Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis sõnad teil keele sõlme ajavad?
 
mina ei suuda öelda 30. juuni 2010, kl 13.48
Monster Energy - ikka tuleb välja mingi 'mostererdzi'
 
ma 30. juuni 2010, kl 14.36
ise suudan öelda šampinjonid, aga paljud ütlevad šampiljonid. Olen isegi poes näinud šampinjonide all hinnasilti, millel kirjas šampiljonid.
 
to ülla-ülla 30. juuni 2010, kl 14.38
Tahtsin just maninda seda rodododororoonnn taime.
 
mann 30. juuni 2010, kl 20.43
Kummikuis kummitus kummitas kummutis. Seda lauset pean mina õige aeglaselt ütlema, muidu saab kummitusest raudselt kummutis.
 
minul 30. juuni 2010, kl 20.49
klaverieriklass
 
kapsauss 02. juuli 2010, kl 19.42
Lapsena ütlesin õuna asemel üun. Vahetevahel tuleb see apsakas ka praegu.
Aga diktsioon on üldjuhul harjutatav. Eriti kui lapsi rääkima õpetada või neile etteütlust teha, tuleb vä-ga-gi täp-selt kõik väl-ja öel-da...
 
sinilind 07. juuli 2010, kl 17.14
retuusid, millegipärast tahan ma ikka retuušid või retuuzhid öelda, piinlik kohe.
 
tasd 07. juuli 2010, kl 23.19
täna läks sassi sõna vatitikud, ütlesin vatitipsud :D nalja kui palju

ikka ütlen ja meeldib öelda keno loto asemel keeno loto :P

muud väga rasket ei olegi. vahel naljaga pooleks ikka see Kaali kraater..või kraali kraater klaater mida iganes:P
 
maimu 08. juuli 2010, kl 07.37
besee asemel ütlen bežee
 
rosinasai 08. juuli 2010, kl 08.05
üks stritsel palun.

lapsena olin ükskord peaaegu leti ääres pillima hakkamas, sest ei saanud seda küsitud. edaspidi hiilisin poodi minekust kõrvale, kui sellest magusast saiast juttu tuli. nüüdsel ajal saab õnneks ise riiuli pealt võtta, ei pea enam müüjatädi käest küsima.
 
rosinasai 08. juuli 2010, kl 08.07
üks stritsel palun.

lapsena olin ükskord peaaegu leti ääres pillima hakkamas, sest ei saanud seda küsitud. edaspidi hiilisin poodi minekust kõrvale, kui sellest magusast saiast juttu tuli. nüüdsel ajal saab õnneks ise riiuli pealt võtta, ei pea enam müüjatädi käest küsima.
 
pähkel 08. juuli 2010, kl 12.31
teine õudus oli saiapoes veel - pumpernikkel :(
 
* 08. juuli 2010, kl 13.21
Siin kirjutatud sõnadest ajab keele sõlme mul Kabli klubi. Tuleb muutku Kabli kubli ...
Aga see, et kirjutades tähed oma kohad ära avhetavad, see on mul nii tavaline ja nii tüütu...
 
ohh 08. juuli 2010, kl 16.05
Kunagise koolivenna nimi: Silver Sirel. Keel läheb ikka totaalselt sõlme.
 
ahh 08. juuli 2010, kl 16.06
tüdruk aga tuleb ikkagi tidrik
 
krants 08. juuli 2010, kl 17.34
Habemeajaja ja jaamaülem
Kopp kotikaid täis
Kas teil siin tualetiklienti ka on? (klienditualetti kaubanduskeskuses)
Moosikamaasi kah keedan vahel
 
m 08. juuli 2010, kl 19.05
mõlkis, mölkis, mulkis.. vist õige oli nt mõlkis auto..aga siis hakkadki üle mõtlema ja enam midagi ei saa aru:D mölkis, mõlkis, mülkis, milkis:D

