Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Noored naised ei kanna värve
 
Vaatleja 03. jaanuar 2017, kl 12.34
Kõnnin tänaval ja näen, et noored (ja ka pisut vanemad)naised kannavad ainult musta,musta,musta. Olen muidu viisakas inimene, aga pahatihti tekib soov küsida neilt, kas nad tulevad matustelt, on depressioonis? Kui te tahate, et maailm oleks rõõmsam ja inimesed märkaksid teid, siis palun kandke rõõmsaid värve nagu kollane, oranz, eriti roosat, beezi ja valget. Visake kõik tumedad toonid minema! Meie talved on isegi pimedad ja porised, miks vaja ise sama tume ja masendunud olla? Saan ka aru,et see võib olla mingisuguse subkultuuriga seoses, aga gooti on mööduv faas ja pärast täiskasvanuks saamist peaks inimene vabatahtlikult naasma värvide juurde. Ilus on näha naist lillelises ja roosas, aga mitte mustas ja hallis. Jäägu tumedad toonid depressiivsetele puberteedikutele, aga mitte täiskasvanud daamidele.
 
' 03. jaanuar 2017, kl 12.42
mitte miski mis mina kandnud olen ei ole kunagi kõlvanud "meestele"
mind kutsuti külla ainult selleks et saaks mõnitada minu välimust
elu on näidanud et kui mina end muudan siis otsitakse uued omadused mida mõnitada

pigem oleks mõistlik üles tunnistada et kõik siin riigis elavad "mehed" on psühhopaadid

siin riigis elavate "meeste" soovid ei huvita enam mind

haledad eitmehed, vingus ninaga kärsad


OMA SOOVE VÕID MUJAL ESITADA, MITTE MINULE
 
palgavaene daam 03. jaanuar 2017, kl 12.44
1) must sobib kokku kõigi teiste värvidega
2) musta pealt ei paista määrdumine välja
 
valge 03. jaanuar 2017, kl 13.31
Seda musta näeb ka telekas palju inimestel.
Musta eelistavad inimesed on ka igavad,nendega pole midagi rääkidagi.
 
Täiesti nõus 03. jaanuar 2017, kl 13.36
valge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda musta näeb ka telekas palju inimestel.
> Mus
> ta eelistavad inimesed on ka igavad,nendega pole m
> idagi rääkidagi.

Ega yhiskasutatava madratsiga nagu sina pole ka midagi rääkida.
 
Birjo 03. jaanuar 2017, kl 15.13
Sina ei tule mulle ütlema, mida mina kandma pean. Pane siis oma lilleline seelik selga ja ole õnnelik.
 
njahh 03. jaanuar 2017, kl 17.06
mine poodi ja vaata, mis värvi on seal müügil olevad joped-mantlid ja siis saad aru, miks tänavatel on nii palju musta ja halli...

Värvikamaid saab vaid spordipoodidest, aga need ei sobi soliidsema riietusega sugugi kokku.
 
ainult 03. jaanuar 2017, kl 21.38
p3d3d kasutavad värve, nagu nende lipulgi!
Maris Kurm 03. jaanuar 2017, kl 23.28
Miks peaks naine vanuses 30 + kandma roosat? Las see värv jääb klubikultuurile ja lastele, beebidele.
 
Esopus Spitzenburg 04. jaanuar 2017, kl 09.22
Kas sa, Maris siis ei teagi, et mida vanem eit, seda roosam kleit?
Noo ja tegelt musta ja roosa kombinatsioon tuli massidesse ju punkarite kaudu...alguses olid punkneiud need, kes oma juuksetutte roosaks värvisid, nüüd igal teisel nooruslikul keskealisel mimmil juuksed neoonroosad..
Mustal värvil pole viga midagi, selle taustal tulevad ka muud värvid paremini esile.
 
Wasabi Shopenhauer 04. jaanuar 2017, kl 11.55
Valge, roosa ja beež?! Halloo, need ei ole värvid vaid kamuflaaž :) Aga värvide kandmine on seotud enesekindlusega, kui julged ja tahad silma paista, siis kannadki värve, kuigi tegelikult piisab ka ühest erksast elemendist ka üleni musta garderoobi juures et seda elama ja särama panna. Olgu öeldud, et mina kannan täna sinist ja erkrohelist ;)
Karl Kindermacher 04. jaanuar 2017, kl 12.35
Vaatleja (muidu viisakas inimene) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Visake kõik tumedad toonid minema!
> miks vaja ise sama tume ja masendunud olla?
> Jäägu tumedad toonid depressiivsetele puberteedikutele

Tohiks ma uudishimutseda: millest selline kinnisidee, et tume on kuidagi seotud depressiooni, masenduse ja matustega? Oled kindel, et probleem pole Sinu peas?
 
ilus naine 04. jaanuar 2017, kl 12.49
On veel hullemaid variante nagu khakipruun ja hall. Mõnes riigis noored naised ainult selliseid toone kannavadki. Põhjusteks ilmselt praktilisus ja soov vältida liigset tähelepanu ja ahistamist.

Ise kannan ka tavaliselt musta, pruuni või sinist. Need on kõige praktilisemad ja elegantsemad värvid. Vaimse seisundiga ei oma need midagi ühist.
Karl Kindermacher 04. jaanuar 2017, kl 12.52
Muide, soliidne tumehall kostüüm võib muuta naise vägagi pikupüüdvaks.
 
eks 04. jaanuar 2017, kl 15.05
....et inimesed märkaksid teid...
Aga miks peaks seda kuidagi erakordselt soovima?

Kunagi oli Tartus üks daam, kes käiski iga päev erinevas ainult pealaest jalatallani üht värvi riietuses, sealhulgas ka kotid-kingad. Oli märgatav ja silmatorkav tõesti. Aga kõik silmahakkav pole mitte alati järgimistvääriv. Temale see meeldis ja ju ta siis vajas seda.

Aga sa proovi olla mustas silmatorkav..;)
 
vahi vähem 04. jaanuar 2017, kl 17.23
keegi ei maksa mulle selle eest, et ma tema soovi mööda riietuks.
mulle ei meeldi, kui mind vahivad autori taolised töllmokad, kel pole midagi targemat teha kui võõraid inimesi tänaval vahtida.
mine bordelli, maksa ja vahi seal. või abiellu mingi pooletoobisega ja osta talle lillelisi kaltse ning vahi teda.
 
irw 04. jaanuar 2017, kl 17.25
valge
03. jaanuar 2017, kl 13.31-le

üleni valges tipivad mööda linna steinfeldt ja priimägi - nendega on kindlasti su paljust rääkida..
 
kandke mida tahate 04. jaanuar 2017, kl 19.07
aga kandke HELKUREID ja mida rohkem, seda kindlamalt juht näeb teid.
 
aga 05. jaanuar 2017, kl 14.12
Must on lollikindel, sobib alati, sobib paljudele, kõige lihtsam sobitada olemasolevate esemetega, must on tänaval kõndija seljas kõige ilusam vaadata. vaadake kriitilise pilguga ja te näete. Sama lugu on suvel valgega, kõige kindlam on suvisel ajal valget riietust kanda, on ilus, mis teha. Värve võib lisada väikeste esemetega, värvilaik pääseb mõjule ja kerge asendada vastavalt meeleolule.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!