Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
suitsetamine
 
marlin 30. mai 2016, kl 12.00
Kas teil hommikuvarajased suitsukimajad oma kopsudest ja veresoontest kahju pole? Hommikul vara, kui õhk veel mõnusasti puhas ja värskelt karge, hingad täie kopsuga seda puhtust, aga teie suitsetajad bussipeatustes rikute kaasinimeste tervist! Vastik on teid vaadata, selliseid, kes ei hooli oma ega teiste tervisest. Haisete üleni pigi järele. Ma ei räägi meestest, aga naisi on jäle vaadata, hommikul suu , silmad küll värvitud aga pläru hambus. Vaadake end kõrvalt natuke, kole pilt on see. Tänan tähelepanu eest:)
 
Kas 30. mai 2016, kl 12.56
silmad jõllis ja suu kriipsus vihkaja nägemine on parem vaatepilt?
 
* 30. mai 2016, kl 13.28
Olen nõus, et avalikus kohas suitsetamise nägemine ja suitsulõhna tundmine ei ole meeldiv, aga samuti ei ole ka paljud teised asjad meeldivad- näiteks riiete alt paistvad rinnahoidjad või lipendavad sildid, rasvased käsivarred ja vimmas turi, mis napi pluusi seest paistavad, üle värvli punnitavad kõhud, lääpas jalatsid jne. Kindlasti ka põrnitsevad kaaskodanikud, keda bussipeatustes ikka aeg-ajalt esineb.
Ehk et meil kõigil on midagi, mis ei meeldi, aga ei pea ju vaatama, kui ei taha. Bussipeatused ei ole sugugi nii väikesed, et ei saaks suitsulõhnast ja -pildist eemale minna.
 
marlin 30. mai 2016, kl 13.44
:)okok, kimage aga, et silme eest must, teie oma tervis, vabandan, kui kedagi riivasin.
 
Kas 30. mai 2016, kl 15.51
riivasid või mitte, aga ise näid küll väga riivatud olevat.
Targem oleks sul järele mõelda, mis või kes sind tegelikult elus häirib ja mitte tegelda asendustegevusega s.t kallata viha suvaliste inimeste peale.
 
just 30. mai 2016, kl 16.02
Olen teemaalgatajaga absoluutselt 100% nõus. Ja need poodide ja kaubamajade uste ees suitsetajad tuleks ka eemale peletada, väikeste lastega emad peavad nende tossu seest läbi minema, jäle.
 
sallimatud inimesed - 30. mai 2016, kl 20.22
teil on kindlasti veel peale selle suitsu 100 probleemi, mis teile ei meeldi ja mida peaks ära keelama. Olen natuke reisinud, ning pean tõdema, et araabia maades suitsetatakse kõikjal igasugust staffi ja keegi ei tee sellest numbrit, ega kirtsuta nina, Hispaanias ja Hollandis käies, tundsin samasugust tolerantsust, kui häirib, läheb eemale, mitte ei vingu. Eesis seda vingumist ei jõua ära kuulata ega lugeda, mis kõik ei meeldi, kahju kohe teist, see rahulolematus tapab teid ennem kui mingi suitsupilveke
 
sallimatu vist jah 30. mai 2016, kl 22.13
vaat ei saa aru, miks peaksin mina kuskile ära minema, kui keegi otsustab endale pläru ette panna ja õhku saastama hakata. ootan pikisilmi aega, millal suitsetamine avalikes kohtades ära keelatakse ja ainult spetspugerikes suitsetada võib. tegelikult võiks selle tubakatööstuse üldse kinni panna. mitte mingit kasu ta inimkonnale ei anna, ainult hävitab elusid ja keskkonda.
 
ja, jah 30. mai 2016, kl 22.49
keelame ära suitsetamise, alkoholi- ja narkootikumide tarbimise, paneme kõik need pahad inimesed vangi, siis saabub täielik õnn meie õuele, kus saame nautida värsket õhku ja head keskkonda, kus keegi meid ei sega oma väärastunud kommetega, mis inimkonnale mitte mingit kasu ei too, ainult hävitab elusid ....
Kas tead, kui palju on inimesi Maal, kes nälgivad ja surevad igal päeval ? Kui lõpetada alkoholi, tubaka ja narko tööstus, sureks neid inimesi veel kaks korda rohkem nälga, kas siis oleks keskkond puhtam ja kasu inimkonnale suurem ?
 
Hahaha.... 30. mai 2016, kl 22.52
Need titemammad panevad ise ka plaru.
 
