Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kes delfis pidevalt Ekret ja valitsust kiruvad
 
algataja 11. november 2020, kl 18.04
Delfis juba 5, 5 aastat käinud kibe suukorvistamine. Ütled midagi liberastide kohta, kuuks ajaks blokk peal.
Seevastu rahvuslaste mõnitajate kommentaarid ilutsevad, neid ei kustutata ega blokeerita iial.

Pärnu kratt suisa delfi aukodanik.
 
krat Pärnust 11. november 2020, kl 18.35
Jah, nii on. Mul on isegi medal välja teenitud.
 
...... 11. november 2020, kl 19.30
algataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Delfis juba 5, 5 aastat käinud kibe suukorvistamin
> e. Ütled midagi liberastide kohta, kuuks ajaks bl
> okk peal.
> Seevastu rahvuslaste mõnitajate komm
> entaarid ilutsevad, neid ei kustutata ega blokeeri
> ta iial.
>
> Pärnu kratt suisa delfi aukodanik.

skisofreeniat on võimalik rohtudega kontrollida
 
kratile pärnust 12. november 2020, kl 02.09
Usun, usun. Kaljulaid ja soros isiklikult panid kratile medali rinda.
 
MEELDETULETUS 22. oktoober 2021, kl 21.54
https://www.ester.ee/search~S1*est?/trein+ja+riina/trein+ja+riina/1%2C6%2C8%2CB/frameset&FF=trein+ja+riina&1%2C%2C2

Lugege kuidas kaabude noorteorganisatsioon alguse sai ja mida nad juba 78 tegid Kes ei mäleta minevikku elab tulevikuta
 
Ekrevend 24. oktoober 2022, kl 17.59
https://www.google.ee/maps/@58.9005854,24.4334494,3a,75y,119.47h,83.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLZr5Btf_UVw0U9BXpbI6hQ!2e0!7i13312!8i6656
 
Madalalaubalised mõrapead 24. oktoober 2022, kl 18.00
Ütleb türapea
 
kes ja miks 29. november 2022, kl 00.22
ekre on kari lollpäid, seepärast nende üle ilgutaksegi.

mitte et mulle üldse igasugu poliitikud meeldiks, aga no ekre madalalaubalisus on tase omaette. nende valijad samasugused põmmpead.
 
no ega 07. detsember 2022, kl 01.50
ekrelaste elu kerge pole. neid ründavad pidevalt mingid homoseksuaalsed neegrid, kes kannavad naiste riideid ja neid on meil Eestis hordide viisi. ise pole küll ühtegi sellist kohanud, aga eks ekre teab paremini.
 
sa ei ole neid kohand ega näind kuna sa elad silmaklappidega 07. detsember 2022, kl 07.40
sa valid reformi erakonda. sa lased nad sisse. muulased ja piidrid ja ma isegi ei ütle seda n sõna igaksjuhuks. see on sinu süü ja sinusuguste. sa ei näe oma tegude tagajärgi sest sa ei taha neid näha sa mõttetu tolerast. sina oled meie maa reetnud ja maha müünd.
 
no ega 11. detsember 2022, kl 01.56
vaimse puudega inimestel ka kerge elu. neil seal kusagil kapa-kohilas juba sellised neegrite ja homoseksuaalide hordid, et kohalik inime ei mahu enam tänaval kõndima. paar ukrainlast veel lisaks ja mis siis kohalikest saab? joovad ja laaberdavad edasi või hakkavad konkurentsihirmus koolis käima?
 
mida sina ka tead vaimse puudega inimese elust sitakott 11. detsember 2022, kl 08.25
olen ise puudega ja võin öelda ,et meie elu ei ole nii kerge. aga vaata ette . loodan ,et sinuga midagi ei juhtu. ühel päeval oled ehk üks meist. if you cant beat us. join us.
 
ehe näide sotsorava vaimuelust 11. detsember 2022, kl 08.50
no ega
11. detsember 2022, kl 01.56
vaimse puudega inimestel ka kerge elu. neil seal kusagil kapa-kohilas juba sellised neegrite ja homoseksuaalide hordid, et kohalik inime ei mahu enam tänaval kõndima. paar ukrainlast veel lisaks ja mis siis kohalikest saab? joovad ja laaberdavad edasi või hakkavad konkurentsihirmus koolis käima? PUUE ON PUUE
 
sa libakonservatiiv pea ka oma lõust kinni. 12. detsember 2022, kl 15.11
mitte ära aja puudega iniestest sitta eksole. puue on puue vaata ette ,et sul endal ühel päeval puue pole kui kaua veel klõbised sedasi. ei või iial teada mis elu ette võib tuua. kus võib õnnetusi juhtuda või nuuti saada. elu on ettearvamatu.
 
pole mingi puue on puue 12. detsember 2022, kl 15.14
puudel ja puudel on vahe vahel vaata. füüsiline puue ei ole sama mis vaimne puue. hari end veidike enne kui lõugu lõksutama tuled eks. kõik puudega inimesed ei ole samasugused . kõik puudega inimesed pole isegi võrdsed. sa vist ei teadnud seda sa liba konservatiiv.
 
pärnu kratt kao mu riigist kuradi 12. detsember 2022, kl 15.22
reetur ja pista see medal persse omale.
 
