Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kui palju peab mehel raha olema, et naised teda üldse "jutule" võtaks?
 
Vaene mees 23. veebruar 2016, kl 10.22
Kuna naised huvituvad üldjuhul ainult meeste rahast, aga mitte mehest endast, siis tunneks huvi, palju peab naiste arvates "normaalne" mees teenima või palju peab "normaalse" mehe pangaarvel raha olema, et mingigi naine tema vastu huvi tunneks?

Kui ma olen lihtinimene (mitte mingi ärimees) ja saan alla 1000 euro kuus palka kätte (ca 800 eurot), kas naised üldse minusuguse vaesega tegemist teeksid? Lihtsalt on olnud mitu juhtumit, kus naised on teada saanud, et ma saan alla 1000 euro kuus kätte ja on koheselt lõpetanud minuga igasugusedki suhted.
 
hehe 23. veebruar 2016, kl 10.28
Tunnen tõesti kaasa :D
Vaene mees oled, aga mitte raha, vaid mõtlemise ja suhtumise poolest :)
 
naine 23. veebruar 2016, kl 10.28
Minu isiklik ja subjektiivne arvamus on see, et kui naine otsib tõsist suhet ja oma tulevastele lastele isa, siis kindlasti ta vaatab seda ka majanduslikust perspektiivist, aga mitte selles mõttes, et teatud piirist üles või alla talle mees ei kõlba. Asi on lihtsalt selles, et lisaks oma panusele ootab ta ka mehelt, et ta oleks suuteline ka nii iseendaga kui lastega hakkama saama ja see eeldab ka rahalisi vahendeid (kuigi mitte ainult). Ja kui otsitakse ainult lõbu, juhusuhteid, siis noh sõltub ilmselt naisest, kes mida otsib, raha, ilusat välimust vms, eks Sa ise pead teadma kõigepealt, millist suhet ise otsid. Isiklikult väga ei usu, et põhjus, miks naised ei taha suhelda, oleks (ainult) rahakoti suuruses (selliseid väga lihtsakoelisi ja materiaalseid naisi kindlasti on, aga ei tahaks usukuda, et enamus sellised on).
 
killu 23. veebruar 2016, kl 10.48
Oleneb ka sellest, kas sul on kodu olemas, on see 100% sinu, või on laen peal, või elad hoopis üürikas. Millisena näed tulevikku jne jne.
naised on erineva..."mingigi" naine tunneb ka kõige jubedama mehe vastu huvi, kas aga sina?
 
Mees26 23. veebruar 2016, kl 11.27
Sinu mõtteviis on juba vale. Kui sa ise põed selle raha pärast nii hirmsasti, siis see näitab sinu ebakindlust. Ma ise olen noor mees ja ega minugi palk on 900 euri neto, kuigi ok, vara on mul tunduvalt rohkem, kui välja paistab. Ja kujutad sa ette, ma ei maini kunagi naistele seda, et mul oma maja on ja aktsiaid ja muud vara. Põhjus selleks väga lihtne - ei taha kullakaevajaid endale ligi tõmmata ja teine veelgi olulisem põhjus on see, et kõike seda rääkides või välja näidates jätad sa endast väga ebakindla mulje justkui sa ise arvad, et sa polegi midagi väärt, kui sa oma varanduse hulka kohe letti ei löö naisele.
 
ilus naine 23. veebruar 2016, kl 12.22
Seliselt arvavad mehed on idioodid. Täpselt nagu naised kes aravavad et mehe leidmiseks peab olema tuunitud tibi.

Tegelikult ei taheta selliseid inimesi sp, et nad on idioodid ehk viisakamalt väljendudes siis tõesti ebakindlad inimesed. Iga kord kui nad tagasi lykatase saavad nad aga kinnitust sellele, et põhjus oli siis kas raha puudumine või mitte tuunitud välimus. Tegelik põhjus on milleski hoopis hoopis muus.
 
Mukikaki0008 23. veebruar 2016, kl 12.28
Kui oled järjest selliste naiste otsa komistanud, kes raha kõige tähtsamaks peavad, siis mõtle omaenda eelistustele. Ehk on sul lihtsalt niru maitse naiste osas? :P

Ja miks sa üldse ütled naistele, palju sa palka saad? Mis see nende asi on? Kurameerimisperioodil veel eriti.
Mulle tundub, et sa ise tähtsustad raha üle ja naised jätavad su hoopis selle pärast maha, et sa neid rahaahneteks pead ja nii lolli teemat ise tõstatad. Mina näiteks saadaks pekki sellise, kes tuleb mu käest küsima, et kui mul pappi nii ja naa palju pole, kas siis jätad mu maha. Kui sul naistest nii kehv arvamus on, siis... pea natuke vahet.
 
Esopus Spitzenburg 23. veebruar 2016, kl 12.30
Jälle üks tüüp, kes samastab ühte pisikest protsenti teatud viisil mõtlevaid naiselaadseid tibinaid terve naissooga. Sa peaksid esimese asjana üle vaatama, kellega sa suhtled. Keskmise, tavainimese mõistes ei ole 800 eurot kätte saav inimene vaene. Selle rahaga on võimalik ära elada...muidugi ei saa selle rahaga ülal pidada tibi, kes soovib kallites trendirestoranides söömas käia, iluvidinaid ja -hoolitsusi, päikesereise jms(loomulikult mehe kulul). Aga mingi normaalse, ise umbes samapalju teeniva naisega saab päris kenasti ära elatud.
 
