Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kust osta normaalse hinnaga pesu?
 
hie 18. oktoober 2013, kl 13.03
Meeletud hinnad igal pool on üldse riietel, aga pesu on veel eriti kallis. Kust osta normaalse hinnaga pesu? Kust üldse eestlased oma tavalise palgataseme 400-500 juures pesu ostavad?
 
Mia1 18. oktoober 2013, kl 13.12
ma oletan, et H&M peaks üsna mõistliku hinnaga pesu pakkuma...

kui natuke rohkem raha on, siis Lauma ei ole ka üüratult kallis.
 
Rinnakas blondiin 18. oktoober 2013, kl 17.16
Just ostsin Lauma poest kopsuka. Maksis 19.90. Minu jaoks oli see kallis ja pärast põdesin, et oleks ikka vanaga ka veel läbi saanud. Aga mina Selverist ja Rimist ja Seppäläst ja H&M-st naljalt omale sobivat ei leiagi. Olen suurerinnaline (D korv) ja tahan ikka mugavat, ilusat ja sexit, mitte mingit kummipallidega varianti või sellist, nagu vanaema kannab. Eks tuleb kõhu kõrvalt nüüd kokku hoida:-)
 
rivo 18. oktoober 2013, kl 17.39
a proovi taaskasutuskeskust
 
Harald 18. oktoober 2013, kl 17.58
Proovi online poodidest, seal on eraldi soodukate osakonnad ja saab väga ilusat pesu suht odavalt.

Mõõtu tead siis väga mööda panna ei saa ja alati on tagastamisvõimalus.

Ostan oma abikaasale sealt vahel pesu:)
 
natural 18. oktoober 2013, kl 18.23
otsisin puuvillaseid kopsukaid kaua ja ei leidnud kuskiltki.
bonprixist leidsin.
proovi jah netist otsida. seal allahindlused ja mitu ühe hinnaga jne
 
w. 18. oktoober 2013, kl 18.35
mere pst, coca cola plaza taga on üks nn venelaste pood, 3 korrust odavat kraami, sealhulgas pesu. samuti kadaka selveri juures on sarnane, miski Filikor vmt, parandage mind, kui nimi valest läks.
sealsamas kadaka selveri kõrval on ka realiseerimiskeskus, seal üldse huvitavat kraami peaaegu tasuta.
 
B 18. oktoober 2013, kl 22.31
vaata www.miriale.com. Süsteem on küll see nõme, et kui korra tellid, siis tahavad 2 kuu pärast jälle saata, aga ma arvan, et sellest saab ikka loobuda. Ise sain just täna pesu.6,80 maksis komplektoos saatmisega. Selle eest oli pesu küll.
 
rollo 18. oktoober 2013, kl 23.41
Magistrali keskuse II korrusel läti kaupade pood
 
pesukana 19. oktoober 2013, kl 12.22
Kadaka selveri kõrval on Realiseerimiskeskus, kus on ka odav pesu, viisakas rinnahoidja maksab 5 eur. Veel olen alede ajal ostnud Magistralist ja Kristiine keskusest, poe nime ei mäleta, ka 5 eur, ilusad ka :)
 
- 19. oktoober 2013, kl 13.11
vaata lindex.ee . hetkel suures soodused. on palju ilusat pesu ja peavad kaua vastu ka.
 
lindex 19. oktoober 2013, kl 14.58
Nalja teed? Nii essu kvaliteeti pole muljalt saanud. Ühekordsed püksikud on need kõik seal.
 
merike50 19. oktoober 2013, kl 16.14
kuigi ka sissetulek väike, ostan ikkagi kaubamajast triumphi kvaliteetset ja hinnalist pesu, mis istub ideaalselt ja peab kaua vastu, säilitab värvi ja ei veni välja
ei ole kuskilt mujalt leidnud pesu, mis sobiks selga, kuigi hästi palju neid proovinud ja otsinud, aga jah suurus on ka 85e ja väga raske sellist leida mis mugav ja kenasti oleks
 
ital-design 19. oktoober 2013, kl 16.18
http://www.ital-design.de/produkte/filter/316/kleidung/385/Unterw%C3%A4sche

Leiab päris normaalse hinnaga esemeid
 
olen 19. oktoober 2013, kl 16.49
Merike 50-ga absoluutselt nõus. Triumpf on parim. mujalt ostetud rinnahoidjate kandmine on enese piinamine. Ostan Triumphist alla 30€-seid (vahel on), on mugavad ja vastupidavad. Kannan mitu aastat (ei osta valget, see läheb koledaks).odavam tuleb osta 1 korralik ja veidi kallim kui pidevalt odavaid nartse välja vahetada. Pealegi piinelda neis, ikka kuskilt hõõrub ja pigistab või venib välja.
 