5 korruse elanik 30. mai 2016, kl 23.19
kõige hullem on veel rõdul suitsetajad, kellede suits tuleb ülemise korruse aknast sisse - oma kodus ei saa ka suitsuhaisust eemal olla. Ootan pikisilmi, et sot. min arendab kiirelt seda rõdul suitsetamise keelamist ja see kärmelt riigikogus kõigil lugemistel läbiks.
 
kole pilt on 30. mai 2016, kl 23.23
vastik on teid vaadata, ära vaata, kui vastik on, kas ise endale ei tundu vastik ?
 
elanikukule 5 korruselt 30. mai 2016, kl 23.33
mis iganes seadusi vastu ei võetaks, võin ma suitsetada omas kodus, wc või kõõgis ja lasta selle suitsu ühisesse ventilatsiooni süsteemi, kas see oleks siis parem, kui rõdul suitsetamine ?
 
tõsi 31. mai 2016, kl 13.02
Viimase kommenteerija kirjutise põhjal saab teha selge järelduse selle kohta, mida suitsetamine ajuga teeb.
Igasugune terve mõistus kaob täielikult. Nii et teemaalgatajal tuline õigus.

Tehku oma ajuga, mida tahab, aga miks teised peavad tema haisu see elama ja end mürgitama... no nii kaugele enam mõtlemisvõime ei ulatu.
 
küsib 31. mai 2016, kl 15.02
arvatavasti sõidavad need suitsetajate kirujad ise mõnuga autodega, mis siis üldse ei kahjusta nagu teisi kaaskodanikke?
 
5 korruse elanik 2 31. mai 2016, kl 15.06
suitsetan rahulikult rõdul- ükski lind pole veel surnult maha kukkunud; ja võib ju igatsorti seadusi vastu võtta- siis näiteks suitsetan toas rõduukse all; oot, milline kehaosa peab toas olema, et mind ei loetaks rõdul suitsetajaks- tagumikust piisab või?
 
kuulge 31. mai 2016, kl 16.04
Lugege korralikult teemaalgataja kirjutist:( jutt käib minu arusaamist mööda vara hommikul bussi ooteterminalide juures suitsetamisest. Jube pilt on tänaval kõndivad naised, kes kiiruga pahvivad suitsu, teete ju topelt kahju oma kopsudele ja veresoontele, siis hiljem ärge kurtke oma veresoonkonna haigusi siin.
 
pole suitsetaja 31. mai 2016, kl 17.04
aga teema kutsus üles mõtted, mis minule tohutult ebameeldivad on, lõhnaõli või deodorant või mingi kehaõli, mis minul hingamise seiskab, eriti ühistranspordis. Teine asi on paljas keha, mis litsutakse minu käe vastu, millega ma käetoest kinni hoian. Ma ei erista on see niiske higist, kehakreemist või millest iganes, kodus nühin küünarnukini käsi harjaga puhtaks, väga jälk.
 
lihtsalt küsin 31. mai 2016, kl 17.52
5 korruse elanik 2
31. mai 2016, kl 15.06
suitsetan rahulikult rõdul- ükski lind pole veel surnult maha kukkunud;

Aga miks sa siis rõdule lähed? Miks ei suitseta oma toas? Keegi ei ole veel surnult maha kukkunud ja suitsulõhn on ju joovastav ja tervislik? Suitseta oma lapse kõrval - see ei tee ju talle midagi! Ja kui teebki - sellest sa ju ei hooli. Miks minu laps peab sinu haisu sisse hingama ja kopsuvähi saama? Ja ära tule rääkima, et passiivsest suitsetamisest ei teki kppsuvähki. Kahjuks puutun sellega igapäevaselt kokku.
 
õnne 31. mai 2016, kl 17.56
ja, jah
30. mai 2016, kl 22.49
keelame ära suitsetamise, alkoholi- ja narkootikumide tarbimise, paneme kõik need pahad inimesed vangi, siis saabub täielik õnn meie õuele

Ei, kullake! Ei keela! Suitsetagu, joogu, tarbigu -aga seda tehku nii, et teisi ei tapaks. Suitsetagu oma toas, nii et õhk ei paista läbi; joogu omaette või teiste omasuguste seas jne. Teised ei pea selliste pärast kannatama, haigestuma ja surema.
 
Palju õnne 31. mai 2016, kl 18.21
Justnimelt! Kui keegi ei suitsetaks, siis elaksid igavesti!
Surraksegi ainult selle pärast, et kusagil keegi suitsetab!
Ja kõik surevad kopsuvähki!
 
