Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kas mart helme on normaalne?
 
futurama 14. aprill 2022, kl 00.59
see on mingi kosmos, mida inimene võib suust välja ajada. kas ta aju on rääkimise ajal välja lülitatud?

ammu on liikvel kuuldused, et helmete raha tuleb venemaalt. peale sellist sõnavõttu ilmselt keegi enam ei kahtle.

algul jättis mulje kui kasulik idioot, tegelikkuses on täielik kremli käsilane.
did_1440620 14. aprill 2022, kl 13.06
ilmselge, et nii on. Kõik need kolm Helmet on samast sordist.
 
aaaaa 14. aprill 2022, kl 23.12
kellele raha tuleb, kes väidab, et kõik need, kes e taha eksperimentaalvaxi on rassistid ja muud reeturid?
 
ajalugu 14. aprill 2022, kl 23.18
vaadake, mitu aastat mart helme venemaal viibis segastel aegadel. vene luureteenistus kogus ta kohta komprat kõik see aeg ja nüüd hoiab nö mune peos. absoluutselt kõik, mida helmete perekond välja paristab, kõik on eesti kahjustamiseks ja killustamiseks.
kui ükskord venemaa selle terroristliku sõja kaotab ja arhiivimaterjalid päevavalgele tulevad, tuleb päevavalgele ka mart helme taust.
 
ajalugu 14. aprill 2022, kl 23.22
aaaa

mine kooli, vinniline radikaal. te vaksivastased ei huvita ammu enam kedagi.
 
Edelweiss 15. aprill 2022, kl 00.13
Väga ebameeldiv on Helmete poolt meie enda riigisisest poliitikat pidevalt mutta trampida ja olla kõige jäledam ruupor (loe pasatsentrifuug) . Üks asi on seda jälgida rahu ajal, no umbes, et omad koerad purelevad. Aga nüüd kui maailmas on reaalne sõda, siis olen 100% nõus, et Mart Helme on Venemaa mõjuagent.
 
veider 19. aprill 2022, kl 00.48
näha, kuidas see perekond hädaldab, et neid ahistatakse. no ütle nüüd,laimatakse vaesekesi! las nüüd tuletavad meelde, keda nad läbi aja solvanud pole.
kui ise tatti pritsivad, siis kõik ok, meil ju sõnavabadus. enda kohta ei taha midagi kuulda.
 
veider 19. aprill 2022, kl 01.00
näha, kuidas see perekond hädaldab, et neid ahistatakse. no ütle nüüd,laimatakse vaesekesi! las nüüd tuletavad meelde, keda nad läbi aja solvanud pole.
kui ise tatti pritsivad, siis kõik ok, meil ju sõnavabadus. enda kohta ei taha midagi kuulda.
 
veider 19. aprill 2022, kl 01.00
näha, kuidas see perekond hädaldab, et neid ahistatakse. no ütle nüüd,laimatakse vaesekesi! las nüüd tuletavad meelde, keda nad läbi aja solvanud pole.
kui ise tatti pritsivad, siis kõik ok, meil ju sõnavabadus. enda kohta ei taha midagi kuulda.
 
veider 19. aprill 2022, kl 01.03
näha, kuidas see perekond hädaldab, et neid ahistatakse. no ütle nüüd,laimatakse vaesekesi! las nüüd tuletavad meelde, keda nad läbi aja solvanud pole.
kui ise tatti pritsivad, siis kõik ok, meil ju sõnavabadus. enda kohta ei taha midagi kuulda.
 
Kaabustani kustuv tõrvik 20. aprill 2022, kl 00.11
https://www.ester.ee/search~S1*est?/trein+ja+riina/trein+ja+riina/1%2C6%2C8%2CB/frameset&FF=trein+ja+riina&1%2C%2C2

Lugege kuidas kaabude noorteorganisatsioon alguse sai ja mida nad juba 78 tegid Kes ei mäleta minevikku elab tulevikuta. Ja kui selline on tulevik siis teda õieti põlegi. Ainult tõrvik põleb ja süütab krematooriumi ahjusi mida Tarand majandab.

Paljud ei mõista Mart Helmet, kes peab veel viimset võitlust (kliima) pagulaste masside vastu ja soovib ja unistab kaunist väiksest-rahulikust-vaiksest-iseolevast ja hästi toimetulevast perekesksest Eestist. Kaunis ja väärtuslik elu nii maal kui linnas. Maapiirkondades koolid, kauplused, pangaautomaadid, töökohad , ilusad elumajakesed,kultuurimajad, raamatukogud jne. Ühesõnaga imeline elu rahvusriigis Eesti! Mart ütleb, et Tallinna oleme juba kaotanud ja Ida-Virumaa ka. Ausate sõjapõgenike seas tuleb siia ka palju venemeelseid shoviniste, mida oli sunnitud tunnistama isegi Mondo tegelane. Mart on võitleja tüüp ja ta ei loobu unistusest `kaunis rahvusriik Eesti`. Reformi toetajaskond aga on seltskond, kes ei tunnista tõde. On pistnud pea liiva alla ja kujutab ette, et kõik on ok. ``Ja nii hästi pole me veel mitte kunagi elanud``. Siis on veel kolmas seltskond, kuhu minagi kuulun - pragmaatikud. Vaatame asjadele nii nagu nad on. Jään EKRE valijaks lõpuni, aga arvatavasti oleme rahvusriigi juba kaotanud ja minusugused pragmaatikud tunnistavad seda ka ausalt. Mitte aga kuskil paraleelreaalsuses elavad sõjaprintsessi kummardavad reformikad. Kavatsen lastelaste jaoks osta Itaalias mingi majakese või korteri, loodan teha selle veel oma eluajal korda, et mu lastel ja lastelastel oleks kuhu tulla ja elus edasi minna. Kui Reformierakonna toetus muudkui tõuseb ja tõuseb ja Eestist saab rahvaste paabel ning segasummasuvila. Ka pole Itaalial või Portugalil hullu naabrit.
 
