Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees valetab
 
Naine 06. september 2015, kl 03.28
Tere!
Pole kunagi varem siia foorumisse midagi postitanud, kuid kuna ma enam midagi teha ei oska, siis vajan veidi nõu. Tekst on küll pikk, kuid kui kellelgi on olnud noormeest, kes valetab rahaliste seisude kohta ja ei kaasa oma neiut oma elusse normaalsel viisil, siis võiksite edasi lugeda ja nõu anda.
Nimelt on mu pea 7 aastat kestnud suhe ikka väga allamäge läinud. Noormees valetab või eemaldub minust pidevalt. Toon mõne näite:
Jutuks tuli raha, kuna ta rääkis asjadest, mida ta osta tahab ja küsisin seepeale palju tal kaardil siis raha on ning ta vastas, et 200€. Ei tahtnud seda uskuda, kuna ta on suve jooksul mitmes kohas tööl käinud ning ta pilk pani mind samuti kahtlustama. Läksin siis öösel kui ta magas vaatama palju tal raha on ning tuli välja, et 600€ (jah, nõme nuhkida, kuid tundsin, et ta valetab). Milleks selle kohta valetada? Ehk on siin ka mõni mees, kes oskab selgitada, mispärast mees oma rahaliste seisude kohta valetab. Olen isegi kütteraha talle andnud kui mul on olnud vaja kuskile minna või sõidame koos kusagile.
Probleeme on meil olnud ka sellega, et tal pole väidetavalt raha või pole aega kui ma midagi koos teha/kusagile minna tahaks, olgu see kas üritus, väljaskäik või kino. No mitte kunagi pole tal raha, kuid kui ma olen mujal ja mul tegemisi, siis tal on aega ja raha, et käia pidudel, üritustel, väljas või kus iganes. Minuga aga ei saa kord kuus isegi midagi põnevat ette võtta. Kord oli mul planeeritud talle sünnipäevakingina kardisõit ja õhtul massaaž (broneeringuga) ning ta teadis, et mul on plaan midagi teha, kuid üks sõber kutsus ta hiljem nädalavahetuseks kuskile kaasa, siis otsustas ta temaga minna ja ma jäin lihtsalt oma rahast ilma.
Minuga lihtsalt ei viitsita midagi teha, alati on mees kas väsinud või lihtsalt ei viitsi, meie tavaline koos ajaveetmine on teleka ees või arvuti taga seriaale vaadates.
Mõni aeg tagasi kutsus tema kursaõde mind nende peole ja ütles ka mu noormehele, et ta mind kaasa võtaks ning jäin ootama kas kutsub ise või mitte ning nagu arvata võis - ta isegi ei maininud sellest peost mulle midagi.
Pidevalt räägin, et teeme midagi, lähme kuskile ja kutsun end ise tema üritustele kaasa ja siis ta ütleb: "seal pole ühtegi tüdrukut, sul hakkab igav" ja kui ma teada saan, et mul on sinna mõni tuttav tüdruk minemas, siis ütleb et eks sa tule aga annab vihjates märku et tema minu pidudele ei roniks.
Oleme mõlemad tudengid ja üritusi on palju, kuhu koos võiks minna, kuid miskipärast pole kunagi raha, kui ma pakun et võiks minuga midagi teha, kuid samas ütleb alati et tahab minuga koos olla ja armastab mind. Ütleb, et ei taha kedagi teist ja kui küsin, et miks minuga midagi teha ei taha või miks mind oma pidudele-üritustele-tegemistele ei taha kaasata, siis ütleb et "tahan-tahan" ja jällegi olen ma ise pidanud end kuskile kutsuma, et temaga koos aega saaks veeta, tihti istun ka niisama kodus või lähen enda seltskonnaga välja, et ta saaks oma sõpradega väljas käia ja annan talle selles osas väga palju ruumi. Pidevalt saab ilma minuta lõbutseda, kuna eks ka mina tahan vahel temata väljas käia.
Oleks siis nii, et ta ütleb, et tal pole tundeid mu vastu või ei hooli minust, kuid ta väidab täiesti vastupidist, seega ei saagi ma aru milles asi võiks olla. Varem tegime kõike koos ja ta oleks ükskõik mida teinud, et mind näha saaks.
Loodetavasti tuleb mu pikale jutule mingigi vastus ja keegi sarnase kogemusega inimene oskab öelda, milles asi võiks olla, kui inimene vannub, et tahab minuga koos olla ja armastab mind.
 
