Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Selveri kampaaniad
 
Häiritud 26. august 2014, kl 09.30
Viimastel kuudel on Selver jäänud mulle silma sellega, et nende nö sooduspakkumised on kui mitte öelda narritavad, siis lausa tarbijat naeruvääristavad.
Kui suvel viimati Selveris käisin, sain kassast kaasa Tallinki sooduskupongi, millega saab Soome päevakruiisile alates 22 euroga. Juurde lisas veel kassapidaja, et see on mõeldud neile, kes Selverist suurema ostu on teinud. Kuna just enne seda olin Viikingiga käinud päevaks Soomes hinnaga 10 eurot, siis tundus 22 eurone "sooduspakkumine" jõhker pügamine ja vähemalt mulle jäi mulje, et see pakkumine ongi mõeldud neile lollidele, kes Selveris rohkem raha kulutavad (et las sii plekivad aga mujal ka).
Eile õhtul avastasin postkastist mingi paberilasu, mis osutus Selveri reklaamleheks, kus rõõmsalt teatati, et nüüd on vastavalt tarbija soovidele need ja need kaubad odavad, hurraa! Seda paberihunnikut ma laiali lappida isegi ei viitsinud, kui esi- ja tagalehel jäid silma kaks esimest asja, mille hind oli kõrgem, kui ma just eile päeval samad asjad mujalt ostnud olin. Selle peale tekkis küll küsimus, et milline tarbija on soovi avaldanud osta Selverist asju kallimalt kui mujalt poodidest saab?! Või peab Selver tõesti inimesi rumalateks...
 
d 26. august 2014, kl 09.58
noh, Tallinkis ongi märksa kõrgem hind kui viking lines, keegi ei käsi ju minna sinna sul...
 
Nõus 26. august 2014, kl 12.35
Asjalik jutt, aga õigem oleks see postitada nende FB lehele. Siis on ka kindel, et su jutule reageeritakse. Või siis kustutatakse see sealt kibekiirelt.. :)
 
laadaline 26. august 2014, kl 22.44
Jah, Selver on nii sees kui väljas kallis koht. Selveri välilaadal sättisin oma paarimeetrilise varju üles ja isetehtud ehted välja. Piletiraha pidin politsei ähvardusel maksma 25 eurot. Keegi suurt midagi ei müünud, potentsiaalsed ostjad kõndisid poodi sisse.
Hoian sellest kupatusest eemale.
 
njahh 26. august 2014, kl 23.08
kle laadaline, rahune juba maha. Sa jaurad ühel ja samal teemal mingi kuu aega juba. Kas ikka Selver vastutab selle eest, mis ukse taga toimub? Ja kui, siis ilmselt maksab kauplemiskoht ühepalju kõigile. Miks sina peaksid koha ilma saama?

Mulle Selver meeldib, sest nad teevad pidevalt allahindlusi ja seda mitte ainult neile kaupadele, millel kohe tähtaeg kukub. Ja pealegi vastab nende kaubavalik kõige enam minu maitsele.

Ja mis kallidusse puutub, siis on kettidega nii, et üks kaup on odav Selveris, teine Rimis ja kolmas näiteks Konsumis või Prismas või Maximas.... Eks võib ju selle postkasti topitud pahna läbi uurida, autole hääled sisse lüüa ja odavate kaupade rallile minna...
 
M. 27. august 2014, kl 00.23
Kupongi saavad need lollid, kes selveris rohkem raha kulutavad? Aga teemaalgataja sai ju ka kupongi...
Aga kui odavaid hindu tahad, siis on ju küllalt ka teisi poode. Nendes on muidugi jälle omad probleemid. Ma isiklikult olen nõus natuke rohkem mugavuse eest maksma.
 
harjumaakas 27. august 2014, kl 12.17
Endise nõmmekana harjusin käima Järve Selveris, ja kuigi Nõmmelt kolisime juba 7 aastat tagasi ära, siis linnas (Tallinna linnas!) käies sätin oma marsruudi ikka nii, et saaks Järve Selverist läbi käia, sest ta lihtsalt ON parim pood!
Vahel, kui linna pole asja, sõidame Keila Selverisse.
Selveris ON palju sooduspakkumisi, pealegi saab tõesti kõik asjad, mida inimene iganes vajab!
Laevapiletitest ei tea midagi, ju siis ei sattunud selle kampaania ajal poodi.
 