eelmisele 20. aprill 2022, kl 01.58
sa pead seal itaalias või portugalis kinnisvara valides ettevaatlik olema, sest just sinna suurem hulk aafrika ja lähis-ida immigrante kanda kinnitas, erinevalt eestist. seega võid põgeneda vihma eest räästa alla. kuna arvutit valdad, siis ehk veidi uurides näed, et need piirkonnad, mis sulle taskukohased, pole mitte põlis itaallaste ja portugaallastega asustatud.
see on soovillusioon inimestel, pole eriti reisinud, või siis reisinud ainult turismiituuride raames. üks asi on elada turistina hotellis ja teine asi valida endale taskukohane elamispind, avada arve võõras riigis, ära õppide keel ja saada aru nende mentaliteedist.
ekre valijad erilise intelligentsusega silma ei paista, nende maailmapilt on suht kitsake ja kui nad siit kuhugi ennast eemaldada tahavad, siis lipp neile kätte ja võin isiklikult portugali keele esimese tunni tasuta anda.
 
to Kaabustani... 20. aprill 2022, kl 02.31
Paljud ei mõista Mart Helmet sinu sõnul. Kuidas tuleb mõista roppsuuröökurist vanameest, kes võimu nimel on võimeline Eesti heaolu jalge alla tallama. Kui inimene on mats, siis selleks ta ka jääb. Sama kehtib turueide kommetega Monika suhtes. Mina elan maal, väikeses külas ja ma ei taha, et minu väikest rahulikku külaelu tuleb rikkuma keegi Helmetest. Nad on niigi juba kahjustanud suhteid inimeste vahel. Kui üks erakond mitte ei liida, vaid taob kiilu Eesti inimeste vahele, siis mingu kuhugi mujale. Siin juba pakuti Portugali. Head teed teile Helmed ja tema poolehoidjatest eestlaste killustajad, minge lihtsalt ära, tehke ükskord üks õige samm eesti rahva jaoks.
 
portugal 24. aprill 2022, kl 01.39
ei taha siia mingeid helmeid normaalset kogukonda rikkuma!
 
küsimus 02. mai 2022, kl 02.43
mitu ukraina perekonda helmed oma mõisasse elama paigutas?
 
küsimus 11. mai 2022, kl 04.01
kustkohast helmed üldse mõisa jaoks raha said? muusikust monika ja ametnik mart vist kahepeale kokku eriti ei teeninud. äkki aitas kaasa see aeg, mil mart moskvas saadikuks oli?
 
äärmiselt 27. mai 2022, kl 03.32
ebameeldiv jälgida perekond helmete sõnavõtte riigikogus. kas neile õpetati kodus, et alati peab palagani korraldama? korraldagage siis seda kodus, ärge sundige oma kodust palagani tervele riigile peale!
 
K.naine 10. juuni 2022, kl 20.48
Jumala normaalsed inimesed, need Helmed. Räägivad lihtsas ja arusaadavas keeles ja ei aja putru suust välja.
 
Tõsi, mis tõsi! 11. juuni 2022, kl 03.18
Raske on leida normaalsemaid inimesi, kui perekonnad Helmed. Mart muidugi vahel ütleb otse välja, mida mõtleb, kuid ega ta valesti ka ei ütle. Martin on mees omal kohal ja võib julgelt öelda, et tunneb muret Eesti rahva olukorra pärast. Ei ole selline Erakonna juht, kes mõtleb ainult sellele, et saaks rahvast ikka rohkem pügada, siis Riigikassa kogub raha nagu muda. Praegu laekumine võrreldes eelmise aasta kuudega juba üle 20 %, kuid talle on sellest ikka vähe.
 
tösi on 13. juuni 2022, kl 02.45
vali lollakaid helmeid ja kohe kindel,et söpru ei saa meil olema. nii sihikindla riigihävitusega ei saa varsti ka vaenlasi olema. eritrea ja põhja-korea muretsevad venemaa pärast, kama neil neist mõisaomanikest . ülejäänud maailma riike on ekre osanud solvata, ilmselgelt on lavrovilt õppetunde võtnud, sellist ämbrite kolinat ikka annab korrata.
 
Maalane 19. juuni 2022, kl 18.31
Mida Mart Helme on valesti öelnud või rääkinud? Riik on praktiliselt ilma valitsuseta , mida jubib võimuahne eneseimetleja, kel kindel plaan eestlus väljasuretada. Inflatsioon on Euroopa kõrgeim, palgad aga Euroopa madalaimad. Juhhuu, aplodeerige endile refikad!
 
Noo vaadake! 19. juuni 2022, kl 21.17
Näe, "Maalane" kirjutab täiesti õigesti. Aplofeerige talle, kuid paraku Refikate pooldajad kiristavad taas hambaid. Mardi ja Martini jutt on jumala õige.
Kallis Reformikate kummardajad avage silmad ja tulge mõistusele, et näeksite, mis riigis tegelikult toimub!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!