Mall 23. veebruar 2016, kl 13.39
Ja miks minu meestel ei ole kunagi raha olnud? Ei ole kunagi mõelnud ka selle peale, et peaks olema. Koos rajame elu üles ja koos kasvatame ka lapsi, mitte et sinu ja minu oma. Praegune on koduperenaine, koristab, teeb süüa ja kõik majapidamistööd on tema õlgadel aga mina lähen koju ja puhkan. Mulle nii meeldib, sest eluaeg on olnud vastupidi
 
nõus E. Spitzenburgiga 23. veebruar 2016, kl 14.49
Päris kenasti saavad ära elatud isegi kaks poole vähem (st u 400 € kuus) teenivad inimesed. Aga siis ei maksa sul tõesti oodata, et naine näeks välja igati sätitud ja mukitud nagu elus Barbie nukuke, kuna selle raha eest naine endale niisugust välimust ei saa. (Kaasa sündinud on see ainult üksikutele naistele.)
 
Chättryyn 23. veebruar 2016, kl 14.59
Alla milli võib üksi edasi kopitada.
 
naine 23. veebruar 2016, kl 15.22
Miks üldse peaks eeldama, et kõik naised tahavad Barbied olla ja mehed selliseid naisi endale...nii palju, kui on maailmas inimesi, on ka erinevaid eelistusi ja see, milliseid Sa ise eelistad enda kõrval näha, see ju põhineb ikkagi Sinu enda nägemusel...kellele meeldib üks, kellele risti vastupidine, leia enda eelistustele vastav ja sobiv naine, kellele Sinu tüüpi mehed sobivad. Veel lihtsamalt öeldes, igale potile on oma kaas, mis teistele pottidele ei pruugi absoluutselt sobida. Mina näiteks ei suudaks luua pikemaajalist suhet mehega, kellega mul millestki rääkida pole, kellega ei seo mingidki ühised väärtused, elunägemus ja hoiakud, suhtumine ellu ja inimestesse...meeldivad mehed, kellel on oma eesmärgid ja kes on nõus ka nende nimel pingutama. Ei huvita sellisel juhul absoluutselt, kui palju teenib selline mees raha, sest ma tean, tal on piisavalt pead ja käed otsas, et oma pere ta nälga ei jäta ja otse loomulikult olen ise endale samad põhimõtted selgeks teinud ja nende järgi püüan ka elada. Ehk elan nii, et saan enda ja oma perega hakkama.
 
asi pole mitte palgas 23. veebruar 2016, kl 15.48
vaid et sa ise pole mitte mees,vaid . . . :( :( :(
 
Üldiselt 23. veebruar 2016, kl 16.37
alla 5 tonni kuu teenivad vaid totaalsed hälvarid ja nemad ei peagi niccu saama.
 
kuts 23. veebruar 2016, kl 18.22
... sa saad omale kaaslase, keda sa väärid. Vaata oma väärtushinnangud üle, kui midagi ei sobi.
 
elust enesest 23. veebruar 2016, kl 23.01
Mul oli kunagi mees, kes võttis ühtelugu üles selle hala, kui vähe ta palka saab ja kui meil peaks laps tulema, siis tema ei suudaks meid üleval pidada ja.. minu meelest saime hakkama, teenisime võrdselt, oma arust ma ei olnud mingi laristaja, pigem tema kulutas oma raha ära ja mina pidin vaatama, et kuu lõpuni söögi jaoks ka jätkuks. ühesõnaga, see tema hala kogu aeg oma madala palga ümber ärritas mind palju rohkem kui tema palk. läksime lahku.
 
Pusa 24. veebruar 2016, kl 09.44
Kaks varianti - kas vaatad valesid naisi (ajudeta bimbosid, kelle jaoks on eluliselt oluline rikast meest omada, sest nad ei suudaks ise sentigi teenida) - või siis naistega on kõik okei, aga rikud ise oma suhted pideva enesehaletsusega. Oh mind vaesekest, ainult 800 teenin. Appi appi, niu niu. Kaua seda tõesti kuulata ei jaksaks...
Hea uudis on see, et mõlemal juhul saad ise väga palju ära teha. Tule maapeale tagasi, unista naistest, mitte tuunitud nukukestest. Ja unusta enesehaletsus! Mõtle välja, mida saavutada tahad, mine koolitustele, tegele hobidega. Leiad uusi tutvusi, saad tarkust juurde ja enne kui isegi aru saad leiad ka selle ideaalse naise, kes sinu elust seni puudu on. Lisaks kui tegeled ja õpid ja tubli oled, küll palk ka tõuseb :)
 
hmm 25. veebruar 2016, kl 10.13
Piisavalt palju et endale seepi ja vett lubada ning triikraud tuleb ka kasuks. Raha ei tee meest küll aga enda eest hoolitsemine. Madala enesehinnanguga (vingumine oi ma nii vöhe teenind, miks keegi mind ei taha) ning olematu hügeeniga mehed on jubedamad olevused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!