Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kuidas 4 lapse ema saab olla selline õel bitch!?
 
Kuidas see võimalik on 27. september 2019, kl 22.47
Ma tundsin üht meest piisavalt kaua ja tema kinnitas ikka et tal pole mitte kedagi teist peale minu. Kuid tema ei elanud Eestis. Saime mitmeid kordi kokku ikkagi.
Kuid ühel päeval kirjutas mingi naine mulle sealtkandist, kus see mees elab, messengeris.
Ta teatas et olla selle mehe ex-girlfriend ja et see mees armastavat TEDA! Ja nõudid et ma selle mehe rahule jätaksin. Kui mina teda ei uskunud, saatis pilte, kus ta tõesti oli koos selle mehega, olin täiega shokis! See naine sõimas mind halbade sõnadega ja pani mind täiega nutma!
Kui nôudsin hiljem selgitusi sellelt mehelt endaly tolle naise kohta, teatas mees et tal polevat juba ammugi selle naisega mongit suhet! Ja teatas et sel naisel olla 4 last. Et mitu aastat enne minuga tutvumist oli tal jah olnud suhe selle naisega, kuid nüüd hoovivat vaid minust ja seda naist ta vihavat. Ja ey ta ei taha selle naise nimegi kuulda.
Aga miks siis see naine mind nii julmalt solvas!? Miks ta nimetas mind vanaks ja lolliks nsiseks!?
Nelja lapse ema kohta oli ta tõesti eriliselt julm minuga. Et mina t e m a ja ta p e i k a vahele olevat tulnud. Mina ei tulrks eluseeski selle peale, solvata mulle tundmatut isikut nii julmalt, keda ma pole kunagi reaalselt näinudki! Eriti veel siis kui mul oleks nii mitu last! See naine käitus tõesti minuga nii ülbelt!
 
Teema autor 27. september 2019, kl 22.49
Vabandan kirjavigade pärast, need tulid kogemata
 
ingrid 02. oktoober 2019, kl 23.02
No ma proovisin Su loost aru saada.
Imestada ei maksa küll millegi üle. Eriti veel selles maailmas, kus me elame.
Ma olen ka sõimata saanud. Kuulnud inetuid sõnu, mida võõrale nagu naljalt ei öeldagi(rääkimata omadest), saanud kaela arusaamatu ja seosetu sõnasodi. Täiesti lampi mingilt suvainimeselt, kes kuidagi arvab, et ta mõjutab midagi mu elus või tõmbab kange. Niiet jah, selliseid on kahtlemata olemas. Aga, reegel on - pühi peast, kustuta ära, tõuka eemale, keskendu oma asjadele! Siis poel lugu väga traagiline.

Tegelt. Ma ise ei usuks väga suurtelt distantsidelt kedagi ega midagi. Kogu see ümbritsev elu pole mitte midagi muud kui üks suur teatrimaja miljonite näitlejatega.
Karl Kindermacher 03. oktoober 2019, kl 10.59
a) tugev omandiinstinkt. Kuigi suhe on ammu läbi, siis ex keeldub ikka veel lahti laskmast;
b) "Kui meie suhe läks lõhki, siis ma teen sulle, raisale, nii, et sina ka kedagi ei saaks."

Mõlemal juhul on tegemist väga egotsentrilise naisega ja ma ei imestagi, et selline abielu pidi ühel hetkel lõppema.
 
Teema autor 04. oktoober 2019, kl 09.49
Muideks, need 4 last olid sel naisel teise mehega (vôi meestega) saadud. Sel mehel last temaga pole. Ta on lasteta ja vallaline. Arusaamatu, mida ta selles naises siis leidis!? Kui ükski laps polnud neil ühine, siis miks ta sedasi minuga käitus, see naine!? Mina ei võtnud t e m a meest ära!
 
Alu 05. oktoober 2019, kl 12.58
See ei näita muud kui et võitluses mehe pärast vahendeid ei valita:) Seda enam, kui tegemist on 4 lapse emaga, kelle võimalused omale mees leida on umbes olematud.
 
autorile 09. oktoober 2019, kl 22.19
Mis rahvusest naise ja mehega tegu ? Saan aru, mõlemad välismaalased.
Välismaal ongi inimesed julmemad, julgemad näkku halvasti ütlema.
Omal nahal kogetud kahjuks.
 
autorile 10. oktoober 2019, kl 20.26
Auu, teemaalgataja, kuhu kadusid ?
 
autorile 11. oktoober 2019, kl 14.15
Vastajate suhtes on väga EBAVIISAKAS mitte vastata, kui juba teema tegid.
 
Teema autor 12. oktoober 2019, kl 01.17
Ma pole mingi P kes mammutteemat hakkaks tegema, nagu siin tema on teinud. Mul pole midagi enam lisada sellele, mis juba siin kirjutasin.
Kuid tänud, et vastajad siin mind ei solvanud kommidega. Aga mammutteemat sellest ei tule. Mina pole P, kes tegi siin küll sõbrannast, küll oma vanusest ja meeste arvamusest selle kohta jne.
 
autorile 12. oktoober 2019, kl 13.30
Miks riik ja rahvus niiiiiii suur saladus on ? Kas tegu mustanahaliste või araablastega ?
Miks peigmehe ja tolle naise rahvust ja päritoluriiki nii kiivalt varjad ?
Üleüldse ei mõista, miks järsku ülbitsema hakkasid. Päriselt ka arusaamatu, anna andeks.
Küsisin viisakalt ju.
 
Teema autor 09. detsember 2021, kl 18.43
Sorry, olin vahepeal kaua eemal. Nüüd, mil sellest asjast on möödas mitu aastat, avaldan tõe kõige kohta, mida taheti tollal kuulda.
Mees oli Pakistanist pärit. Naise päritolu ei tea. Kas Ungarist või Rumeeniast. Tema nimeks oli Giongyi Mozsar. Näib nagu viitaks ungaripärasele nimele, ei tea. Nii tema, kui ka see pakistanlane elasid Iirimaal. Praeguseks on see mees juba 2 aastat Pakistanis tagasi, sest tal kästi Iirimaalt lahkuda. Naise kohta ei tea, kas elab endiselt Iirimaal. Mehega lõpetasin suhtlemise. Loodan, et koroona aja tõttu ta niipea ei saa Euroopasse naasta.
Nagunii olid nad viimse hetkeni ühenduses ja vb ootavad võimalust taas kohtuda, kui koroona aeg läbi saab kunagi.
 
Teema autor 09. detsember 2021, kl 19.48
Mul oli seoses sellesama mehega samas rubriigis veel 1 lugu kirjutatud. Ta tahtis, et ma hoopis tema noorema vennaga abielluksin.
Kui ta oli juba 2 kuud olnud Pakistanis, pärast Iirimaalt lahkumist, siis ta hakkaski oma venna suhtes mulle peale käima sedasi. Ilmselt oli ikka seal see teine naine mängus, et ta minuga ise enam ei tahtnud abielluda. Ta läks alati närvi, kui mainisin seda nelja lapse ema.
Nüüd, kuigi 2 aastat hiljem, ma rahuldasin nende uudishimu, kes tollal tahtsid asjast rohkem kuulda. Aga minule oli siis see teema nii valus ja ma olin täiega endast väljas ja šokis. Sellepärast ma ei tahtnudki tollal sellest rääkida
 
hahahahhh 14. detsember 2021, kl 22.39
seob end pakiga ja siis imestab :D isegi hästi läks sul, et vaid sõimata said ja pea õlgadele jäi. kuidas eesti naisi nii rumalaid on. oeh.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!