Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees tahab et ma tema vennaga abielluksin
 
Mida teha 01. november 2019, kl 12.48
Olen tundnud üht meest kaugemalt juba 3 aastat. Selke aja sees oleme kohtunud mitmeid kordi ja teineteist tundma õppinud piisavalt. Aga hiljuti oli ta minust oma perekonnale rääkinud ja mu pilte nooremale vennale näidanud. Nüüd tahab ta et ma tema asemel ta venna võtaksin ja temaga nende kodumaal abielluksin. Sest vend olevat minusse kõrvuni armunud nüüd! Aga mina ju ei tunne tema venda, ma usaldasin teda ennast! See võttis mul väga kaya aefa, enne kui hakkas8n teda täielikult usaldama tekkis tõesti armastus tema vastu. Tegi plaane m8nuga alustada uut elu, tulla Eestisse ja abielluda minuga jne. Aga nüüd on tema plaanid muutunud ja soovitab mulle hoopis oma venda! Kuid ser vend on alles 22-aastane ja mina ei tunnegi teda!
Ja korrutab nüüd nagu rikkis vinüülplaat, et "mu vend teeb sind õnnelikuks, tema suudab sulle rohkem pakkuda kui mina, võta minu vend, abiellu temaga, sa ei kahetse seda iialgi"
Mina kaldun arvama et ta ise enam mind ei taha ja nüüd üritab mind vennale sokutada ja "maha müüa"
Olen nii kurb! Miks ta sedasi om otsustanud!? 3 aasra jooksul ta kordagi ei vihjanud sellisele asjale. Vaid kinnitas kogu aeg, et tema ei taha mind jaotada jne. Nüüd aga on valmis minust ise loobuma, ja just nüüd mil lõpuks temasse uskuma hakkasin!
did_197612 07. november 2019, kl 21.49
Nii leitakse naisi tavaliselt islamiriikides.
 
MIKI 08. november 2019, kl 00.39
Eeee... kas sa oled loll?! Kuna ma ei ela eestis, tean palju selliseid murjameid, kes otsivad naiivseid naisi, et neile kuu ja t2hed lubada, ja euroopasse p22seda.

..aga ise tead
 
Teema autor 16. detsember 2021, kl 14.38
See mees ei tahtnud mind ise enam sellepärast, et tal ju oli Iirimaal suhe 4 lapse emaga. Ilmselt ikka otsustas tema kasuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!