Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Pare Kodumasinad OÜ - hoiduge!!!
 
Liisbeth 01. juuli 2018, kl 17.14
Täiesti jube!
Mul on varasemast väga hea kogemus kasutatud kodumasinatega, mille ostsin Tallinnas. Teenindus oli super, masinad töötasid kui kulda.
Kolisin nüüd Tartusse ja mõtlesin, et võtan taas teise ringi masinad. Pöördusin Pare Kodumasinad OÜsse ja sain kohutava kogemuse. Esiteks need kodumasinad on kohutavalt ära trööbatud, väljanägemine 100-aastane, sulatatud vist koniga vms, mõradega plast jne. (enne ostu ju lähedalt ei näinud, palusin tuua võimalikult hea olemasolev pakutav). Teiseks toob masina koju mingi inisev näss kes kogu aeg vingub ja mitte midagi "ei saa". Haiseb nii kohutavalt, et pärast tuulutad paar päeva enne kui selle mehe majast välja saad. Arvasin, et kui kasutan firmat siis on normaalne teenus ja kontrollitud masinad. Hind on neil ju pea pool kallim kui samad masinad otse käest-kätte ostes. Nii pettunud olen!
Ühendada see oss ka masinat ei osanud, andis mingi kontakti, et teenust ostaksin. Ühendasin siis ise pärast need voolikud ära kui ta läinud oli. Krt, trampis oma poriste kossidega mööda mu heledat õlitatud naturaalparketti. Jõle koll!
 
artist 03. juuli 2018, kl 20.03
Pannud laminaat maha ja ostnud uus pesumasin, kui mõlemat ei jõudnud.
 
mari 09. august 2018, kl 11.43
Miks siis kohe nii irooniliselt-õelalt? Hea teada ju!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!