jälle 12. detsember 2022, kl 15.54
pooletoobine märatsemas
 
teeskle edasi tglt pglt sita vegelt 12. detsember 2022, kl 17.02
ma ei märatse . ma räägin nagu asi on ja mida mõtlen aga hei mina ei ole pedofiil ega riigireetur nagu sina. kahju sust teeskleja ja näitleja. mine pilvede alla sarja juba. näitle etle teeskle ja tõmble seal vaata.
 
parmud poe tagant jälle lalisemas? 17. detsember 2022, kl 09.47
üks trussiku-martini nimeline punakolhoosnik on ju marksismi-leninismi osakonnast välja karanud Avatud Sorose Fondi alaline Suur Juht ja Delfi toimetuse Auliige ning täpselt sellepärast sa ajuhälbega poetagune peadki nüüd kõik nende võlgu võetud miljardid ise liberastidele tagasi maksma
 
issand jumal lolle on loodud 17. detsember 2022, kl 13.58
mina olen erakonnatu konservatiiv. ma ei saa toetada ekret sest ,et ekre teeb selle raskeks. ei toeta ka isamaa pehmo parempoolsust. ma kindlasti ei ole mingi hullumaja kanditaat ja ma ei plõgise poe taga ega joo seal alkot. milllest eelkõnelejad ei saa aru ,et ei ole häbi armastada seda maad aga mitte riiki. ei ole häbi asi olla patrioot. mis ajast patrioot olemine häbi asi on. mida te lineraalid tolerastid plõgisete. ma ei võlgne ühelegi tolerastile ega pedele mitte sittagi . ma armastan seda maad aaga mitte riiki. ma olen konservatiiv ja ei kavatse seda häbeneda. te terroristi pedofiili vägistaja armastajatest tolerastid võite mind mõnitada palju tahate. ma ei muutu. mu usk ei muutu. mu arvamused ei muutu. ma olen tagasi lähtes ja tagasi kodus ja siia jään. olin kord liberaal ja üks teist . enne seda olin konservatiiv. nüüd taas konservatiiv. ring sai täis ja olen tagasi ,et jääda. kahjuks ei saa tagasi neid toelrastina elatud ja raisatud aastaid. ciao. ning teeselge edasi. kahju ,et teie meie maad ei armasta ja seda rüvetada ja maha müüa tahate. tahate mõnitada meid tõelisi eestlasi ja patrioote. häbi teil olgu. rohkem ei ole mul miskit öelda teile te isamaatud lojused. head aega.
 
mina ei ole parm ma ei ole peo tagant 17. detsember 2022, kl 13.59
ma olen patrioot. ma tean paari poe tagust ja nad chillid tüübid. ütle poetagustele seda näkku compadre. vaata kui hästi sul läheb . wink wink.
 
kõik poetagused ei ole chillid aga need keda ma tean on. 17. detsember 2022, kl 14.00
ise ma seda elustiili ei vileleks aga each theyr own i guess.
 
irw 18. detsember 2022, kl 00.55
igaüks, kes ennast selleks idiootseks konserviks nimetab, justnimelt ja ainult poetagune ongi, sest et normaalsed eestlased ei salli ei liberaste ega neid poetaguseid liberast konserve kuna need viimased justnimelt ainult liberastide pähe taotud fraase ainult kaagutavadki nagu mingid ärajoonud papagoid

kui ikka veel aru ei saa, kui haiged ja väärastunud debiilid te olete, siis vaadake kasvõi omaenda putini kantosse, kes teevad kõike, mida üks vana ja ära kõngenud mongol neile ette kaagutab
 
ma saan aru ,et sa oled riigi reetur ja maha müüa 18. detsember 2022, kl 11.37
ma saan aru ,et sa ei armasta seda maad. ma saan aru ,et sa oled isamaatu koer. sa ei pea seda mulle KOGUAEG meelde tuletama. sa ei pea ka meelde tuletama ,et oled teeskleja ja pedofiil ja ,et sa ei oska lugeda.


igaüks, kes ennast selleks idiootseks konserviks nimetab, justnimelt ja ainult poetagune ongi, sest et normaalsed eestlased ei salli ei liberaste ega neid poetaguseid liberast konserve kuna need viimased justnimelt ainult liberastide pähe taotud fraase ainult kaagutavadki nagu mingid ärajoonud papagoid - flipflipflopflop. kas enam rohkem ei anna flipfloppida. sa oled meie maa reetur ja sa ei oska pooli valida. sorry sa ei saa mõlemal poolel mängida idikas.


kui ikka veel aru ei saa, kui haiged ja väärastunud debiilid te olete, siis vaadake kasvõi omaenda putini kantosse, kes teevad kõike, mida üks vana ja ära kõngenud mongol neile ette kaagutab --- ma vist ütlesin mitu korda ,et ma olen ERAKONNATU konservatiiv. ma vist ütlesin ,et MA EI SAA EKRET TOETADA sest nad teevad selle võimatuks ja ma ei toeta ka isamaa pehmo konservatiive. palun õpi lugema. sina oled reetur sina oled äraandja. vähemalt ekre ütleb tõde selle riigi ja praeguse valitsuse kohta. see on miskit mida sinusugune isamaata lojus iialgi teha ei julge. kui sa vabandad mind ma pean poe taga oma semudega õltsi libistama. cheers.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!