Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Delfi moded
 
arusaamatu.... 17. aprill 2015, kl 19.33
Ma ei ole täna ühtegi kommentaari delfisse kirjutanud kuid kuna presidendipaari lahutus tuli üllatusena, siis mõtlesin et kirjutan ühe lause neutraalse lause.
Kuid Delfi viskas mulle ette mingi hoiatuse: Teie eelmine kommentaar ei vastanud nõuetele.
See on väga üllatav, sest kui ringi vaadata, siis delfis kommentaarid kubisevad igasugustest labasustest, kuid täiesti neutraalne kommentaar ei vasta nõuetele? Kas lausa peab midagi halvasti kirjutama presidendipaari lahutuse kohta et ta läbi läheks?
 
õige tähelepanek 17. aprill 2015, kl 19.39
minu kommide kohta, mida harva küll kirjutan, aga ometi ütleb, et teie kommentaar sisaldab sõnu, mis pole sobivad.
loen siis oma kommentaari üht ja teistpidi, ja no ei leia sellist sõna.
tavaliselt loobun siis, aga mõne aja pärast laseb selle kommi läbi ja ma ei muuda tavaliselt midagi.

ma ei saagi aru, mille alusel nad valivad.
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 19.43
Seksist tuleb kirjutada, mitte presidenti taga rääkida!!
 
Olen täheldanud 17. aprill 2015, kl 19.48
et kustutatakse need kommentaarid, mis on korrektses keeles vormistatud ja seega modedele arusaamatud.
Kõik roppusi ja labasusi täis kommentaarid (eriti foorumis) seisavad. Ja kaua.
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 20.14
Moderaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seksist tuleb kirjutada, mitte presidenti taga rää
> kida!!


Kõige huvitavam oligi see, et selles minu kommentaaris polnud presidendipaarist sõnagi. Seetõttu ta neutraalne oligi.
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 20.19
Järelikult ei meeldinud see kommentaar mulle.
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 20.22
Kas oled delfi ainuomanik? Ehk vaataksid peeglisse?
Mh?
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 20.52
Mine vahi ennast peeglist sa paksuke!
 
Henrdik II( lahutatud) 17. aprill 2015, kl 20.59
Teemaalgataja on ilmselt naine. Ma pakkusin delfi modedele tasuta keppi ja keegi pole ÜHTEGI kommentaari kustutanud
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 21.01
Mode on vist näljas?
Arusaamatu... Nii väikse palga peal võib ju seda juhtuda et nälga jääb.
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 21.03
isa on sul näljas ja ise sa pole kunagi inimese kombel seksi saanud.
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 21.07
"Seksist tuleb kirjutada, mitte presidenti taga rääkida!!"

Nagu moderaatori sõnavõtust järeldub, limpsab ta iharusega keelt seksijuttude järgi.
Egas ta ju muust jutust vist aru ei saakski. Kui saaks, siis ei töötaks Delfis modena...
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 21.10
Ma lihtsalt naudin seda, kuidas sinu sarnased higised paksukesed siin sügelevad ja jätavad oma kaasad kodus tähelepanuta, mille tagajärjel tuleb siia varsti teema, et "miks minu mees vaatab teisi naisi"
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 21.17
Vaata aga vaata, sul töö lausa omapäraste naudingutega. Kas selline käsikiimlus on boonusena sinu väikesele palgale? Õnnistatud olgu sinu ülemus, kes hoolitseb ka oma töötajate hingeliste vajaduste eest...
 
Moderaator 17. aprill 2015, kl 21.23
www.liveleak.com/view?i=48a_1429145721
 
arusaamatu... 17. aprill 2015, kl 22.14
Siin sulle ka midagi nautimiseks.:D

https://www.youtube.com/watch?v=eqzUI5t9qJ4
 
mõtetud moded 18. aprill 2015, kl 06.59
Miks nad ei kustuta P. teemat?
 
Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee 18. aprill 2015, kl 07.29
Miks sa siia küsimuse postitad aga ei saada info kohatust postitusest otse moderaatorile?
 
arusaamatu.... 18. aprill 2015, kl 07.51
Kirjutasin, aga sain vastuseks, et see polevat minu asi.
 
jõgi 18. aprill 2015, kl 08.12
Irwwwww mode
 
arusaamatu.... 18. aprill 2015, kl 11.29
Modele meeldis nautida paksukesi.:)

Siin veel midagi. Las otsib ise lisa.

https://www.youtube.com/watch?v=oVCSnIFZ3M8

Aga siin peenikesed:

https://www.youtube.com/watch?v=bPtG05_K6mg

Meie anastasiad sellist asja juba järgi ei tee, hööritavad vaid seksikalt oma naba.
 
