Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
starman
 
filmifänn 18. juuni 2015, kl 21.44
Eile võeti ära viimane filmi kanal, tnt. Ja asemele on tulnud vist juba 10 spordikanalit ja muud jura. Nii pettunud olen ja tahan starmanist ära minna, kuid mida on pakkuda viasatil. Või mida soovitate, ei vaatagi enam keegi telekast filme või?
 
käi ajaga kaasas! 18. juuni 2015, kl 21.49
telekas on eelmine sajand.
 
noh 18. juuni 2015, kl 21.51
ega ei vaata tõesti. Mida sealt vaadata oleks. Täielik saast.
Elionil on filmikanaleid terve hunnik. Aga mida sealt näidatakse, tõesti ei tea. Absoluutselt ei huvita.
 
nett on, 18. juuni 2015, kl 23.08
toksi ja vaata,odavam ka elion kui starman,,stv veel olemas.
 
Mis pakett sul üldse on? 19. juuni 2015, kl 02.42
Ei tea, mis kirikurott siin kobiseb. Minul Starmani peal 101 kanalit, neist filmikanaleid nii,et tapab,aga KEELI PEAB OSKAMA!
Maaks 19. juuni 2015, kl 08.59
kodanik "filmifänn" on ilmselt ZoomTV klient, aga mitte kaabliga Starmani küljes. Aga tegelikult on ZoomTV parim asi pärast grillitud liha :-)
 
:) 19. juuni 2015, kl 09.29
Oot, kas Zoomi jääb TNT alles? Ma pole tõesti ammu telekat lahti teinud, aga kui õhtud jälle pikaks ja tüütuks muutuvad, vaataksin TNT-d küll.
 
Krt 19. juuni 2015, kl 10.36
Vanasti ole telekas üks kanal ja keegi ei vingunud. Nüüd on kanaleid nii et tapab ja kohe on kiun ka platsis.
Tuleks ära lõpetada see valikuvõimaluste pakkumine inimestele, siis on kohe õnn õuel poole suurem kui midagigi telekast näeb!
 
filmifänn 19. juuni 2015, kl 11.22
Kle, kui ma ikka maksan, siis tahan ka selle raha eest midagigi saada ka ning need ei ole mitte spordikanalid.
Sa ütle veel, et oli kiviaeg ja telekast ei teatud üldse halligi. Tohman.

Misasi see zoom on? Mul ikka kaabel teleka taga ja 63 kanalit on. Keeli peale vene keele ei oska jah, nõukaajal muud ei õpetatud, ei pidavat vaja minema. Kes siis teadis, et venelaste asemel neegrid tulevad.
 
noh 19. juuni 2015, kl 11.39
filmifänn Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Misas
> i see zoom on? Mul ikka kaabel teleka taga ja 63 k
> analit on. Keeli peale vene keele ei oska jah, nõu
> kaajal muud ei õpetatud, ei pidavat vaja minema. K
> es siis teadis, et venelaste asemel neegrid tuleva
> d.

Sul on 63 kanalit ja nende hulgas pole MITTE ÜHTEGI filmikanalit??? No seda juttu küll ei usu.
 
noo 19. juuni 2015, kl 14.07
Krt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanasti ole telekas üks kanal ja keegi ei vingunud
> . Nüüd on kanaleid nii et tapab ja kohe on kiun ka
> platsis.
> Tuleks ära lõpetada see valikuvõimal
> uste pakkumine inimestele, siis on kohe õnn õuel p
> oole suurem kui midagigi telekast näeb!


vanasti polnud ineterneti ka ja sa poleks saanud seda siia kirjutadagi...
nt. mobiile ka polnud, eeldan, et sul ka pole? sama ka teiste tänapäeval iseenesest mõistetavate asjadega
 
filmifänn 19. juuni 2015, kl 14.38
Päris ausalt ütlen, et ei ole enam ühtegi filmikanalit, kõik need foxid ja sonyd näitavad ainult sarju, mida ma ei vaata.
 
noh 19. juuni 2015, kl 16.20
filmifänn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päris ausalt ütlen, et ei ole enam ühtegi filmikan
> alit, kõik need foxid ja sonyd näitavad ainult sar
> ju, mida ma ei vaata.

No vat siis ütlegi, et sinule kõlbab vaadata ainult see üks kanal, mitte et ei ole ühtegi filmikanalit. Filmikanaleid on küll ja rohkem ka. Ja päris ausalt, mul on see kanal, aga ma pole teda praktiliselt üldse vaadanud, minu meelest täiesti mõttetu kanal. Nii et ei saa sinu probleemist aru. Rämpsfilme näitavad kõik filmikanalid, miks just seda ühte taga nutta.... Ühine siis elioniga, seal paketis on see su kallis TNT olemas.
 
Vaene 19. juuni 2015, kl 18.05
Vaatangi ainult tasuta kanaleid.
 
filmifänn 19. juuni 2015, kl 20.12
Jessuke, kuidas nii raske on mõista, et mind huvitavad filmikanalid, mitte sarjakanalid. Kunagi olid sellised nagu hallmark, tv1000 jne. Kõik on vaikselt haihtunud. Viimane oligi see äpardunud tnt, ka võeti ära.
Kas ma olen ise ka viimane, kes telekast filme vaatab või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!