Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kõige igavam saade ajaloos üldse
 
katriina 27. aprill 2016, kl 22.06
nii halba ja jõuetud saadet kui on Tiit suka saade pole ma veel näinudki--nii tühi vormilt ja tekib tahes tahtmatta küsimus.kes üldse seda vaatab.-naerda seal ei saa,sketsid nii lühikesed,et pole aega isegi aevastada.mannetu saade igatahes
 
just 27. aprill 2016, kl 22.33
mhmh. ainus mida või keda vaadata on niinemets, see suzi.
 
Jah, mitte naerda vaid nutta võiks! 27. aprill 2016, kl 22.42
Aga kui jube see viimane Sepo saade veel oli?!
Seletage mulle lollile kah, mis NALI !?! see oli kui Ott Sepa suust , kes Osinovskit kehastas pidi pikka aega jälk valge paks löga suust voolama? Seal, kus nad mängisid ministrite nõupidamist.
Ja see , kus Peeter Oja põrandal püherdades suust suhu hingamist tegi ,ikka seal kahe jala vahele ronides! No kas selline tühi labasus ongi nüüd eesti kultuuri tase?!
 
:) 27. aprill 2016, kl 22.49
Pole juba aastaid Eesti kanalite omasaateid vaadanud ja pole ka halba kogemust:)
 
naljadkah 27. aprill 2016, kl 22.57
Kunagi sai vaadatud Soomest kohalikke naljasaateid õlgu kehitades, kui naljamees pidi olema rebitud maikaga ja tahmase näoga.
Ameerika tortnäkku naljad on kah...

Senini on Inglise komöödiate naljad veel tõesti naljakad, kuigi vahel naiivsed ent südamlikud.
 
tjah 28. aprill 2016, kl 09.11
Ega see suka (koer) ja need sepod - no tõesti. Otsin nalja, ent ei leia seda. Stuudios kõik naeravad, kui ma vahin surmtõsiselt. Need ajad kus tuli helistada teenindusmaja direktorile, või otsida teerulle taga on kahjuks möödas.
Mõni vahib suu ammuli veel pilvede peal, viimane põmm, ja maksukättekontor. - kolm kõige igavamat. Lisaks on jestlased hakanud massproduktsiooni tegema igasugustele "krimi" sarjadele, nagu väljamaal kombeks. Kes seda eestit veel armastab? (iga reede õhtu) Muidu kirutakse, et palk väike ja valitsus on loll, a näe armastavad! Lisaks on veel mingisugune takso - no isegi telekal hakkab nii igav, et ta keeldub mängimast.

Ainuke mis hetkel midagigi naljakat suudab teha on naabriplika, mis on tõesti hea ja klubipadi. Esimene näitab päris ilmekalt meie omavalitsuste suutlikkuse - taset ja teine on lihtsalt abruditeater - paraku küllalt sarnane ka tegelikule elule.
 
m 28. aprill 2016, kl 15.51
no aga on ju võimalik kanalit valida!mulle küll meeldib-eriti Herbert Ving ja Endel Kellap ja Vormsi Erna!
 
Jamad 28. aprill 2016, kl 17.24
Nalja pole ollagi!
 
ohhy 28. aprill 2016, kl 17.58
Katriina olemata kirjaoskus jällegi ajab nutma. Lõpetasid abikooli? Midagi nii jubedat pole ammu näinud. Ära rohkem kommenteeri ja teleka vahtimise asemel võta emakeele grammatika ette.
 
Tartlanna 28. aprill 2016, kl 19.08
Suka juhitavas saates on midagigi mõnikord vaimukat, aga Sepo saade paneb küll õlgu kehitama. Kogemata olen paar korda sattunud vaatama, enam ei taha.
 
hj 30. aprill 2016, kl 09.59
Mis vahite seda telekat. Mõttetud inimesed, kellel puuduvad huvialad, tegevused. Lihtsalt istub õhtul silmad punnis ja vahib, kuigi ei meeldi. Otsi omale tegevus, mis meeldib.
 
tv 30. aprill 2016, kl 21.35
Kanal 2 komöödiaõhtu on minu arust tüki maad intelligentsem, kui tv3oma. Esimene saade oli neil jah kuidagi lahjem,aga edasi on küll hea olnud, eriti meeldis 2.saade ("Nutulaul...ja kõik nutavad...")
 
arvan,et 01. mai 2016, kl 06.23
Kui nüüd võrrelda neid kahte saadet omavahel, siis Sepo saade on minule "vastuvõetavam". Aga kui see eneseimetlejast Sepo laulma hakkab,selleks ajaks vahetan kanalit:)Näiteks Endel Kellap ajab naerma ja see venelane Uuspõllu kehastuses. Aga jah, see Kanal 2 nö.komöödiaõhtu- no ei ole naljakas! Ja kõik muudkui naeravad seal, mille üle? Peab mainima, et Argo Aardli mängib oma osa väga hästi ja ka Tõnis Niinemets, vaat kui nemad mängivad, siis ajab naerma:)
Aga milleks kahte ühesugust saadet toota?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!