Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis on lahti meie näitlejatega ?
 
Rein 26. oktoober 2016, kl 17.00
aher lehm on, kellel on võim pea segamini löönud.
 
rõõm 26. oktoober 2016, kl 17.13
hehe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga rõõm näha, et P on endiselt elus
> ja vigiseb teiste eestlaste kallal jätkuvalt sama
> suguse rõõmuga nagu varem oma ema ja sõbranna kallal
> hambaid teritas.

Huvitavad rõõmud mõnel inimesel!
 
mõtlen 26. oktoober 2016, kl 21.01
Kui see tõesti on töö, siis kuidas näitleja pakkumise vastu võtab? Kas südametunnistus üldse ei piina?
Või ongi omad mõtted?
 
Palun! 27. oktoober 2016, kl 00.46
P, ole nüüd nummi ja ära enam mõtle. Sul lihtsalt ei tule see välja, sa oled ilma igasuste mõteteta tühi trumm. Paatos ja loosungid ilma pisimagi sisuta.
HALE PUGEJA OLED!
 
maniila 27. oktoober 2016, kl 15.35
to 26. okt kell 14.30. mul pohlad, mida sa minust arvad. mina sinu jaoks vastik, sina minu jaoks. jumal tänatud, et reaalsuses me kunagi ei kohtu :)
 
maniilale 27. oktoober 2016, kl 15.37
palgaline jälle platsis.
Ah et sa ei julge näidata ennast reaalsuses. Nojah, sellised need müüdavad ongi.
 
aaa 27. oktoober 2016, kl 19.17
Aasta nali, et Ojulandi toetajad on "teisitimõtlejad". Sellist madalalaubalist möla on kõik kommentaariumid täis, kus väikesed vihased rassistid ja muidu maailmast ei midagi teadvad provintsieestlased üksteise võidu sõimavad ning süüdistavad enda hädades teist rahvust. Internet ongi RÜE ja EKRE toetajate safe zone, sest enamik kommenteerijaid nõustub nendega. Kuigi mitte enamik inimesi, sest kommenteerivad üldiselt need, kellel on aega, pole tööd, elu või huvisid, mis intellektuaalselt sõimamisest kõrgemale asetuvad.
Tüüpiline EKRE ja RÜE toetaja on peavoolumõtlemisega, kohalikku popkultuuri tarbiv ja propagandalehti lugev rahvuslane, kes kuulub töölisklassi, aga selle asemel, et õigusi nõuda firmaomanikult või ülemuselt, elatakse viha välja nõrgemate peal. Poliitikutele tuleb igati kasuks, kui on selline patuoinas, nagu pagulased, siis saab neid sajas hädas süüdistada, unustab hetkeks Eesti rahva vaesuse ja kõrged maksud.


arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On võimalik, et teisitimõtlejate materdamise eest
> makstakse.
>
> Olid ju ka laulmised ja seal ma
> ksti, kas ei olnud mitte üks laulmine ka Ilvese te
> ise ametiaja toetuseks? Ivo LInna näiteks oli seal
> üks tegija - ma ei suuda teda pärast seda isegi r
> aadios kuulata.;(
 
arvan 28. oktoober 2016, kl 00.28
aaa - Et nii pikalt võttis sellele mu postitusele vastuse koostamine aega? Ja ikka ei mõelnud midagi uut välja?? Ikka see töötu, harimatu, töölise, intellektuaalitu kujund?

Sa selle naisõiguslase saatusest oled kuulnud, kes läbi Türgi hääletama läks? Et tõestada kui tore on islami maailm? Ta leiti vägistatult ja surnuna.

Muide, kuhu kategooriasse sa ise liigitud? Oled harimatu, töötu, pensionär, tarbid popkultuuri, loed propagandalehti? Millseid propagandalehti õeiti? Ega ometi Objektiivi?
 
maniila 29. oktoober 2016, kl 16.12
kõik me oleme müüdavad, mõni on ainult kallim kui teised! ("Viimne reliikvia", minul lemmikfilm).
 
maniila 29. oktoober 2016, kl 16.17
veel üks repliik.mida tähendab "ei julge näidata end reaalsuses". sorry, aga ma ei ela punkris:) aga, et Ojuland on totu, arvan siiani ja edasigi veel. muide, plaan võtta üks pagulaspere oma katuse alla elama:D no sipelgapesa, head kihisemist. loodan, et keegi ära ei minestanud:D
 
näitleja mulale vastukaaluks 29. oktoober 2016, kl 20.57
Siit on vasakliberaalse ideoloogia aktivistidele objektiivne küsimus, et kuidas siis islamiterroristid ja homoideoloogia kokkusulandamine õnnelikuks ja sallivaks ühiskonnaks võimalik on. Mis kohaga nad mõtlevad?

http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2016/10/markus-jarvi-kuidas-sariaati-ja.html
 
noo 30. oktoober 2016, kl 12.03
õnn kaasa, manilla, pagulaste majutamisel. Et su tasu oleks su teo vääriline ja et sa naudiskid seda täile määral.
 
