Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tuntud brändide lõhnad
 
pipi 21. september 2019, kl 20.03
Olen juba mõnda aega täheldanud,et lõhnad pole enam need,mis varem! Enne oli ikka nii,et pesid riided ära,ikka lõhnasid meeldivalt! Nüüd aga alles hiljuti pesin riideid,millele olin pihustanud ohtralt kallist lõhna,kas usute või mitte-SEDA LÕHNA POLE ENAM TUNDA PEALE PESU! Kas on ka teil samasuguseid kogemusi?
 
:(( 22. september 2019, kl 12.35
peale pesu peaks riided lõhnama puhtuse, mitte lõhnaõli järele. Järelikult pesid varem viletsalt, kui mingid vanad lõhnad ikka tunda olid.
 
pipi 24. september 2019, kl 13.15
Ma ise ei pese pesu käsitsi, pesumasin (Candy A+++smart -ja gentle touch)peseb!!!Hea lõhn peaks jääma ju peale riiete pesu, varem polnud probleemi!
 
kätu 24. september 2019, kl 13.47
olen kindlaks jäänud oma lemmikutele ja tellin väljamaalt pole pidanud pettuma. aga et lõhna ei jää peale pesu ju hea, sest see poleks enam see
 
:(( 24. september 2019, kl 17.56
pipi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ise ei pese pesu käsitsi, pesumasin (Candy A++
> +smart -ja gentle touch)peseb!!!Hea lõhn peaks jää
> ma ju peale riiete pesu, varem polnud probleemi!

kas tänapäeval üldse keegi peseb käsitsi pesu??
Aga ka pesumasin peab pesu puhtaks pesema, mitte jätma vanu lõhnu alles. Kui ei pese, siis on vale programm või vilets masin.
 
pipi 24. september 2019, kl 19.04
:(( Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pipi Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Ma ise ei pese pesu k
> äsitsi, pesumasin (Candy A++
> > +smart -ja gentl
> e touch)peseb!!!Hea lõhn peaks jää
> > ma ju peal
> e riiete pesu, varem polnud probleemi!
>
> kas
> tänapäeval üldse keegi peseb käsitsi pesu??
> Ag
> a ka pesumasin peab pesu puhtaks pesema, mitte jät
> ma vanu lõhnu alles. Kui ei pese, siis on vale pro
> gramm või vilets masin.


Probleem on siiski selles, et kasutan hea kalli brändi lõhnu! Mis puutub pesumasinasse, siis mul on uus pesumasin, mida saab ka telefoni teel tööle panna! /smart touch/ Mis puutub valesse programmi, siis jälgin alati, et oleks õige! Olen ka käsitsi proovinud pesta, ikka on tulemus sama!Lihtsalt hea kallis lõhn on haihtunud! Pole midagi alles, ainult aimatav!!!
Noorem õde kaebab samuti! Siiski on arvatavasti lõhnades viga! Kurb!
 
kivike 25. september 2019, kl 14.10
Et siis nagu kokkuhoiu mõttes häirib, et peale pesu on riietel puhtuse lõhn? Muidu hoiad mõned sortsud lõhnaüli kokku? Äkki on pulbri kvaliteet tõusnud või on asi uues pesumasinas, mis peseb paremini kui vana?
 
pesuvahensid 26. september 2019, kl 10.32
ise haisevad jubedalt, mõnedest jääb ikka vääääga jube hais et mitme km taha tunda:(
 
:(( 27. september 2019, kl 10.07
pesuvahensid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ise haisevad jubedalt, mõnedest jääb ikka vääääga
> jube hais et mitme km taha tunda:(

Osta siis kvaliteetseid pesuvahendeid. Pole mingit haisu ja pesu on puhas ega haise vanade lõhnade järele.

Tõesti, kurta, et pesu on puhas ja ei haise pesematusest..... no see on ikka tase. Sel juhul küsiks, et mis tast siis üldse pesed?
 
pipi 30. september 2019, kl 10.42
Ei taha teiega rohkem vaielda aga mulle ikka meeldiks,lõhnaõli lõhn kui selline jääks peale pesu pisutki kestma! Puhas pesu+hea lõhn= isiklik hügieen!
Karl Kindermacher 04. oktoober 2019, kl 17.29
Miks Sa brändit riiete peale valad? Seda tuleks ikka suukaudselt manustada.
 
Alu 05. oktoober 2019, kl 13.09
Mitte lõhnad pole lahjemaks jäänud vaid sinu lõhnatunnetus. Samal ajal on pesuvahendid ja masinad efektiivsemaks muutunud:)
 
pipi 06. oktoober 2019, kl 08.11
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte lõhnad pole lahjemaks jäänud vaid sinu lõhna
> tunnetus. Samal ajal on pesuvahendid ja masinad ef
> ektiivsemaks muutunud:)
Ju asi vist selles jah!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!