Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Närvid läbi!
 
Maria 25. detsember 2015, kl 18.50
Kas see peaks olema rahulik jõuluaeg? Isegi jahimehed kuulutavad metsas välja jõulurahu aga "uusasukad" sellest aru ei saa. Juba 2 nädalat käib selline paugutamine, et loomad on hullumas. Veel veidi ja siis aastavahetus ja siis uusasukate jõulud + nende aastavahetus. Kurat võtku, kas jõulude aeg ei võiks vaikne olla...
 
kes on uusasukad 25. detsember 2015, kl 19.23
ja kus need uusasukad elavad ?
 
Maria 25. detsember 2015, kl 19.42
Viimsi poolsaare idakaldal! Rahulikust rannakülast on saanud idanaabrite pesitsusala!
 
lepi sellega 25. detsember 2015, kl 20.17
mida muuta ei saa, ja muuda seda mida muuta saad :)
Siin sa ilmselt midagi muuta ei saa, seega tuleb leppida :(
 
maakler 25. detsember 2015, kl 20.22
Venelane on reeglina nii halb naaber, et isegi venelased ise eelistavad kortereid ja eramuid, kus naabriteks on eestlased.
 
venelane 25. detsember 2015, kl 20.42
Ega ikka ei eelista küll. Venelased hoiavad Lõuna-Eestist, mis peamiselt asustatud eestlastega, võimalikult kaugele ja eelistavad elada Tallinnas ning Ida-Virumaal, kus vene rahvus on ülekaalus. Venelaste seas on ütlus, et kui Eestis venelasi ei elaks, siis oleks eestlased juba ammu üksteisi nahka pannud.
 
Natsiraisk 25. detsember 2015, kl 21.22
Ja kes siin Lõuna-Eestis siis paugutavad ja südaöösel rakette lasevad???
 
näe 26. detsember 2015, kl 00.17
Üks venelane ka siin oma ülbust ja lollust demonstreerimas.
 
yks eestlane 26. detsember 2015, kl 12.12
Kui selline venelane minu naaber oleks, kes nii hasti eesti keeles kriblab, siis ma kyll ei kaebaks! Ja ega ta palju mooda ei pannudki - meil naabrimemmel vargad viisid pool elamist nyyd pyhade ajal minema, ja venelasi meil ei ole, koik puha eestlased... Hea veel et hing sees
 
siin Lõuna--Eestis 29. detsember 2015, kl 20.36
paugutatakse ka, vahet pole kas pühad või mitte, aga see mind ei häiri, häirivad hoopis kasvatamatud ja ööpäev läbi haukuvad koerad, ja nende omanikud ei ole mitte uusasukad...
 
artist 31. detsember 2015, kl 13.03
Koera amet on haukumine. Sellist peni, kes ei haugu, mina ei peaks. Kas omanikul tuleks sinu-suguste puhul kutsal lõuad ära teipida?
Paugutamine ei meeldi, see on mõttetu raha tuulde loopimine.
Kui närvid läbi, siis vaja neid ravida.
Rahulikku aastavahetust!
 
Artistile 02. jaanuar 2016, kl 21.04
Koera amet ei ole haukumine ja kaaskodanike häirimine,
seda mitte asulas ja kortermajas. Maal võid lasta penil haukuda nii palju, kui tahad.

Samahästi võin lasta rakette Sinu akna all täiesti süüdimatult, sest mulle see meeldib ja Sinule meeldib koera haukumine.

Vahet ju pole, ühesugune häirimine on see siiski.

Osad inimesed on empaatilised, osad mitte. Sama on loomadega, mõned on kasvatamatud ja närvilised, teised on rahuliku loomuga sõbralikud...
 
kahju küll 02. jaanuar 2016, kl 23.54
artist
31. detsember 2015, kl 13.03
Koera amet on haukumine. Sellist peni, kes ei haugu, mina ei peaks.

Kahju küll, kui sulle on ette sattunud ainult kasvatamatud koerad, kes kõikjal ainult kisa tõstavad. Õpetatud koer ei haugu ilma põhjuseta. Mina jälle sellist kisakõri ei peaks, kes aina haugub.
 
artist 03. jaanuar 2016, kl 12.57
Ma ei lähe tagajalgadele, kui keegi lärmab, kuulab valjult muusikat, paugutab, kui rahaga pole muud teha. Kõigil on elus hetki, kui tahetakse pingeid maandada.
Koer on minu vaatevinklist lemmikloom ja maja valvur, kes annab haukumisega märku, kui keegi tuleb. Eks neilgi on oma lõbud, mida väljendatakse ikka haukumisega.
 
to üks eestlane 03. jaanuar 2016, kl 13.29
Vargad võisid olla Lätist või Leedust või teab kes.
Miks just kohalikud pidid olema ?
 
arvamus 03. jaanuar 2016, kl 13.31
Mulle just meeldib, kui rakette lastakse. Tekib mõnus pühademeeleolu.
 
ongi tasakaal 03. jaanuar 2016, kl 18.30
"arvamusele" meeldib, kui rakette
lastakse, "artistile" meeldib, kui penid hauguvad, elus peab kõik tasakaalus olema, igaühele omad meeldimised :)
 
sedamoodi jah 03. jaanuar 2016, kl 19.34
Jah, ega nad Lõuna-Eestis elada ei tahaks. Ja jumal tänatud. Mõni kohtki veel alles. Ega Tallinn polegi enam eesti linn. Siin ikka võõraid rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!