Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Sugulane targutab ja avaldab survet mulle mitmete asjade puhul
 
Mida teha 08. jaanuar 2020, kl 10.01
Kuigi olen ammugi keskealine ja sugulane on aasta vanem minust, käitub ta minuga nagu mingi alaealisega, keda peab suunama ja õpetama.
Nt. Tema on palju aadtaid olnud blondide juustega, ega ole kordagi värvimisel vahet sisse teinud, et juustel puhata lasta ja vahelduseks natuke ka oma loomulikku tooni juustega olla. Ja on kogu aeg vaid ripsmepikendustega. Samuti ei tee ta pausi ka geelküünte suhtes.
Mina ei suuda olla blondiin üle 3 aasta järjest. Ja ripsmepikendusi ka ei taha regulaarselt kanda, sest see ju võib lõpuks oma ripsmete kaotusini viia, nagu ka juuste vahetpidamata blondeerimine võib oma juuksed hävitada jne. Ei taha pidevalt ka geelküüsi kanda, sest ka see võib oma küüntele halvasti mõjuma hakata.
Olin nüüd viimased 4 aastat jutti pikkajuukseline blondiin ja kevadel olid korraks ka ripsmepikendused. Kuid peale 4 aastast "blondiini"-perioodi tahtsin loobuda blondist, sest see värv muutus igavaks ja ebaloomulikuks. Nii ma siis hiljuti loobusin pikkadest blondidest salkudest, sest oma juuksed olid otstest liiga õhukesed ja otsustasin olla nüüd mõnda aega oma tegelikku värvi juustega (mis on šatäänid)
Ja sugulane nüüd muudkui avaldab survet mulle, et:
"Sa olid blondina nii ilus, muuda oma juuksed uuesti blondideks ka kasvata uuesti pikaks, see sobis sulle rohkem. Sa näed praegu nagu mingi feminist oma lühikeste kartulikooretooni juustega!
Ja lase ripsnepikendused panna,see muudab su pilgu ilusaks. Ka geelküüned ei tee paha.
Meestele meeldivad blondid ja seksikad naised. Sina näed praegu välja nii inetu ja sa hirmutad mehed eemale" jne blablabla.
Miks ta arvab, et see mis temale meeldib ja sobib, peaks samamoodi ka mulle igati peale minema!? Mina ISE otsustan, millal ja kas tahan taas blondiks juuksed muuta, ripsmepikendused panna ja geelküüned.
Ma ei taha praegu midagi sellist teha. Teen seda siis, KUI ISE leian, et on aeg seda teha.
Ma ei jaksa sugulase targutamist ja survet taluda! Kuidas seda vältida?
 
Nõu 17. jaanuar 2020, kl 08.12
Vastasid juba ise. Tulebki ausalt ja otse öelda: Mina ISE otsustan, millal ja kas tahan taas blondiks juuksed muuta, ripsmepikendused panna ja geelküüned.
Ma ei taha praegu midagi sellist teha. Teen seda siis, KUI ISE leian, et on aeg seda teha.


Usu, tal jääb küll suu lahti, aga saab aru. Kui kõik näeksid välja temasugused, oleks maailm igav. Geelküüntega on nii, et mida madalam haridus ja positsioon, seda pikemad küüned.

Minu kogemus: ole aus ja ütle otse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!