Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Koolis narritakse, miks küll? :(
 
Ann Naal 30. november 2021, kl 02.53
Tere! Minu nimi on Ann Naal. Mul on mure - nimelt mitmed meie kooli suuremad poisid narrivad mind ning ütlevad, et nime pärast- Miks nad nii küll teevad, mis selle põhjuseks võib olla...? Sõbrannad ja klassiõed on öelnud, et Ann on väga ilus nimi! Poistele aga ei meeldi see vist üldse..
 
foad 30. november 2021, kl 09.19
Ärkasid hommikul üles, oled elus, tore. Nüüd mõtle esimest korda elus: MILLEKS?
Vaevalt küll selleks, et anonüümsesse foorumisse mõttetusi postitada.
 
Laiwi Tuvahe 30. november 2021, kl 23.31
No tere hommikust! mul täpselt sama kama terve nooruspõlve olnd. absull ei saa aru, miks mind nime pärast narritakse…. oskab keegi arvata??? Laivi pole ju mingi jõletis. ;(
 
Tihane sinine 30. november 2021, kl 23.47
Mis isiklikud mehed neist nimedest arvavad?
 
Go back to your swamp and never come back 01. detsember 2021, kl 01.48
Teemaalgaajale kohe siiralt meeldib kirjutada foorumitesse mõttetut, ebameeldivat jama. Ta käib oma jama ka üle lugemas, oma tekste nautimas ja "teemat edasi arendamas".
See on ilmne näide sellest, et planeedi ülerahvastumise tõttu on saanud inimestena inkarneeruda igasugused hinged, sh need, kes inimese tasemel eksistentsiks sugugi valmis (ja seda väärt) ei ole.
 
swamper 01. detsember 2021, kl 02.01
Titad sealt laiast tulevadki, ei too neid kurg ega jõuluvana janoo siis looduse antud viljakust ei anna häbeneda, las sigivad. Hea on muretu ja päikseline olla.
 
Go back to your swamp and never come back 01. detsember 2021, kl 04.56
Swamperile: on paratamatu, et ülerahvastumine (ja paljude liiga noorte hingede inkarneerumisvõimalus inimesena) ei jää püsima.
Siis mis täpsemalt sellistel hingedel üle jääb?
Back to...
 
Swampswamp 01. detsember 2021, kl 08.20
Eestis vähe lapsi, las sünnitavad.
 
Hanzkan Toss 01. detsember 2021, kl 17.14
Mul kah noorena koolis täpselt sama jama- narriti. Et sulle sobib paremini nimi Hans jne jne
 
Toss Kan 02. detsember 2021, kl 01.27
Mis arvab Hansu naine sellest nimest?
 
Hansu naine 02. detsember 2021, kl 02.11
Soovin enamasti voodis ATM-i ehk Ass-to-Mouth!!

Kas ka Sina hea lugeja soovid oma huulte vahele roojast vôi siis mitte nii roojast küroa, seda lutsida, imeda ning paukuma panna (nii et spermi tilgub suunurkadest)??
 
Ässade äss to: Go back to your swamp and never come back 02. detsember 2021, kl 03.17
Jôhker tervitus - Servus, vana-koer-kerjus, kes seda hetke loed, höhöö!”

Ma tahaks öelda, et purskan sulle kurku kohepraegu, aga ma ei tee seda!

Nimelt kysin, kas ma saan pursata sulle otse witu-viilakasse vôi hoopistykkis karvasesse aanusesse, ehk kas tegu on mehe vôi naisega??

Aga ka seda ei saa ma 100% teostada, sest oleksin mitte/tôsiseltvôetav.

Seepàrast làhen keset tuba ja kakan yhe
Väikese junni ning siis naudin perzze avatust! Just, jah..
 
Ilmataat 02. detsember 2021, kl 17.46
Hansu naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovin enamasti voodis ATM-i ehk Ass-to-Mouth!!
>
>
> Kas ka Sina hea lugeja soovid oma huulte vahe
> le roojast vôi siis mitte nii roojast küroa, seda
> lutsida, imeda ning paukuma panna (nii et spermi t
> ilgub suunurkadest)??

Ei aitäh. Mehe perekonnanimi ei õigusta ennast, kantossita harrastate voodielu. Mees saab soovi korral naise nime võtta, kui nime kiusamine on vastik mälestus,.
 
Tûraub Akeset Tuba 03. detsember 2021, kl 00.55
terre. ma oleb tyrkilane. tulin tyrkist. ja inimesed eesti maal naermavad minu nimi yle. miks naliakas se oleb?
 
Onan Ist 03. detsember 2021, kl 10.18
Minjul sama alb wärk - came from Syria., aka estis people say that my name is imhelik (strange)., Why?
 
Tao N’Pihcu 03. detsember 2021, kl 11.48
Mina Hiina rv-st. Eesti inimesed ùtlevad - Sinu nimi naljakas / imelik on
 
Zooja Buhur 05. detsember 2021, kl 02.38
A mulle küll uma nimi meeldip väga!!
eid_1534ee99c0384d 25. detsember 2021, kl 10.42
Poisid tahavad tähelepanu, aga arengutase seda muul viisil ei võimalda.
 
Throwback 26. detsember 2021, kl 00.33
ANAALSEKS

Mis on anaalseks?

Pärak ehk anus ja selle ümbrus on puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega päraku piirkonda. Ka suguühe võib toimuda päraku kaudu. Päraku hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Pärakut võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Päraku ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Päraku sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Päraku aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub anaalkanalisse. Peenis tunnetab anaalkanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Anaalseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et anaalseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale anaalseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Anaalseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks anaalseksi?

http://www. a m o r .ee/19467#36
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!