aa üks eespool kirjutas, kas ei olnud see mõnus sõnamäng vahel niimoodi: kummikutega kummitus kummitas kummutis ? see ka lahe..musta lehma taga valge lehma saba, valge lehma taga musta lehma saba ja nii kiiresti mitmeid kordi saad..saab nalja, niisama tehes ja vahel joogisena :D

või inglis k sõnad mõned..ühest laulust.. the sun kill gones up..või the sun kills gone up..või ms..ah mai tea ise ka..pigem tsatsaka tsa ...:D palavus hakkab pähe:D
 
kurat 08. juuli 2010, kl 23.24
mõtlesin pikalt...
poliomüeliit.

raske igatepidi.
 
:))))) 08. juuli 2010, kl 23.38
jummala hea teema :))))
 
irw 09. juuli 2010, kl 00.13
Proovisin ka seda Kabli klubi öelda - klabli klubli, kabli kulbi jne, lootusetu värk, loen küll sõna, aga ikka ütlen valesti :D
 
silguninake 11. juuli 2010, kl 15.37
olen naerust laua alla kukkumas, nii naljakas!
Minu mees ütles kord, et tema isa rääkis alati Devaara Boorandi (Deboora Vaarandi asemel) ja nüüd ei julge ma seda nime kunagi kasutada, sest alati tuleb kõigepealt see tagurpidine meelde ja siis enam ei tea, kuidas õige on.
 
ehhetis 12. juuli 2010, kl 22.00

Heh, ma vist ikka hääldan enamik siinmainitud sõnu-fraase ikka korrektselt ära, kuigi endale tundub ka, et olen hirmus puterdis. "aktsepteerima" on jah siuke raskem sõna.. üks võõrsõna oli veel, aga ei tule hetkel meelde. "matriarhaat" võib nt raske olla.
Aga meil töökaaslastega sai Tättest ja Matverest Tätvere :)
 
lugemisegahoopis raskused 13. juuli 2010, kl 21.51
ma ei suuda lugeda Juust puravikuga. igakord näen poes silti juust palavikuga ja pean teistkorda üle lugema
 
lenne 14. juuli 2010, kl 21.40
see Kabli klubi on ju õudne! Proovisin ka ja pudrutasin ainult :D, samad variandid tulid mis eelkirjutanud irwil.
 
sama siin 14. juuli 2010, kl 22.58
kabli klubi= kabli kubli.
reguleerima= legureerima, regureelima
perfektne= prefektne
 
müüja 15. juuli 2010, kl 21.22
Müügil on toode nimega "Mini lihapirukas", väga paljud kliendid küsivad "Mina lihapirukas". Mind ajab alati see omaette naerma, vahest tahaks vastu öelda "meeldiv tutvuda, mina kapsapirukas" .
 
marie 15. juuli 2010, kl 21.42
"assenisaator" näiteks ei õnnestu koperdamata öelda. Veel vene kliendilt küsida, kas ta tahaks tassikese teed (tšašetšku tšaju hotite?)- no lausa piinlik, kuidas susistan. Ja Võrumaal ringi sõites tekkis küsimus, kuidas liinibussis saaks joodik pehme keelega küsida:" Üks pilet Lüllemäele palun" :))
 
rosinante 16. juuli 2010, kl 14.15
lapsena oli meil täiesti ametlik seltskonnamäng- kes suudab rohkem Kabli klubisid kiiresti järjest öelda, lapsed ja lapselapsedki puterdavad seda edasi. Muideks, Kablis pole klubi olnudki, rahvamaja küll, kunagi oli sel vahe sees.
Rosin šokolaadis- tuleb rošin sokolaadis
 
Maila 16. juuli 2010, kl 14.41
Kõige kiirem alkotest- mustriline pole oluline.
 
oo 16. juuli 2010, kl 14.43
homöopaatia v homoöpaatia - kunagi ei tea, kumb neist õige on.

harjutasin ka nüüd 'kabli klubi', keeruline, on see vast keeruline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!