Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mis on kvaliteetaeg?
 
? 09. mai 2008, kl 16.15
palju sellest räägitakse, aga mida teie selle all mõistate?
 
ma oletan 09. mai 2008, kl 16.19
See aeg, mis sa veedad koos oma kõige kallima(te) inimes(t)ega! Murevabalt, niisama tshillides :)
 
kk 09. mai 2008, kl 16.19
Minu arust see on see aeg, kus sa saad teha seda, mida sa teha tahad (mitte seda, mida tegema pead)
 
no 09. mai 2008, kl 16.19
aeg, mille jooksul tehakse miskit kasulikku, mitte ei molutata niisama
 
sille 09. mai 2008, kl 16.28
see on aeg, mida sa ise kvaliteetseks pead.
 
Täpitriin 09. mai 2008, kl 16.37
Kvaliteetaeg koosneb hetkedest, mida aastate pärast heameelega veel meenutad ja millesuguste kordumist ikka ja jälle tahad.
 
raina 09. mai 2008, kl 16.51
kvaliteetaeg: aeg iseenda jaoks, kus sa võid tegeleda endale meeldivate asjadega kuid ei pea seda tegema.
 
:DD 09. mai 2008, kl 16.53
Täpitriinu kvaliteetaeg ongi delfi, mida aastate pärast veel heameelega meenutad ja mille kordumist ikka ja jälle tahad:DDDDDDDDD
 
ajakaja 09. mai 2008, kl 16.58
mina mõistan selle all aega, mis on kulutatud nii, et inimene ise on selle aja jooksul toimunuga väga rahul.
mida täpsemalt sel ajal tehakse, kus ja kellega koos (või hoopis üksi), on juba sügavalt individuaalne.
 
d 09. mai 2008, kl 17.04
siis kui saad üksi istuda ja õlut juua ja telekast porri vaadata:)
 
töötaja 09. mai 2008, kl 17.07
See algab iga päev kell 17.
 
M 09. mai 2008, kl 18.36
metsas kivipuravikke otsida, metsalõhna sisse hingata.
 
nu-nu 09. mai 2008, kl 19.20
kvaliteetaeg on see, mida on ka hiljem mõnus meenutada ja millest jäävad kenad mälestused.
inimese lapsepõlv peaks olema kvaliteetaeg , et kui vaatad vanu pilte, siis heldimusega meenutad neid aegu ka vanas eas. samuti enda laste titeaastad ja hiljem nunnud lapse-lapsed näiteks.
see kvaliteetaeg ongi igal inimesel erinev, sest inimesed ise on erinevad, kes väärtustab perekonda, kes kalalkäike, kes päästab tänavalt kasse... õnnelikud on need, kes elu mõnuga võtavad ega vigise pidevalt, vot need on kvaliteet-inimesed, kes veedavad kvaliteet-aega siin maamuna peal.

*pikaks läks:)
 
mina 09. mai 2008, kl 20.08
see, mille sisustad enda jaoks kvaliteetselt;) mis see kellegi jaoks on, on väga individuaalne: kalalkäik, raamatu lugemine, rattamatk, kursused, kallima kaisus tähtede vaatamine, sõbrannadega naermine... mis iganes
 
Raamat 10. mai 2008, kl 01.13
Minu tööandjale meeldib väga minu kvaliteetaega rikkuda. Või siis ta ei saa sellest terminist aru? Või ei saa mina aru, kas see on vaba aeg või tööaeg?
 
d. 10. mai 2008, kl 15.14
Veidi imal sõnakõlks.
 
JUSKE 06. märts 2016, kl 15.34
Tegemist on VÄRDSÕNAGA!
 
noh 06. märts 2016, kl 16.21
ma võin oma naabri käest küsida. ta ütles, et ei saa oma kola koridorist ära koristada, kuna peab kvaliteetaega veetma.
 
kvantiteetaeg 07. märts 2016, kl 13.15
Minu jaoks on see keskendunud tegutsemisega aeg. Selline, kus ma olen tõesti süvenenud sellesse, mida ma teen. Kallimaga koos olles räägime segamatult ja olulistel teemadel (mitte muu tegevuse kõrvalt "kulekassapiimatõid"). Raamatut loen mõnuga (mitte ühe silmaga kõrvalt filmi vaadates ja samal ajal porgandeid hakkides). Linnas kõndides naudin oma ümbrust, ilma ja inimesi (mitte ei torma lihtsalt ühest punktist teise). Jne.
 
See aeg kulub kohutavalt kiiresti 07. märts 2016, kl 13.48
Olen varsti olnud pensionil sama pikalt kui olin viimasel töökohal (10 aastat).Ja ma ei saa siiani aru, kuidas tookord sai hädapärased töövälised asjad ära tehtud ja oldud, see üllatab mind ikka veel tänaseni.
Aga kvaliteetaeg tuleb ära teenida, kui see üldse on võimalik (tervis, asutuste pankrotid jne).
 
tsillin 07. märts 2016, kl 18.08
see on see aeg, kui sa ei pea mitte midagi tegema, mida sa ei taha, ei pea suhtlema inimestega, kellega suhtlemine on tüütu ja koormav.
kui puuduvad kohustused.
kui oled vaba kui lind.
 
miks siis halb kogemus? 07. märts 2016, kl 21.55
Kõik kirjutavad aastaid tagasi ja äsja kui hea ja mõnus tegevus see kvaliteetaeg. Nõustun ise ka, et see on parim aeg su elus, need võivad olla ka hetked.
Aru ei saa, aga sellest, miks teemaalgataja selle HALVA KOGEMUSE rubriiki paigutas.- ?????
 
Vasja rääkis et 13. märts 2016, kl 13.43
Kvaliteetaeg olla see kui kohaliku poe taga sõpradega odekolonni juua :)
Vasja suu ei valeta teadupärast!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!