Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
istun üksi ja joon
 
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 06.54
Eelmise nädala algusest saadik üksi joon ja panen pulbrit, hetkel jututoas ka üksi.
Üleni võlgades ja tahaks end maha lüüa.
Tulge jututuba
 
??? 24. august 2016, kl 08.26
Milleks? Et su enesehaletsemist lugeda?
 
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 08.44
ma tean jah et nutan palju endast.
tahaks normaalseks hakata, mul on rahast nii kahju, sellised võlad et jube. Saadaks sms laenud p.....
jutukas ka keegi ei räägi ju olen siis liiga lihtne...
 
mnja 24. august 2016, kl 09.53
joogisena ja pulbrisena vaevalt sa lahendust leiad.
 
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 10.15
Aga millal siis kui kaine olen ei taha lahendusest kuuldagi. söön rahustid sisse ja toimetan vaikselt tööl ja kodus.
 
Raivo Kohalik 24. august 2016, kl 10.38
soovitus

siin samas (naistekas ) on :

PRAKTILINE ABI

selles omakorda

Õigusabi

sealt saab nõu küsida kuidas registreerida isiku pankrot . see omakorda tähendab et võlgu justkui poleks - aga oma nimel ei saa ühtki vara omada ega sisse tulekuidki - need kõik lähevad võlgade katteks . nokk kinni -saba lahti .

enese võlgadesse asetamine ükskõik millisel põhjusel ongi selline tulevik . see kui enese tagant varastaminegi . varguski viib viimaks (eneselt või teisteltki ) samadele tulemustele : oled kõigest ilma . isegi pensionist võetakse lubatud osa ära - sama ka igast palgastki .
seega oled varas - seekord iseenda tagant . millist kaastunnet loodad siitki saada ? kas vargale tuntaksegi kaasa ? see kui romaan : "Kuritegu ja karistus " - mis pigem nime poolest siia sobib .

3 "enesevargust " (enesehävitust) on olemas -
need on :

alkoholism
narkomaania
mänguautomaatidest sõltuvus

esimene neist aeglaseim ,viimane kõige kiirem .(enese hävitus vormid nii majanduslikult kui ja terviselegi hävitavad ) .

kaks esimest oled omaks võtnud - "ära võta viimast"
 
Raivo Kohalik 24. august 2016, kl 10.43
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 10.15
Aga millal siis kui kaine olen ei taha lahendusest kuuldagi. söön rahustid sisse ja toimetan vaikselt tööl ja kodus.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kuniks on veel töö - oska sellest kinni hoida - sellestki ilma jäämine pole kaugel kui jätkata meelemürkidega . siis järgneb ülal kirjeldatud tulevik ; tahad sa seda ?
 
Raivo Kohalik 24. august 2016, kl 11.15
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 10.15

söön rahustid sisse ja toimetan vaikselt tööl ja kodus.

,,,,,,,,,,,,,,,,

rahustid pole sama mis sigaretid või kerge alco - need pole mõeldud ajaviiteks . terve inimene vaid kahjustab oma tervist nendega riskeerides sõltuvusegagi .
paljudele inimestele saab huvide puudumine ja tegevusetus alguseks kas depressioonile või masenduselegi - mida püütakse lahendada kas rohtude või meelemürkidega .
üks parimaid lahendusi on kasvõi ette kujutada et olete ennast müünud palgasõduriks . hommik algab mitte logelemisega voodis lõpmatuseni ,vaid ....(jõukohaste)harjutustega ja jooksmisega ( ja seda "sunniviisiliselt " mitte jättes enesele vaba valikut ) . peale seda veeprotseduurid - ja oletegi kui uus ümbersündinu : energiat täis mitte "lodevusest nõrkemas " .
pikaajaline logelemine (tegevuseta olemine) taandab nii füüsilise kui vaimsegi aktiivsuse .
see viibki viimaks depressiooni ,masendusse , alkoholisminegi .
valik on sinu !
kas lodevus vaimne ja füüsilinegi
või
pidev füüsiline ja vaimnegi tervislikkus ,'
mis paremini kui meelemürgid "haigusest" parandab
 
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 12.19
Kõik on mu endi kätes samas keegi võiks aidata ka, vanemad üritavad aastaid. aitäh Kohalik
 
soovitus 24. august 2016, kl 12.27
Wismarisse.
 
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 17.07
Olen käinud saab tilguteid ja tore arst oli seal aga muud midagi, maksis ka palju.
 
okei 24. august 2016, kl 22.05
Siis pole sinuga midagi peale hakata. Ise ei aita ennast ja teistel ei lase aidata.
 
Raivo Kohalik 26. august 2016, kl 12.57
Aju_Keenius 24. august 2016, kl 12.19
Kõik on mu endi kätes samas keegi võiks aidata ka, vanemad üritavad aastaid. aitäh Kohalik

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ongi enese kätes ! kõik kunstlikud vahendid on vaid abiks vahel ( rohud või alco väheses koguses) . seda kõike rääkisin ma enese elust ja oma kogemustest . olin kauges nooruses isegi "katki ja liimist lahti " . võtsin ca 19 aastaselt 15 kilo juurde (75 -90) . olin sügavas masekas ja depressioonis - huvideta ja omaette seltskondadest eemal . oleksin "osanud" juua ehk oleks joonudki . siis keerasain elule teisekülje !
registreerisin end ujumise ja poksi trenni. igal päeval käisin jooksmas . koduski tegin trenni hantlite ja venituskummdega . kolm tõstepommi 16,24,32 kg olid igapäevased kasvõi 10-15 minutit päevas . kui kordagi ei tõstunud õlalt 32 kg üles ,siis kuu aja pärast tõstsid mõlemad käed 10 korda . 15 kg võtsin alla ca ühe kuuga !!!! (olin jälle 75 kg). läksin töölegi "transaks "...kus mõne kuu pärast tassisin süles 125 kg (olles ise peen kui "pulk" )
"sellepärast kui näen või kuulen kedagi samas olukorras ....püüan alati aidata (kui ennastki nooruses ) .
lühidalt :
aitab norutamisest ja enese haletsemisest (mis viib vaid languse suunas).
kes end ise ei aita - seda ei aita ka Jumal!
mõtetu on loota imerohtudele .
parimaks imerohuks on - aktiivne eluviis ! mis annabki Sulle uue elu ! (kõik muutub iseenesest) .
norutamine ja üksi olemine on selle vastased .
 
maniila 27. august 2016, kl 14.11
to hr Kohalik. Vanasti oli tühik kirjavahemärgi järel, kas õigekirjareeglid on muutunud?
 
Raivo Kohalik 29. august 2016, kl 10.10
avatar maniila 27. august 2016, kl 14.11

to hr Kohalik. Vanasti oli tühik kirjavahemärgi järel, kas õigekirjareeglid on muutunud?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ausatud Maniila . nimi Maniila kirjutatakse suure algustähega ....

kas õigekirjareeglid on muutunud?

pealegi on nii raskes teemas õigekirjareeglid see kõige väiksem mure
 
Raivo Kohalik 29. august 2016, kl 10.12
pealegi on nii murelikus teemas
õigekirjareeglid see kõige väiksem mure
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!