Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Usin-TR kulinaaria järsk hinnatõus
 
BR 01. märts 2019, kl 00.00
Täna Prismas ebameeldiv üllatus - kõigi Usin-TR valmistatud kulinaariatoodete (neid on just kõige rohkem, paarsada nimetust) hinnad ühekorraga oluliselt kõrgemad. Näiteks varem 1.09 maksnud toode nüüd 1.39 jne. Asja teeb kummaliseks eriti see fakt, et alles mõni kuu tagasi sama tootja hinnad samamoodi juba tõusid ühekorraga. Poole aastaga hinnatõus ca 40%, kas tõesti meie inflatsioon on nii suur? Palkade tõusu küll nii palju pole nagu toimunud?

Iseaasi veel see, et mille eest nad selliseid hindu küsivad - näiteks guljašš, mille karp sisaldab kulbitäie kartuliputru, 5-6 sõrmeotsasuurust lihatükikest ja lörts vedelat sousti sinna vahele, see kõik kokku hinnaga mingi 3.29 lausa.

Nüüd muidugi kommentaatorid soovitavad, et valmista ise, siis tuleb odavam. Jah tulebki (iseasi kas ka väga väikeses koguses), aga see pole siinkohal küsimus. Ka valmistoitudel või pooltoodetel on tarbijad, kelle jaoks muud variandid ei ole alati võimalikud.
 
BR 01. märts 2019, kl 00.12
Veel üks konkreetne näide - USIN-TR Tuunikalasalat, 200g karp - Rohkelt vesine tehtud, siis on karbist täidetud vaid 1/3 ehk üldse ca 3 supilusikatäit ongi seal salatit, mille sees leiab vaid ühe näpuotsa jagu tuunikala (mõnes karbis pole sedagi olnud), ülejäänu peamiselt läbivettinud riis, see maksab nüüd 1.99 (enne tänast hinnatõusu oli 1.69 ja mõni kuu varem 1.29). Niigi seda juba eelmise hinnaga väga vähe osteti, enamus karpe läks mahakandmisele, isegi viimase päeva allahindlus ei müünud seda toodet ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!