õnne 31. mai 2016, kl 18.37
Kui loll peab olema, et nii kirjutada?
Sen i praalitakse, kuni endal kibe käes. Siis on kõigil pisarad lahti ja aina palutakse abi.
Sulle, eelmine, teadmiseks: suitsetamine põhjustab vähki mitte ainult kopsus. Ehk hariksid end natuke enne, kui siin plärtsud ja oma lollust demonstreerid.
 
sallimatu 31. mai 2016, kl 18.40
sallimatud inimesed -
30. mai 2016, kl 20.22
teil on kindlasti veel peale selle suitsu 100 probleemi, mis teile ei meeldi ja mida peaks ära keelama.

Kas sa ei saa aru, et asi pole meeldimises või mitte-meeldimises. Asi on teise inimese tervise kahjustamises. Ei kellegi lõhnaõli ega deodorandi hais kedagi haigeks tee. Kui keegi su lähedastest haigestub, kas siis hakkad ka heietama, et Araabias nii ja Hollandis naa?
 
oot-oot 31. mai 2016, kl 19.54
lõhnaõli (mis on puhas keemia) mõju igasugu haigestumistele ei ole veel lihtsalt uuritud!

Nii et ära laia!
 
laian ikka! 31. mai 2016, kl 21.22
Selle eest tubakasuitsu mõju on põhjalikult uuritud! Ja tunnistatud see tervistkahjustavaks.
Nagu http://www.terviseinfo.ee/et/blogi/4357-tubakaekspert-tiiu-harm-igasugune-kokkupuude-tubakasuitsuga-on-kahjulik

Kui mõni lõhnaõli kahjustavaks osutub, eks siis räägime edasi:)
 
aga 31. mai 2016, kl 21.45
on veel töökohti, kus mittesuitsetaja on sunnitud suitsetaja kopsudest välja puhutud suitsujäänused omale sisse hingama. kus sa pistad, mis sa kostad?
 
Liisbet 31. mai 2016, kl 22.24
Meil tööl akna all ka kolleegid suitsetavad, meie samal ajal aknaid lahti hoida ei saa, sest suitsuhais kohe toas. Kui kuuleme, et keegi tuli õue suitsetama, siis kohe panime oma aknad kinni - ja nii me tööl koguaeg vehkleme akna lahti-kinni panemisega. Jube.
 
5 korruse elanik 2 01. juuni 2016, kl 13.07
lihtsalt küsin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 5 korruse elanik 2
> 31. mai 2016, kl 15.06
> su
> itsetan rahulikult rõdul- ükski lind pole veel sur
> nult maha kukkunud;
>
> Aga miks sa siis rõdule
> lähed? Miks ei suitseta oma toas? Keegi ei ole ve
> el surnult maha kukkunud ja suitsulõhn on ju joova
> stav ja tervislik? Suitseta oma lapse kõrval - see
> ei tee ju talle midagi! Ja kui teebki - sellest s
> a ju ei hooli. Miks minu laps peab sinu haisu siss
> e hingama ja kopsuvähi saama? Ja ära tule rääkima,
> et passiivsest suitsetamisest ei teki kppsuvähki.
> Kahjuks puutun sellega igapäevaselt kokku.

sest mul ei ole kommet toas/autos/ bussipaviljonis/tööl/ nurga taga suitsetada ja ma ei kannata suitsuhaisu asjade/ riiete küljes- nii lihtne see ongi:)
 
meil 01. juuni 2016, kl 13.19
on töö juures veel hullem. kuna naisülemus on ahelsuitsetaja, on tal pläru hambus vahetpidamata ja riputa või kirves lakke. ise istubki nagu siil udus ja vahib neid, kes selle kohta julgevad midagi kobiseda, sellise näoga nagu nood oleksid lollakad ja tema tegevus kõige normaalsem asi ilma peal. kõik on suitsust läbi imbunud, seinad ja mööbel. ilge. aga ega suitsetaja ise aru ei saa, haiseb ise samamoodi nagu kõik muu tema ümber.
 
lisan 01. juuni 2016, kl 13.22
kunagi siit lugesin, et naised ei sobi ülemusteks ja see on õige, tõesti ei sobi. meesülemus ei suitsetanud iialgi naiste nina all, ta tegi seda kusagil kasvõi õues ja üldse, meesülemusega annab alati sellistel teemadel kokkuleppele jõuda, ta võtab teisi kuulda, aga naisülemusega pole mõtet vaielda, kui tema tahab suitsetada kus juhtub, siis nii see ka jääb. kui ei meeldi, otsi uus töökoht. naised on jäledad ülemused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!