Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tööl pidevalt 30-40 kraadi
 
autooor 10. august 2018, kl 11.52
Appi kuidas ma tahan kurta!! Eile sain ülemuselt kõvasti võtta, et töö ajal istun ja "tööd ei tee". Tegemist klienditeenindaja tööga kuradima kasvuhoones, kus kliente käib vähe ja tööd eriti teha polegi. Jah, ülemuse sõnade järgi on tööd koguaeg, kui muud pole, pühi tolmu ja tõsta kaupa edasi-tagasi. AGA praeguste kuumadega on seal pidevalt 35 kraadi ümbruses ja vot ei jõua ega taha seal miinimumpalga eest tõmmelda! Õnneks saab mul leping varsti läbi ja ma saan minema, aga tööandja ei näe endal mingit süüd. Meil on puhkeruum/köök, kus on täpselt sama palav või hullemgi veel, sest õhk ei liigu. Ja seadus on ka nii mõttetu, ""soovituslik"" temp on 17-25 kraadi aga kedagi ei koti ka, kui 40 on. Kuradile see koht!!
 
autooor 10. august 2018, kl 13.47
Täiendavalt tahan küsida ka: millised kogemused teil on n-ö päevapealt lahkumisega? Kui ma teeks ülemusele ettepaneku, et lõpetaks lepingu kohe, nagu pooltevahelisel kokkuleppel? Siis ei pea ju arvestama selle 30-päevase etteteatamisajaga ja ma ei pea neile mingit kompensatsiooni ka maksma? Kui mõlemad pooled nõus on.
Tunduks nagu parim lahendus: ma saan varem ära kohast, kus ma töötada ei taha enam ja nad saavad lahti laisast töötajast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!