Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ilmateenistuse uus kodulehekülg
 
Suvitaja 01. juuli 2022, kl 13.11
Aru ma ei saa, miks on 4 päeva prognoosi lehel Eesti kaardil temperatuurid nii väikselt, et nöeb ainult luubiga.Kaart on muidu tühi ja lage, ruumi laialt. Miks tehakse hea ja töötav asi superjamaks.
eid_15233fffeb725f 03. juuli 2022, kl 17.30
Noortele sobib!
 
.... 04. juuli 2022, kl 10.09
mina vaatan radarikaarti (ja ootan vihma, mis meist pidevalt mööda läheb). Uus radarikaart ei näita enam vihmapilvi, midagi on jäänud tegemata (ja ma ei mõtle hetkeolukorda, kus vihmasadu ei olegi). Nii et otsisin välja vana kaardi, siin: https://vana.ilmateenistus.ee/ilm/ilmavaatlused/radaripildid/komposiitpilt/ Näis, kaua see uue koduka sättimine aega võtab ja kui kaua vana ülal peetakse. Arusaamatu, miks pannakse poolik asi üles enne, kui see versioon on lõplikult valmis saanud! Kipakas värk!
 
.... 04. juuli 2022, kl 19.05
ja üsna värskelt on tekkinud nüüd ka sademed radaripildile. Aga ikkagi - miks on vaja mitu päeva hoida üleval poolikut lahendust, see on arusaamatu. Et lepingud oleks (vähemalt näiliselt) täidetud ja rahad omanikku vahetanud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!