Teadja 30. oktoober 2016, kl 20.38
Kommija "noo" on EKRE palgaline kommentaator. Ojulandi oma ta pole, Ojuland kolis niikuinii Itaaliasse elama, temal on Eestist ja eestlastest pohlad.


http://publik.delfi.ee/news/inimesed/foto-kas-pogenikevastasest-kristiina-ojulandist-sai-koos-raimo-kaguga-mugavuspagulane?id=75700491
 
suur komöödiaõhtu 31. oktoober 2016, kl 15.09
Jah, näitlejad on selles saates tõesti nii labased! Ma ei seedi seda saadet silmaotsastki! Tõesti, mul oleks sama küsimus, et mis tänapäeva näitlejatega lahti on, et selliseid labasusi ja nõmedusi esitavad! ?@
 
maniila 01. november 2016, kl 08.54
nõus. teater on alla käinud. selliseid tippe nagu vanasti, kahjuks enam ei ole. minu absoluutne lemmik oli "Lendas üle käopesa". väga head näitlejad. samuri meeldis mulle väga "Pühajärv". Võrratu Ita Ever! Soovin talle pikka iga, fantastiline näitleja.
 
maniilale 04. november 2016, kl 03.06
Vaata, on asju, mis on tähtsad ja pühad, nagu kodumaa, juured, rahvus.
Kõik ei ole müügiks, enamus inimesi ei müü maha oma isamaa, see oleks paljudele mõeldamatu.

Sinule aga ei tähenda oma isamaa mitte midagi, müüd kõik maha ilma mingite süümepiinadeta.
Kust küll sellised inimesed tulevad?
 
arusaadav 04. november 2016, kl 03.09
Delfi omanik ju suur pagulaste tahtja, pole ime, et hulgim " toleraste " on tööd tegema palgatud.
 
maniila 04. november 2016, kl 10.47
to "maniilale". SELLISED tulevad ikka sealtsamast, kust sinagi tulnud oled:) ma siin mõnuga provotseerin, uskumatu - kuidas mõni õnge läheb!
kas EELMINE tunneb isiklikult Delfi omanikku (või omanikke)? eks TURUEIDED on need kõige kompetentsemad. no võite nüüd mõnuga k*****a hakata:D
 
päh 04. november 2016, kl 12.44
..mingi näitleja, olgu ta nimi mis tahes, ei ole küll mingi arvamusliider ega suunanäitaja mispidi keegi peaks mõtlema. Las jauravad, keda huvitab?
 
maniilale 04. november 2016, kl 13.59
Mis sul tegelikult viga on? Ei ole normaalne, et inimene lihtsalt raiskab mõttetult oma aega provotseerimmise peale.

Delfi omanik ei ole ju tundmatu inimene.
 
Heheehe 04. november 2016, kl 15.41
P on hoos! Argumendid nii tüütult muutumatud, et igav hakkab, üks klišee teise otsa ja POLE VAHET, kas on jutt kooselust, sõjapõgenikest, poliitikast, vanemateta lastest, valimistest, riigipiiri ehitamisest, anaalseksist, pealekaebamisest, turumajandusest või millest iganes.

P standardtekst puudutab registreerunud kasutajate materdamisele, nii juba palju aastaid, küll ähvardab teemad Variasse saata, küll postitab "abi-moderaatori" nime all, jne.
 
Heheehe 04. november 2016, kl 15.46
Minu postitus ei läinud läbi, vahetasin sõnahaaval teksti, et aru saada, milles probleem. Selgus, et jutumärkides olev sõna oli ilma sidekriipsuta lubamatu. :))))))))
 
to aaa 04. november 2016, kl 15.59
Seda enam ei ole vaja uusi ja hullemaid probleeme sisse tuua.

Meil endil muresid ja jamasid ilma pagulastetagi küllalt.
Milleks jama veel sisse importida ?
 
eelmine 15.59 04. november 2016, kl 16.42
Kas elad naturaalmajapidamisel?
Kas liikumine on piiratud laudast aidani?
Kas makse maksad mõisnikule?
Haigekassa kindlustus, haridussüsteem ja muud riiklikud institutsioonid sind ei puuduta?

või eeldad siiski elamist EV-s, kus on väikeriigina vajadus sõlmida kokkuleppeid, mis kõiges ei pruugi aplausi esile kutsuda.
Lisamärkus, valitsuse on valinud meie riigi kodanike enamus, seda nimetatakse demokraatiaks.
 
eelmisele 04. november 2016, kl 16.47
Mida see väikeriik siis kannuste teenimisega võidab? Brüsseli tädid - onud teevad pai, selle nimel siis kõik.
See mis pärismaalastest saab, Brüsselit ei huvita.
 
viimasele 04. november 2016, kl 17.50
Eks siis võitle, pärismaalane.
 
to viimasele 04. november 2016, kl 19.54
Sa siis ei elagi Eestis ja ei olegi eestlane, kui siin toimuv üldse ei huvita.
Loomulikult, kui oled Eestis ise immigrant, siis tõesti ükspuha, mis siin toimub.

Kõik eestlased peaksid võitlema, kui oma isademaa midagi tähendab.
 
19.54-le 04. november 2016, kl 22.04
Milline on su võitlusprogramm?

Ilma demagoogitsemata. Kuidas võimaldada eestlastele hea elu uhkes üksilduses, kui on teada et 25 aastat oleme koolitanud projektijuhte, haldusjuhte, sotsiaaltöötajaid, kuid mitte eriti insenere, meil pole oma tööstust, millega seda tohutut humanitaaride ja juhtide hulka ära toita-katta, et arendada välja ekspordivõimeline riik...?
 
Üldjuhul 04. november 2016, kl 22.35
esitavad näitlejad ikka kellegi poolt kirjutatud tekste. Võib-olla on probleem tekstides?
 
to 22. 04 04. november 2016, kl 23.00
Mis sa DEMAGOOGITSED.
Kus see üksindus on? Meil elavad venelased, valgevenelased, tatarlased, juudid, ukrainlased, lätlased, leedukad, soomlöased, tatarlased, armeenlased grusiinid, turkmeenlased, kasahhid, rootslased, norrakad, poolakad jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!