laadaline 27. august 2014, kl 16.31
njahh, Selver vastutab kõige eest, mis tema territooriumil toimub. Seda enam, kui on väljakuulutanud laada. Iva on selles, et ta on väga ahne. Ma ei ole hinnatundlik, ei sõida linna teise otsa odavama kauba järgi. Kirun vastavalt teemale, sellepärast et ta on kallis asutus, sest sama teenus on mujal kordades odavam ja Rimis täitsa tasuta. Ma ei tahagi tasuta lõunaid, aga liigkasuvõtmist ka eriti ei seedi.
 
lihtne inimene 27. august 2014, kl 18.36
Mind pole Selver kunagi häirinud, väljaarvatud siis kui laadapäevadel kaup nii külg-külje vastu pandud, et mööda ei pääse liikuma. Kauba ja hindade üle aga ei virise.
 
Eks ta ole 28. august 2014, kl 14.05
Inimesi on igasuguseid. Mõnele ei meeldi, kui talle üritatakse selgeks teha, et kallis kaup on soodne pakkumine, teine on väga rahul ega virise.
 
69 28. august 2014, kl 14.32
Mille poolest see Järve Selver parem on kui teised Selverid?
 
Aga 28. august 2014, kl 14.48
Ega ta polegi: lihtsalt ühes käies harjud ära ja leiad kogu vajaliku kraami kiiresti üles.
 
to 69 28. august 2014, kl 15.36
järve selveris on oluliselt suurem kaubavalik, kui mujal.
 
njahh laadalisele 28. august 2014, kl 15.54
aru ma´i saa, mis laadast üldse jutt käib. Kui laadapäevadest, siis seal vist eraisikud ei müü, aga muid laatasid Selveri egiidi all pole ma kohanud.

Kui sa pole hinnatundlik, siis miks oled sina ainuke, kes seda teemat mitte maha rahuneda ei lase ja aina edasi ketrab, olgugi et sündmusest juba mitu kuud möödas?

Minu arust on sul Selveri vastu mingi isiklik viha ja oled leidnud mingi väikese võimaluse neile kätte maksta. Edu sulle.


Mis hindasid puudutab, siis kui arvad, et Selveri allahindlus on kallim kui näiteks Rimi tavahind, siis arva uuesti. Vbl müüb Maxima või sääst odavamalt sarnase väljanägemisega kaupa, kuid kindlasti mitte seda, mida mina nõus tarbima olen.
 
üldiselt selveri klient 28. august 2014, kl 16.54
aga tihti viimasel ajal lähen prismasse vms, sest nii on ära tüüdanud selveri lausa süstemaatiline tarbija petmine: kui midagi vähegi populaarsemat on suuduses, siis on see KOHE OTSAS. aja nii kohe alati. no ma tõesti e tea, näib, et see on meelega, ei saa ju ometigi nii puupead seal tööl olla kaupa tellimas, et ikka veel ei teaks, et tuleb kõvasti rohkem etellida, kui soodushind on? nii tigedaks teeb, et väldin tihti seetõttu selverit, kuigi muidu meeldib kõige rohkem. iseendale teevad tegelikult sellega halba, kui klient tige on ja mujale läheb.
 
Ostleja 28. august 2014, kl 21.51
Üldiselt selveri klient: Teil on veel vedanud, et KOHE OTSAS, saab veel otsast kinni, aga meil Tartus Annelinna Selveris ongi sooduskaup otsas. Pidevalt. St. et hommikul kella 11-ks pole veel jõutud sooduskaupa välja panna (hinnasildid vaid) ja õhtuks kui tööpäev lõpeb, kella kuueks, on juba läbimüüdud ehk otsas:)vot nii on lood ja nii pidevalt, käin ka Prismas nüüd.
 
............ 29. august 2014, kl 11.20
Prisma hinnad on jah sageli odavamad, kui Selveris "sooduspakkumised". Lisaks on Prismad avaramad ja saab vabamalt liikuda ning paremini asju näha. Ma eelistan juba paar aastat Prismat Selverile. Samas Säästuka, Maxima või Rimi asemel valiksin pigem Selveri.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!