, et kui on +25 siis kukuvad vinguma, et nii palav on.
 
sobib 24. juuni 2014, kl 17.39
hea ilm töö tegemiseks.Mulle hullult meeldib.
 
tigedik 25. juuni 2014, kl 15.09
mis valemiga ja kustkohast see külm tuleb ja miks ta ära ei lähe? Nädalaprognoos tuli jälle selline et 10C päeval ja sadu ning öösel kuni 0...wtf eesti suvi????
 
to kena prun naine 25. juuni 2014, kl 15.23
kena pruun naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sai nõnneks see ilus kuumalaine nädala puhkuse ja
> nautisin rannas päevitades, nüüd võtan solaariumis
> energiat lisaks ja elu lill, väljas just mõnusalt
> karge. see omas mahlas leemendamine ka ei sobi;)
> päikest silmadesse.

kena ja pruun küll, aga puhta loll ju. aga eks jõudu siis nahavähi ravimisel, siis sa enam nii kena muidugi ei ole. aga sinusugustele solaariumiklientidele kulubki nahavähk ära, ega enne ei õpi ju.
 
icc 26. juuni 2014, kl 21.50
juuste triibutamine/värvimine ka on kahjulik, võib juuksed lahti teha v nahavähki tekitada, elada üldse on kahjulik. aga kui elada, siis mõnuga ja et elu oleks kui lill, kuniks elu on antud;DDDD
päikest sapikotile:)
 
sallyke 26. juuni 2014, kl 21.52
Kusagilt on jäänud kõrva ütlus ," elada tuleb nii, nagu elaks viimast päeva" see vist ka õigus on.
 
arvamus 01. juuli 2014, kl 17.48
Ei taha olla pruunbeib,aga Eestimaal võiks olla suvi ,päike paista ja ikka mere äärde või järve äärde minna õhuvanne võtma kui oleks võimalik ,aga paistab ,et sel suvel seda lootust pole
 
töömesilane 01. juuli 2014, kl 18.44
pole siin mingeid vanne aega võtta, vaja tööd teha ja eesti üles ehitada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!