Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees lõi põnnama?
 
Freedom 02. august 2018, kl 20.27
Üks tüüp on alati aktiivselt mind välja kutsuda üritanud, tundus selline tõsine huvi olevat ja tõsised kavatsused, aga mind ei huvitanud uus suhe, seetõttu ma ei läinud ega läinud. Lõpuks siis sai mindud, kõik oli lahe, mõlemad tahtsime uuesti kohtuda, jälle oli väga tore õhtu, jalutasime käsikäes ja ta suudles mind paar korda põsele, kuigi nagu tahtis rohkem.Tegelikult on ta paras naiatemees, aga minuga on nüüd selline slow motion, et kas ma üldse meeldin talle? Vahel ta ilmutab end, on huvitatud. Eriti ta ikkagi ei ürita ka, elab oma elu ja hoiab mind kuidagi pika rihma otsas. Vahel uurib, kellega kuskil käisin ja vahel suhtleb messengeris väga aktiivselt, siis kaob jälle paariks päevaks ära. Saan aru, et on suvi ja sõbrad kutsuvad välja, aga mulle ta meeldis ja nüüd ei saa ma temast aru :( Kas ta mõtleb, et hoiab mind sügiseks, kui muid meelelahutusi vähem? Ma ei mõista, mille sisse sattusin. Varem rääkis, et tundun see õige ja et ta on suhteks jälle valmis, Praegu näib vastupidi, aga ikka nagu hoolib ka. Ja kutsus välja, aga kahjuks ebaõnnestunult :)) Siis jälle kadus. On nagu sõber, aga ei ole ka. Ilmselt on tähtsamat teha. Ega see värk mulle meeldi, aga mees meeldib.
 
Freedom 02. august 2018, kl 20.38
Kui oleks huvipuudus, siis võiks ju lihtsalt pildilt kaduda, pole ju mingit kohustust suhelda. Otse võib ka öelda, aga seda ta ka ei tee. Teist naist ta elus nagu ka ei paista, on töö ja hobi ja söbrad. Ja siis mina mingil ebamäärasel põhjusel. Ahjah, kui ise ühendust võtan, siis on tal hea meel, aga nii möku ei saa ju ka olla :)
 
jebedi jee 02. august 2018, kl 21.05
unista edasi ,ilmselt muud sul polegi teha.
 
Freedom 02. august 2018, kl 22.00
Eks on jah nii, teised, kes välja kutsuvad, tunduvad tema kõrval nii magedad ja tema, kes lõpuks ometi meeldib, ilmutab end mingi oma plaani järgi.
 
Kas tal koer on? 03. august 2018, kl 18.13
Siin kunagi üks daam ka kurtis, et mees ei anna end kätte, aga hiljem selgus, et mehel on koer ja ta saab kohtuma tulla ainult siis, kui leiab koerale hoidja.
 
Freedom 03. august 2018, kl 19.06
Ei ole koera :)
 
Mikke 03. august 2018, kl 23.51
Tavaline naistemees. Ei ole veel sinu järjekord.. Aja raiskamine. Äkki veel kaasa kodus
Karl Kindermacher 04. august 2018, kl 08.34
Inimene elab lihtsalt oma elu. Töö, sõbrad, hobid jne. jne. Sina loomulikult ka. Kõike omajagu.
Su kirjutisest jääb mulje, et ta peaks nagu kõik muu kõrvale heitma ja kutsikana Su jalge ees saba liputama 24/7. Lase inimesel elada ja ära kujutle, et oled tähtsam kui kõik muu siin maailmas.
 
Freedom 04. august 2018, kl 11.35
Suhtlemise alguses olen teistsuguse käitumisega harjunud lihtsalt. Kõik mehed on alati isegi liiga aktiivsed olnud, ikka tere hommikust ja kuidas tööpäev sujub, kas oled juba lõunal käinud, siis mõned teated veel ja siis öösoovid, aga see on jälle teine äärmus, mida võiks vältida. See tapab huvi.
Eks see ka, kui aktiivselt tema minuga enne kohtumisi suhtles ja hiljem need pikenevad pausid, pani mõtlema, kas ta huvi on kadumas või juba kadunud. Aga just täna hommikul sain temalt rõõmustava teate selgitustega ja ettepaneku kokku saada. Ju siis olin kannatamatu :)
 
nii 04. august 2018, kl 16.02
 
uudishimur 05. august 2018, kl 22.52
aga mis edasi sai?
 
ah 06. august 2018, kl 09.21
kokkusaamine jäi ära.
 
Tagne Vamm 06. august 2018, kl 12.38
 
Freedom 06. august 2018, kl 14.51
Saime kokku, seis on ok :)
 
Mitu päeva on möödunud, 09. august 2018, kl 20.17
ootame uusi teateid suhte arengust. Mida olete juba jõudnud teha ja mida alles kavatsete.
 
A 30. august 2018, kl 20.30
Kõlab nagu minu suhtlus uue tüübiga hetkel :D. Mis nimeline ta sul on? Kui vana?
 
Bw 30. august 2018, kl 23.06
Kõlab nagu kõigi meie ülemõtlejate uued tutvused :D :D :D
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!