Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kliendi teenindus Tallinnas
 
väg1st aja 25. veebruar 2016, kl 14.14
Olen maamees ja mida öelda. Tulin Tallinnasse ja kliendi teenindajad nagu ka maal on naised, õigemini noored naised. Enamus neist nagu tundub, on mingisuguse hariduse saanud ja nüüd kui koolist väljas, saab oma tõelist palet näidata, ennast välja elada.
Nimelt on mul tunne, et salamisi sooviksid nad sulle nuga anda, samas ei tule nad ise selle pealegi, et noa andmine kõne alla tuleb. Seega on nad ära õppinud "viisakuse". Ma arvan, et kõige õigem oleks sellistele näkku sülitada, saaks hingerahu vähemalt.
Oled sunnitud sellistega kokku puutuma ja mida sa selle eest saad?
Olen alati viisakas olnud kuid vähe sellest. Ma arvan, et nad ootavad mingit armuavaldust ja täielikku pühendumist, et siis sulle viisakalt ära öelda ja siis oleks rahu majas. Vähemalt mees.. .
Soov sind veristada kaoks.

Ma tean, et ka siin pesitseb happet pritsiv tegelane kes fantaseerib midagi. Teine on konkreetne Hitler ja kindlameelselt pa5andab sind täis.

Ma olen suhteliselt kena ja leebe. Samas fantaasia mõne puhul on see mille kaudu sind totaalselt "maha kantakse". Koolis sellist muret ei esinenud, kõik olid viisakad ega julgenud oma lähedastele koolikaaslastele oma haiget iseloomu peale suruda. Nüüd aga kui kool läbi ja töö- võid ennast põlema panna ja halastaja õde lohutab;). Kari kiskjaid koos kes sind täis pa5andavad.

Seega minge put5si kuradi kliendi teenindajad. Imevad m8nni ja siis oma per5ega milles kaks suurt auku, pasandavad oma "ajuga" ehk per5ega mis pähe tunde annab, täis. fuhh! paha! Ma ei ole üle käte läinud tita, olen mahakantud mees kes ei vääri sinu viisakat suhtumist :D kliendi teenindaja.
 
pohmell 25. veebruar 2016, kl 15.48
Tundub, et läksid eile tähistamisega liiga hoogu
 
KLE 25. veebruar 2016, kl 16.15
nad panevad su kinni !
 
väg1st aja 25. veebruar 2016, kl 17.02
Just, maha kandmisele. Kinni ka veel. Normaalne tunnetus tekib ja kirjutad midagi siis kohe kinni või millest see kinni panemise ajend tekib?
Jälle kari kanu koos kes otsustavad kedagi kinni panna lihtsalt vää?
Pangu siis, tahaks põhjendust näha ja ma arvan, et mul on õigus teada saada millisel põhjusel kinni pannakse.
 
kana 25. veebruar 2016, kl 17.09
Ravile panevad. Kohe saadan auto järgi sulle.
 
Huhh 25. veebruar 2016, kl 17.31
Mis inimene see on, kes nii mõtleb? Huhh, vaesed klienditeenindajad, kes sinu halvasti varjatud põlgusele peavad naeratusega vastama.. Mis sa tont ise arvad, miks teenindajad sinu vastu SUNNITULT viisakad on? Kas sa ise austad ennast? Siiralt?
 
väg1st aja 25. veebruar 2016, kl 18.37
pa5ska ajate! minuga on lõpp siin. jumalaga
 
Huhh 25. veebruar 2016, kl 18.40
Kui tagant ei kiideta, siis lahkud ust paugutades? Oh, milline MEES! Haha, lasteaed..
 
väg1st aja 25. veebruar 2016, kl 18.50
Musi teile kõigile tu55u peale, ma tean, et see käib vastu karva. Seega punnita edasi kukelaps... ;)
Tagumiku auk kasvab ja julm süsteem keerab taha. Selline on elu ja su frigiidne olek kestab. Vali keda tahad ja vabadus on suur... mmh. Ma ei tea mida sa ette kujutad. Mind keegi kinni ei pane ja mingi säärane jama jäta mõne teise vease ohvri jaoks. onju?
Kes sa oled selline siis?
Tunned midagi vä?
Tahad kirjasõbraks hakata siis palun väga, minu email on.. kui soovid siis jätan siia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!