Loll jutt suhu tagasi 18. aprill 2015, kl 11.33
Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Miks sa siia küsimuse postitad aga ei saada info kohatust postitusest otse moderaatorile?

°°°

Mina olen seda korduvalt teinud- mitte mudagi ei juhtu, keegi ei reageeri ja labased teemapystitused-kommentaarid laiutavad edasi.

Ja see moderaator siin on labane troll.
 
arusaamatu... 18. aprill 2015, kl 12.05
See 07.51 pole minu kirjutatud.

Aga huvitav fenomen on küll käigus. Kuigi ma pole kunagi puudutanud mitte mingeid poliitilisi teemasid, ei ole kedagi ässitanud ega ka sõimanud, on mind ilmselt blokeeritud.:) No ma tean küll põhjust: teatud "waimsetele meediategelastele" ei meeldinud minu sõnavõtud. Hakka või "vandenõuteooriaid" uskuma...) Õhkkond peab positiivne olema...
 
selge siis sinuga 18. aprill 2015, kl 12.08
arusaamatu... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See 07.51 pole minu kirjutatud.
>
> Aga huvit
> av fenomen on küll käigus. Kuigi ma pole kunagi pu
> udutanud mitte mingeid poliitilisi teemasid, ei ol
> e kedagi ässitanud ega ka sõimanud, on mind ilmsel
> t blokeeritud.:) No ma tean küll põhjust: teatud "
> waimsetele meediategelastele" ei meeldinud minu sõ
> navõtud. Hakka või "vandenõuteooriaid" uskuma...)
> Õhkkond peab positiivne olema...

Pigem ajasid mingid ajuvaba soga nagu mõni siin postitab mingit jama juutide vandenõudest igasse teemasse.
 
arusaamatu... 18. aprill 2015, kl 12.30
Vastupidi.:) Peale selle kui olin skeptikutega paljudes asjades samal meelt, pandi mul kommenteerimine kähku kinni. Ju see siis käimas "Waimsete Wandenõu".:IRW.
 
haldur 18. aprill 2015, kl 22.50
See teavitus, et eelmine kommentaar ei vastanud nõutele vmis ta on, on ise väga ebaprofessionaalne ja sisult mõttetu. Delfi pangu siis konkreetselt kirja mida mu kommentaariga eelmine kord valesti oli. Võib olla, et kirjutan lühikese ajaga mitmeid kommentaare erinevatesse saitidesse ning delfisse uuesti alles mitme päeva pärast. Pean ma mäletama seda eelmist valesti olnud kommentaari? Kui te seal toimetuses ei suuda seda isikule kes soovib kommenteerida, välja tuua siis milles on selle mõttetu teavituse point? Mida ma teadmiseks võtta? Mitte kui midagi!
To Moderaator nimelisele: ära reosta oma esinemistega delfit ega üldse www-eetrit!
 
arusaamatu... 19. aprill 2015, kl 09.28
Selles küsimus ongi et jääb arusaamatuks, mis on üldse modede töö ja mis on selliste kummaliste teadete eesmärk?
On see teie mingi poolik IT töö, mis vahest lööb automaatselt teateid ette? Kommentaarides ühtegi sõimusõna sees ei ole, vihale ei õhuta, kedagi ei laima, poliitikasse ei sekku, kuid vahest lihtsalt tundub et arvamus ei meeldi isiklikult modele või meediatsunftile.
Tundub et minu siinne avalik pöördumine siiski nii palju aitas, et saan jälle kommenteerida. Või nagu naljatades võib öelda: võtsin teie "meedianeeduse" maha...
 
koristaja 19. aprill 2015, kl 10.01
Loodan et, sinu mõtetu saast peatselt kaob sügavasse auku. Ära pläma jama.
 
eelmisele 19. aprill 2015, kl 10.09
Korista ära siis, mida sa enam ootad. Palka ju saad selle eest. Muuks sul ju ajud ei kõlba.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!