:) 06. september 2015, kl 08.40
Kui sa tunned, et ta valetab sulle nii paljudes asjades, siis ilmselt on see armastuse vandumine ka vale. Aga seda sa uskuda ei taha? Ütleb, et tahab koos olla, aga sa ju näed ja tunned, et tegelikult tahab ta ilma sinuta olla. Ma ei ripuks tema küljes ja laseks minna. Ehk ta ootab lihtsalt uut võimalust, kui tahab kõikjal omaette käia, mitte näidata sõpradele end kellegagi seotuna.
 
nojahh 06. september 2015, kl 09.47
pikale jutule ongi see vastus, et saada selline mölakas puu taha ja mine oma eluga edasi. Ilmselgelt oled talle lihtsalt mugav rahakott. Võib arvata, et ka see kodu on tegelikult sinu oma ja noormees kasutab lihtsalt tasuta elamispinda, lisaks taskuraha sinu käest. Kui oled teda juba pidevalt valedelt tabanud, siis ongi ju ilmne, et valetamine on talle täiesti tavaline ja mina suhtuks küll sellisesse armastamisse ja muuse juttu üliväga kriitiliselt.
Viska välja ja küllap leiad kellegi mõistlikuma ja korralikuma, kes sinust ka tegelikult hoolib, mitte ei kasuta sind omale mugava elu tagamiseks lihtsalt ära.
 
selge pilt 06. september 2015, kl 10.56
Suhe ei ole abielu,kus kummagi rahadenumber kõne alla tuleb. Nii et mehel on õigus oma rahasid ise valitseda ja sul pole õigust mehe rahakotti uudistada mitte mingil tasandil ja nuhknaine on kõige hullem variant, loodan, et mees sinuga ei abiellu kunagi...Loodan veel, et sa lõpuks aru saad ,ka peale 7 aastat ( valetaja oled, ehk 7 kuud on sul see suhtepojakene aga mitte 7 aastat) on 200 eurot nii väikene mehe suitsuraha summa ja 600 on tema väikene suitsutagavara summa, et neist numbritest rahana rääkimine on vaid alaealise jaoks suur aga mitte küpse inimese jaoks.Jäta mees ja tema raha rahule ja mine tööle.
 
Naine 06. september 2015, kl 12.41
Viimane kommenteerija, teeningi ise oma raha ja teenin ka kooli kõrvalt raha, seega mehe rahakott pole mulle vajalik, kuid valetamist ma ei mõista. Ma teen pidevalt inimesele välja, rohkem kui tema mulle ning jah, suhe on kestnud üle 6 aasta, seega kui sul pole muud teha kui vaid asju ette kujutada kui faktid ette on antud, siis milleks kommenteerida?

"Nojahh"ile vastuseks - me ei ela hetkel kool, kuna see segas õppimist, mistōttu ta minu elamispinda justkui omakasupyydlikult kasutada ei saaks.

Tanud vastuste eest! Motlen ise ka, et ehk valetab siis selle kohta aga milleks - tahab elu nautida ja "sarvi maha joosta" siis tehku seda ja olgu minuga aus..
 
kle, viimasele 06. september 2015, kl 16.48
Ikka sa ei saanud aru, et see pole sinu asi,palju ja milleks mees oma raha hoiab, sinu jaoks on see mehe rahakott veto värk, saad aru või aju sedagi ei võta. Kui mees varjab su eest oma raha,on see teema su jaoks suletud. Võõral pole tema rahakotti asja.
 
ohoh 06. september 2015, kl 17.57
kle, viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ikka sa ei saanud aru, et see pole sinu asi,palju
> ja milleks mees oma raha hoiab, sinu jaoks on see
> mehe rahakott veto värk, saad aru või aju sedagi e
> i võta. Kui mees varjab su eest oma raha,on see te
> ema su jaoks suletud. Võõral pole tema rahakotti a
> sja.

Aga sina ikka ei saanud aru, et mitte naine ei küsi mehelt raha vaid MEES küsib naiselt raha. Lugeda ei oska või??? Kui mees ütleb, et tal on ainult 200 raha ja küsib naiselt juurde, siis on naise huvi täiesti õigustatud. Selle nimi on pettus.
 
njahh 06. september 2015, kl 18.17
see mees on sinuga vaid seetõttu, et ta pole viitsinud uut naist otsida või pole õiget ette sattunud. Sa oled talle lihtsalt mugav ja turvaline sexpartner, ei enamat.

Muide, kui vanad te olete - max 25?

Siis ongi normaalne, et poiss on kodumängimisest (igavast suhtest) tüdinud ja tahab vaheldust - ikkagi 7 aastat - see on noorele mehele väga pikk aeg.
 
ene 07. september 2015, kl 18.25
"Ma teen pidevalt inimesele välja, rohkem kui tema mulle ning jah..." Siia see koer ongi maetud, poiss on sul veidi koi ja see teda ka eriti sinu juures võlub, et sa oled nõus alati oma "rahakotiraudu" avama. Vähe sellest, et ta on koi, tahab ta ka veel sõltumatust oma käikudes, võid kindel olla, et ega see ei muutu. Lisaks te juba nii "eakas vanapaar" ka, et igasugu veidrused ainult aja jooksul süvenevad. Sellised rahaliselt lahked tüdrukud kipuvad olema ka veidike emalikud naised oma meestele, kes ikka emahoolest ära ütleb, aga kas emaga just nii-väga seltskonnas käia tahetakse, ega vist...
 
bob 10. september 2015, kl 13.26
kõik inimesed valetavad - nii naised, kui ka mehed, nii pisi- kui ka suurtes asjades. kui sulle tema valetamine halvasti mõjub, siis pead otsima kellegi, kellega valetamisega samal lainel oled.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!