JO 20. oktoober 2013, kl 00.54
Mine vaata W. mainitud kohad üle! Olen saanud väga odavat ja kvalieetset, st. kaua kenasti vastu pidanud, pesu. Samuti on Keskturu Maxima kohal üks venelaste pood, kust saab odavat pesu. Enamus väga pitsised, kuid on ka väga ilusaid!
 
variant 20. oktoober 2013, kl 01.09
https://www.osta.ee/kategooria/riietus/pesu-ja-rannaroivad
 
ärge jah 20. oktoober 2013, kl 08.32
valgeid pesuesemeid jumalapärast ostke. olen ka ostnud väga ilusa kalli rinnahoidja, mis oli peale mõnda pesu, nagu kalts. hall ja inetu. arvasin, et olen ikka ise miskitmoodi osanud selle rikkuda millegi tumedaga kogemata kokku pannes. mitme paari valgete püksikutega läks samamoodi. siis siit foorumist lugedes millalgi sain teada, et see materjal, millest neid tänapäeval tehakse ongi halli värvi ning valgeks värvitud. see värv aga tuleb lihtsalt maha.
 
kokkuhoid 20. oktoober 2013, kl 17.13
Turult , puuvillased alukad laia pitsilise kummiga ääres miski 1.50 , ka kaltsukatest olen välja kaevanud suht normaalseid rinnahoidjaid .
 
minu kogemus 20. oktoober 2013, kl 18.50
turult on tütar omale alukaid ostnud. on ilusad, odavad, aga mitte eriti vastupidavad. ise ei ole enam ammu turult ostnud ikka samal põhjusel. varem mõnikord ostsin, mõned olid ehk enam-vähem, mõned sekka täiesti pudedad. ega väga kokku ei hoia.
 
N28 20. oktoober 2013, kl 20.56
Merike 50 ja olen'iga nõus. Olen juba 5 aastat kandnud Triumfist ostetud pushup-i. Tol ajal õnneks teenisin piisavalt hästi ja soetasin 500-kroonise pesu + 100 eeku (3tk sees) juurde musta aluspesu eest, mis juurde sobis ja need on ainsad, mis mu pesukastis veel viisakad on. Varem ostsin minagi pesu, mis maksis vähe ja sain käia pool aastat max. Kõige hullem oli siis, kui pesust hakkasid traadid välja tulema ja need nahka kriipisid :S
 
olin 20. oktoober 2013, kl 23.27
Muide, poolakate pesu on täitsa OK. Üks kopsukas oli kena, kumer ja liibuv (mul A korv, sama raske valik nagu suurekorvilistel), istus seljas nagu valatud ja maksis 5 euri. Ma olen paar asja ka Seppäalast saanud, kuid ilusat ja sobivat tuleb teinekord kohe mitu aega oodata/otsida. On paat Triumphi asja olnud, k.a kopsukas, aga ma pole küll näinud selle eeliseid teiste ees.
 
valge pesu 21. oktoober 2013, kl 11.10
Aga kuidas te oma valget pesu pesete? Kas nagu muudki pesu lihtsalt viskate pesumasinasse? Üldiselt soovitatakse valget pesu pesta kas pesukotis või näiteks padjapüüri sees (et hõõrdumist vähendada), huvitav, kas see aitab ka.
Ise pesen valget pesu ainult käsitsi, igaks juhuks.
 
valge pesu 2 21. oktoober 2013, kl 12.09
valget sünteetilist pesu ei tohi pesta koos puuvillaste esemetega, lähebki halliks. kõige õigem on muidugi eraldi ja käsitsi, aga kes see tänapäeval viitsib.
 
k 21. oktoober 2013, kl 17.10
pesuparadiis tartu mnt
 
to lindex 21. oktoober 2013, kl 17.21
Rootsis müüb Lindex ka Triumphi pesu ja mina ostan alati sealt allahindluste ajal rinnahoidjaid.

puuvillaseid alukaid olen ka sealt ostnud ja ei ütleks, et need vähem vastu peavad kui kuskilt mujalt ostetud.
 
ww 21. oktoober 2013, kl 21.12
Ka Prisma müüb vähesel määral Triumphi (70D suuruses on see Eestis müüdavatest kaubamärkidest minu jaoks parima hinna/kvaliteedi suhtega). Triumphi poodides tasub ka allahinduseriiuleid vaadata
 
n85F 21. oktoober 2013, kl 21.37
ka ostan Triumphist, kuid ainult ühte mudelit, see on kallis, kuid nii mugav, et peaaegu ei tunnegi seda seljas ja kvaliteetne ka
mitte kuskilt mujalt pole leidnud sellist mugavat, mis päeva lõpuks ei sooniks, hõõruks ega pooks või siis vastupidi, iga liigutuse peale miskit kuskilt välja tuleks
ei kujuta ette, et kuskilt turult või kasutatud riiete poest teiste kantud väljaveninud pesu hakkaks kandma
 
noh 21. oktoober 2013, kl 22.22
see miriale, on keegi sealt tellinud ka? ja mis hinnaga need järgmised pakkumised tulevad ja kas on võimalik neist lahti ka saada? kunagi oli mingi poistimüügivärk, millest lahti ei saand, muudkui saadavad ja saadavad.
 
appi 22. oktoober 2013, kl 02.16
loed siit, et mõni kasutab odavamat klassi rinnahoidjat 6 kuud? võib see tõsi olla? iga päev kanda läbihigistatud kopsukat, mis sadu kordi läbipestud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!