Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
pagulasvastasus on väikese vihase valge noku hirm
 
rohkem musti mehi! 23. detsember 2016, kl 20.34
Pagulasvastaseid tuleks nimetada pagulasfoobideks, sest nende viha tuleb väikesest valgest natsinokust ja just see on põhjus, miks suure pruuni ja käsivarre jämedusega meheauga pagulasi vihatakse. Eesti keskmine peenisepikkus on 11cm ja sinna on arvestatud ka venelased, kellel on teadupärast eestlastest suurem. Seega on keskmine valge natsi peenis heal juhul 8-9 cm ja seepärast vihataksegi korraliku riistaga pagulasi. Ega nad kõik vägista ja selle vältimiseks võiks ju voorusvöö neile peale panna, mida naine saab ainult erutudes eemaldada, aga isegi selle plaani vastu on pagulasvastased väga. Sest nad ei taha, et Eesti naine saaks mõnu tunda, ainult väikest vihast natsinokut.
 
Provokaatorile 23. detsember 2016, kl 21.19
Reeturi palk on surm aga mis on provokaatori palk? Pikemas perspektiivis samuti surm aga enne jõuab isiklikult tutvuda mõne pagulase vändaga oma kehaõõnsustes. Sa oled madal orjameelne nilbik, jätis ning põhjakiht.
 
Herman G 23. detsember 2016, kl 22.25
Teema algataja tuleks süüriasse saata, kui nii väga pabulased meeldivad!
 
ohh 23. detsember 2016, kl 23.19
Nõme provokatsioon. Kas algatajal on tõesti nii igav ?
 
zxc 23. detsember 2016, kl 23.44
Kas tõesti jõulude ajal muid mõtteid pähe ei tule?
 
st 23. detsember 2016, kl 23.58
http://www.ohtuleht.ee/306249/eesti-mees-ara-poe-sul-on-euroopa-kolmas-peenis
 
ohh 24. detsember 2016, kl 00.01
Ei ole mõtet provokaatorile reageerida. Las siis ootab oma provokatsioonile vastuseid.
Ärge vastakse haigele inimesele.
 
matemaatik 24. detsember 2016, kl 07.45
Kas meeste peenised on tõesti nii peenikesed? Korraliku peenise diameeter on 8cm, aga oletame, et isegi 6cm-ga saab hakkama. see teeb ümbermõõduks aga 18.84cm. Tabeli jörgi peaks peenis ainult 4 cm läbimõõduga olema.
 
Väike valge noku 24. detsember 2016, kl 10.18
Ei ole mingit pagulasviha.
Kui sõja eest põgeneks naised, lapsed ja vanurid siis oleks see arusaadav.
Mehed (nahavärvist olenemata) peaks ikka võitlema oma kodu eest.
Muidugi need kes hirmsasti tahavad endale musta M i siis võib ju ise aafrikasse selle järgi reisida - valida saab mitme miljardi hulgast.
 
Heaolu põgenikud jäävad igavesti põgenema 24. detsember 2016, kl 10.41
Ja kannavad seda geeni ka edasi oma järglastele.
Hea näide on Ilves.
Käis mõnda aega esivanemate maal ärmatamas. Vahetas kaks korda naist nooremaks ja lasi selle ka lollil matsirahval kinnimaksta, tundis veel häbi oma lolli rahva pärast ning lõpuks läks tagasi sinna, kus on parem ninaesine.
Mis on sellistele püha?
 
õ 24. detsember 2016, kl 14.35
No saridebiil ei saa isegi jõululaupäeval provotseerimata olla ja peab mingeid lolle teemasid tegema.
 
eelmisele 24. detsember 2016, kl 16.57
Kus sa sellega. Kus sellised siis ilma provotseerimata elada saavad.
Ehe näide on krat Pärnust, kes ei saa totakaid komme kirjutamata päevagi elada, siis sureb ära vist. Eluliselt vajalik mõnele.
 
tõsi 24. detsember 2016, kl 22.38
Lisaks veel üks manila siin pidevalt sappi pritsimas ja vaenu õhutamas.
 
Tips 25. detsember 2016, kl 09.59
Mul on ka all kui ämber ja meeste riistast pole tolku aga musti terroriste ma ka toitma ja hooldama ei hakka. Tegin mära kuju ronin sinna sisse ja täkk ajab asja korda. Täkku on palju odavam ja kasulikum ülal pidada. Võtke eeskuju kellel on all nagu ämber ja meeste riistast jääb väheseks. Juba tsarinna Katariina II kasutas täkku.
 
Professor Kang 25. detsember 2016, kl 18.50
Teadupärast aga tollel Katariinal polnud selline ämber, nagu sul. Pidi hobese rihmadesse panema, et too lõpuni ei lükkaks. Sattus aga mees peale ja lõikas supsti rihmad läbi...
 
Jaidu 26. detsember 2016, kl 14.13
Varsti viiakse musti armastavad naised jäàdavalt Aafrikasse
 
Ei armasta nad musti niiväga 27. detsember 2016, kl 20.11
Kuivõrd raha selle tegevusega sisse tuleb.
Kui peaks ise isiklikult omast taskust paguastele maksma, siis ei toimuks mingit noorte mustade meeste võtmise kampaaniat.
Ma arvan, et enamus mehi poleks selle vastu, kui nende vanad naised maksaks kinni siia massilisema noorte naiste kohale veo.
Polegi veel noort musta naist saanud proovida - ilmselt keskmisest väiksem noku sobib ka paremini kokku noorte tihkete naistega.
Iseasi kas naised ka sellise diiliga nõus on?
 
eelmisele 27. detsember 2016, kl 23.18
Kui valgel mehel rahakott puuga seljas on, miks nad nõus ei ole. Ainult raha peab palju olema, seda va mammonat armastavad lõunamaa naised üle kõige.
Tuttaval mehel kogemus tailannaga, kes hakkas kohe tigetsema, kui mehel piisavalt palju seda krabisevat talle anda ei olnud.
Karl Kindermacher 28. detsember 2016, kl 10.48
Vanad barbaarsed ajad olid ikkagi mõnes mõttes head. Saadi aru, et see mürk, mida keelega külvatakse, teeb rohkem kahju kui see, mida käsi puistab. Ja sellistel tegelastel rebiti lihtsalt keel suust. Lihtne, konkreetne ja väga tõhus.
 
hehheee 30. detsember 2016, kl 08.05
Teemaalgataja elab mingis labases mullis. Pagulastel pole suuremaid elundeid nii nagu pole neegritel keskmisest suuremaid suguelundeid. Neil on suuremad riistad vaid väljamõledud lugudes. Pigem on neil ja kidurama kasvuga asiaatidel väiksemad mis ajabki neid ebasündsalt käituma ja suvalises kohas igat vastutulevat käperdama. Väikese riista kompleks....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!