Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Taksondusest
 
Qwerty 08. juuli 2019, kl 17.36
Täitsa vihale ajab, mis moodi skeemitatakse...
Helistan taksofirmasse A, sealt õeldakse, et taksosi pole, kas sobib saadame firma B (sama hinnaklass), kohale roomab hoopis suva C tüüp, st B firmakleepse ei ole, hinnakiri on ka kirves mingi 5e uur start ja km/h 1e või midagi. Lubavad küll, et teevad sõidulõpus vastava sodustuse, aga kes teab, ehk joobes kliendile ei tee soodustust. Sõidavad krt mitme firma ja äpi alt saja erineva hinnakirjaga, inimene tänavalt maksab kirvest. Pangu oma "äpi"hinnad siis uksele. Affikari.

Äitah

# takso tallinn # taxi tallinn
 
.... 08. juuli 2019, kl 19.58
kui naabruses poleks üht piraattaksisti, kes sõidab peamiselt öösiti, vana kokkukleebitud panniga ja omamata mingeid taksolube (avalik info), hoiab kokku isegi suunatule näitamiselt ning käitub nagu maailmanaba, siis oleksin ka naiivne. Arvaksin, et odavtakso on soodne. Tegelikult tasub kasutada ainult staažikat plafoonitaksot, kus on kindlustatud nii masinad kui ka ilmselt sõitja ja maksud ei ole saadanast. Tulika pole siiani alt vedanud, ma pole ka kuigi sage taksokasutaja.
 
Qwerty 08. juuli 2019, kl 20.49
jah nii see on. Kasutan sageli takso24 ja tallinkit. Neid teisi röövelikke hindadega taksiste üritan välitida. Aga kui takso24s autosi pole, siia tulwb p66rduda nende "säästutaksode" poole ja sealt need "kurjajuured" ongi.
 
taksomaffia 90ndad 10. juuli 2019, kl 05.42
eestis oleks aeg juba see jube 90ndate taksomaffia lõpetada kus igasugu lubadeta Lasnagorsky Koljad ja Maximid oma Leedus kokkukeevitatud pannidega raha koorivad.

Taksondus riikliku kontrolli alla nagu Soomes, ühtne hinnakiri, autod max 5a vanad ja pesematuse eest trahvid sisse nõuda ning asi oleks kontrolli all.

Vahel on tunne nagu Eestis elatakse endiselt 90'ndates.....
kellele nad seda kümnist maksavad-jeedik juba ammu mängust väljas..
 
eriti jubedad need sadamates 10. juuli 2019, kl 05.46
soome vanamemmesid varrukast sikutavad velotaxod millel tymm plärtsub ja hiina ledid vilguvad nagu mustlase jõulupuul. klassikaline pügamine kus öeldakse hind mis hiljem osutub per inimene ehk 2x summa.

Soome pensionär kes harjunud Soome aususega (sest Soomes muud moodi hakkama ei saa) kehitab vaid õlgu ning Eesti MAINE on kujundatud.
 
E AUTO 11. juuli 2019, kl 12.21
MINEVIK

Pidin juhiload tegema maksa
Ostan auto maksa
Ehita garaaž maksa
Remont maksa
Ja varguse pärast muretse ka veel
Et punktist a punkti b saada kuram peab mul terve tööstuskompleks olema

TULEVIK

Võtan taskust nuti lähen netti näpin äppi ise olen seejuures happy et ei ole mingit lubade garaaži remondi jama. Auto tuleb teen sõidu ajavõidu õnnes kõigun. Peale selle on asi saasta müra ja juhivaba.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!