Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mees sööb palju
 
köögikata 27. veebruar 2015, kl 12.55
Mul on mees,ta on 28 aastane ,probleem on, et sööb hirmus palju..ise ta on suht kõhn ja pikk ja tal on koguaeg kõht tühi.Nii palju raha läheb toidu peale ja koguaeg tuleb süüa teha..Teda ennast häirib ka see.Huvitav ,kas see on inimese eripära lihtsalt+
 
panosse läeb söök? 27. veebruar 2015, kl 13.09
aga noku on temakesel kuidas?
 
no 27. veebruar 2015, kl 13.14
Tee selliseid toite mis ei ole kallid ja saab soojendada .näiteks mulgi puder , borši supp .õppigu ise valmistama salateid . Suur kauss salatit lauale ja lasku hea maitsta .
 
jessas 27. veebruar 2015, kl 13.18
Salatist ehk ei piisa, siis jääbki näksima. Ehk peaks jah midagi korralikku tegema...kartulid ja liha...tee kohe suurem hunnik, las soojendab ise.
 
Don Juan 27. veebruar 2015, kl 13.19
Ütleb vanasõnagi, kes sööb, see palju(dega) jõuab :)
 
kkk 27. veebruar 2015, kl 13.38
kas ta sööb korraga palju või närib tihedalt koguaeg midagi?
 
köögikata 27. veebruar 2015, kl 14.04
ta sööb tihedalt ning korraga palju
 
Tšukts 27. veebruar 2015, kl 14.15
Rõõmusta, hea kokk oled.:)
 
... 27. veebruar 2015, kl 14.28
tee rammusamat toitu ja las võtab leiba ka kõrvale!otsige omale väljaspool kodu ka rohkem tegevust, siis ei ole aega süüa kogu aeg...
 
heia 27. veebruar 2015, kl 14.53
Taldriku reegel ju et pool oleks head salatit,vähendab ka diabeedi ohtu vanemas eas,võib kergelt peale 35 paksuks minna kui just superhead geenid pole.
 
mees 27. veebruar 2015, kl 14.56
asi on selles et kutt sai noorukieas vähe süüa, nälgis võib isegi öelda. see läheb üle 30-40 eluaasta vahel.
 
dr.tree 27. veebruar 2015, kl 16.17
tehku parasiitide analüüs. sa võib olla keedad ja küpsetad paelussile.
 
n56 27. veebruar 2015, kl 16.45
Arvan samuti, et ta ei saa toidukorraga korralikult kõhtu täis. Tee nn. kartulit, liha , sousti ja salat, kõrvale võileib ja piim. Peale selle lisaks magustoit. Olen kindel, et siis ei näksi..
 
jõmm 27. veebruar 2015, kl 17.28
Öösel kui ta magab, siis tõmba tal vaikselt trussikud alla ja vaata hoolega pepuauku. Kui valge saba välja sealt paistab, siis ilmselt paeluss paneb kolmveerandi ta toidust pintslisse. Kui ongi paeluss, siis sabast teda sikutama pole mõtet hakata. Parem anna mehele iga õhtu enne magamaminekut küpsist. Ja nii 2-3 nädalat järjest. Siis üks õhtu jäta andmata ning kui paeluss pea välja pistab vaatamaks, kuhu küpsis jäi, siis saad tal kohe kaelast haarata ja välja tõmmata.
 
zowie 27. veebruar 2015, kl 17.31
ka minu mees sööb kaorraga palju,on teine kõhn ja pikk aga töö on tal füüsiline ning smas ka kulutab palju.Samas kui mees sööb ja kiidab,oled sa hea kokk ja see on tunnustus tänapäeval ;)
 
Sõbrants 27. veebruar 2015, kl 18.36
Mul on sõber ka selline pikk ja kõhn mees, kes muudkui sööb, aga juurde ei võta. Kusjuures ta on spetsialistide koostatud toitumis- ja trennikavasid kasutanud ja ennast lihtsalt nuumanud, aga tolku pole midagi. Ma tean teda ligi 10 aastat ja praegu on ta 37-aastane.
Aga teemaalgatajal soovitan mehele vaaritamine lõpetada. Mehel nagunii kõht täis ei saa, las kokkab ise. Mõttetu vaev.
 
njahh 27. veebruar 2015, kl 19.37
aga pane kirja, mida sa mehele süüa annad, et ta pidevalt näljane on. Ehk koosnebki su menüü lahjast leemest ja silost.
Teine võimalus on, et mehel ongi nii kiire ainevahetus, et kütab toiduga ilma soojaks. Sel juhul pole tõesti miskit muud teha, kui süüa anda.
 
kontvibalik 27. veebruar 2015, kl 22.31
Kutsu mind üheks nädalavahetuseks külla ja siis alles näed, kui palju võib inimene süüa. Naine olen muide.
 
njahh 27. veebruar 2015, kl 23.28
selliste pärast kliima soojenebki - muudkui kütavad ilma soojaks ja panevad liustikud sulama :)
 
tux 28. veebruar 2015, kl 09.43
Mul umbes sama lugu. Mees küll ei ole kõhn, aga minu meelest sael - 182 cm ja 73 kilo. Sööb, sööb, sööb, sööb. Usse ei ole :-) - kontrollitud, igal aastal kord.

Rahalises mõttes ma ei virise, ta ei nõua kalleid toite, aga see vaaritamine võtab küll juba ebanormaalse vormi. Ise ta süüa teha ei oska, aga minult ka ei nõua, ta oleks naerunäoga valmis päevade kaupa sööma saia moosiga, keedumuna (seda ta ikka oskab teha) majoneesiga, müslit jogurtiga ja heeringat musta leivaga.

