Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mehe käitumine võtab sõnatuks...
 
kirke 30. juuni 2019, kl 09.40
Olen suhtes olnud mehega kaks kuud... Nädal tagasi tekkis meil olukord, kus mees ei käitunud nii nagu oli kokkulepitud. Vihasena sai öeldud ehk liiga järsult, et asjad nii ei käi ning otsustagu kas olen piisavalt oluline jne... Sellele järgnes paar päeva vaikust, kuniks võtsin ise ühendust , et küsida mis ta siis kostab? Mees oli hoopis minu peale solvunud, kuna heitsin talle ette teemat, mille pärast on meil ennegi mure olnud (ta on liiga hõivatud inimene) , lisaks saab ta minu etteheidetest aru, et on minu jaoks halb mees. Pärast väikest vestlust sõnas Mees, et soovib olla mu jaoks parem... Küsimusele, et kas olen tema jaoks piisavalt oluline, et seda suhet jätkata, sain vastuseks et MUIDUGI... ning ta ei soovi meie suhet lõpetada, kuid kahjuks jätkus see olukord kõik vaikusega... Tehes paar päeva hiljem uuesti sellest juttu oli tema vastus endine, et suhet ta lõpetada ei taha!
Jälle päev möödas, otsustasin ilma teemat puudutamata lihtsalt küsida, et muidas tal läheb jne... Vastas koheselt.. kirjapildis musi ja kallis... samas ise ei kirjuta... Täpselt nädal möödas sellest olukorrast ning suhtumine tal muutunud pole.. kõnedele ei vasta vabandades et ei saa rääkida jne... Aga nüüd vähemalt suhtleb mingil määral... Küsimusele, et mis siis toimub jne vastab, et kõik on korras, aga no jah... vaevalt küll...
Enne seda oli kõik väga hästi, ning polnud juttu või kahtlustki sellest, et suhe hakkaks otsa saama..
Mees ise veevalaja tähtkujust. Kellel sarnaseid kogemusi, ehk oskate arvamust avaldada? Niisama elukogenud nõu anda? Meeste arvamus eriti oodatud?
 
:(( 30. juuni 2019, kl 11.03
tead, unusta selline tropp ja vaata ringi. Kusagil on kindlasti ka normaalseid mehi. Sellest tüübist küll midagi head oodata ei ole, kui sa just ei soovi ka edaspidi selliselt "suhelda". Arvesta sellega, et kui juba nii alguses asjad viltu kisuvad, siis edaspidi läheb asi ainult hullemaks.
 
avamus 30. juuni 2019, kl 12.08
Pealetükkiv naine on ebameeldiv.
 
Mees 01. juuli 2019, kl 21.57
Kirke, sa nagu oled kaotaja. Sellest mehest ilma. Lisaks pealetükkiv. Vanus sul 21?
Karl Kindermacher 03. juuli 2019, kl 06.32
Milline võrratu egoismipuhang! Ja nagu ikka - kõige tähtsamast on kõige vähem juttu. Elik siis asja olemusest. Aga natuke loeb ikka ridade vahelt välja ka.

Mees on väga hõivatud. Ja sina, selle asemel, et talle toeks olla, nõuad, et mees jätaks kõik sinnapaika ja veedaks kogu aja ainult sind jumaldades ja ümardades. Tahad olla tema maailma naba ja keskpunkt. Sõidad oma pisikese pealetükkiva egoga pidevalt ajudesse!

No tundub, et mees sai lõpuks aru, et sedasi enam jätkuda pole võimalik. Loodetavasti saab mõistus tunnetest võitu.
 
külm ja emotsioonitu eesti mees 03. juuli 2019, kl 09.34
Ta ongi selline. Harva leiab meest, kes pühendub naisele. Selleks peab naine ka muidugi väga ok olema. Ja kui ta on hõivatud (võib aru saada, et on perekonnainimene), siis pole lootustki.
 
susser 06. juuli 2019, kl 12.52
Ei meeldi mulle sellised solvujad mehed (naised ka). Meeldivad inimesed, kes naljaga oskavad erimeelsusi lahendada. Täiskasvanud inimest ei viitsi küll kasvatada meelitamise ja keerutamisega. Natuke vana ja parajalt egoistlik selleks.
 
Miahjj 07. juuli 2019, kl 15.57
Mul ka mees veevalaja ja leian siin mõningaid sarnasusi,kinnised ja isepäised on nad
 
Veevalaja on halb kaasa 07. juuli 2019, kl 16.12
Jookse kui veel saad, halvimat ja raskesti suhtlevamat tähtkjju pole olemas ,teid ootavad vaid probleemid ees ja hakkate palju tülitsema juba eelpoolse teksti järgi te ei sobi üldse...jäta maha enne kui sind jäetakse...
 
ingrid 08. juuli 2019, kl 09.04
Kirke on käitumiselt paras väljapressija.
"otsustagu, kas olen piisavalt oluline". : )))))

Issand. Sa näed, et ta sulle ei meeldi ja siis paned ta ikkagi otsustama. Vaene mees, kes sellise naise haardes on. Mehed tavaliselt ei taha asju ka halvasti lahendada ja siis puterdavad lõputult edasi, kuidas nad soovivad ikkagi paremad olla ja blablabla.
Loomulikult on mees solvunud ja haavunud. Mina oleks ka. Mimm käsib mul otsustada. Kammoon. ; P
 
Sisuturundus 11. juuli 2019, kl 08.03
Ta ei pööra sulle piisavalt tähelepanu. Aga Delfis on just parasjagu ülevalt artikkel "Kuidas mao eest head hoolt kanda?" Anna talle lugeda.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!