Kuna ma aga ei saa hästi vaadata, kuidas mu mehel läheb mingil pühapäeval, kui ma olen otsustanud streikides mitte kokata, läheb kella 13ks juba teine heeringas rappimisele, nädalavahetuseks ostetud kaks leiba ja kolm saia on otsas ja teine pooleliitrine moosipurk on tühi, siis ma ikka kokkan.

Täna on meil laupäev ja kell on umbes 9.38. Ärkasin kl 7.20. Mees ärkas varem ja puhastas endale heeringa, sõi ära 1 heeringa leivaga ja jõi jogurtit peale.

Turtaudes võtsin ma kana, panin küpsetuskotis ahju koos küüslauguga. Natuke enne kl 9 sai see valmis, sõin 1 kanakintsu ja 2 tiiba...ja mees sõi kõik ülejäänu. Olles lõpetanud, küsis, mis ma lõunaks teen. Ma tulin arvutisse närve rahustama, mees läks õue jalutama ja ennäe, just sobiv teema.

Kui see poleks naljakas, oleks see kurb. Hakkan siis umbes tunni pärast lõunat tegema, eks ta vahepeal sööb siis moosisaia :-( Teen lambaribi, terve lambatäis, kaalikatega ja kalasupi. Ma juba tean ette, et ma saan 3-4 ribi ja kalasupi vedeliku, sest paksu ta sööb ära.

Minu hinnangul ta sööb kuskil 7000- 8000 kcal päevas. Kümme keedumuna korraga pole üldse mingi probleem üheks näksiks. Aga seedimine on ka nagu linnul. Vanust 50+
 
kadedusest roheline lol 28. veebruar 2015, kl 17.41
Õpetage need mehed endale süüa tegema, ei ole normaalne, et mees istub, lusikas püsti, laua taga ja sina kulutad kogu oma vaba aja talle vaaritamisele, ega nad tited ole, et ennast ise teenindada ei suuda. Isegi lapsed ei ole nii abitud, kui sellised mehed. Head manipuleerijad on nad igal juhul, kui nende vingumise peale naised kohe kööki tormavad.
Madala glükeemilise indeksiga toidud hoiavad paremini täis kõhu tunnet.
Seedimine nagu linnul, sööb ja kohe jookseb läbi, siis peaks kilpnääret uurima ja soolehaigusi, see ei ole normaalne seedimine, ilmselt ei saa ka toitaineid kätte. Riis peaks kauem sees püsima.
 
tux 28. veebruar 2015, kl 18.08
Jah, näita mulle, kuidas õpetada ligi 60-aastast meest süüa tegema. Tule ja õpeta.
 
ei ole midagi 28. veebruar 2015, kl 19.24
küll nälg õpetab.
 
Sõbrants 28. veebruar 2015, kl 19.50
No aga mida see 6-kümpine siiani teinud on? Kui sa nädalaks komandeeringusse läheks, siis ta sureks nälga või? Ma saan aru, kui inimesele meeldib oma meest orjata ja talle päev otsa süüa vaaritada, siis lasku käia, eksole. Eks siin tulebki põlvkondade vahe välja. Kuigi noori kirutakse, et nad midagi ei oska, siis ma ei kujutaks ette, et mõni mu tuttav noorem meesterahvas arvaks, et naised peavadki meestele süüa tegema. Ma ei tea tegelikult ühtegi meest, kes ei oska ise süüa teha tasemel "rahuldav" kuni "suurepärane". Meie peres on nii, et kellel on kõht tühi või kes jõuab enne koju, see teeb süüa. Ma kahtlustaks vist, et mehel on ajurabandus, kui ta ärkaks enne mind ja jääks ootama, et ma ka ärkaks ja süüa teeks. Kui mees ärkab enne mind, siis on toit seks ajaks valmis kui ma ükskord ärkan.
 
Tsukts 28. veebruar 2015, kl 20.10
Krdi hea lugemine. Naised laske edasi, hea tuju teete oma torisemisega.:)
Ma muidugi oskan süüa teha ja teen kah, nii et ärge mind kiruge.
 
ise kasvatame mökusid 28. veebruar 2015, kl 20.25
Ja järgmises teemas löövad samad naised käsi kokku, kuidas küll noored mehed on sellisteks mökudeks kasvanud, et ise makarone keedetud ega põrandalt tolmu pühitud ei saa.
 
tux 28. veebruar 2015, kl 21.05
Hmmm. Ma ju kirjutasin, mida ta sööb ja et ta need söögid saab kõik ise tehtud. Ka heeringa puhastatud. Lugemisoskust napib?
 
milles probleem 28. veebruar 2015, kl 21.35
las ta teeb siis. milleks sul vaja turtsuda ja teha?
 
tux on lammas 01. märts 2015, kl 08.17
tux Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hmmm. Ma ju kirjutasin, mida ta sööb ja et ta need
> söögid saab kõik ise tehtud. Ka heeringa puhastat
> ud. Lugemisoskust napib?

Jajah, terve moosivõiku ja keedumuna suudab ise valmis teha. Tõeline isane ja aasta mehe valimiste suurfavoriit!
 
hilarious 01. märts 2015, kl 10.17
Kusjuures meil on vastupidi. Mu elukaaslane sööb normaalse inimese kombel. Mina aga söön vist 3 korda rohkem kui tema. Olen 161cm pikk, 49kg. Aga isu on siis selline kogu aeg, et see on lihtsalt õudne. Eriti veel magusat, oeh.
Ei tea jh, millest see tulla võib. Neli aastat tagasi, kui ma üksi elasin, ei kassiga, väga raske oli, süüa oli vähe, käisin tööl ja koolis korraga, pidevalt nälgisin. Võibolla tulebki sellest, et mingil ajahetkel, kui oled pidevalt näljas olnud, siis hakkad rohkem sööma...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!