Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kahtlane massöör
 
kana, peata 23. august 2006, kl 19.42
on teil olnud sellist kogemust, et massöör ületab siivsuse piiri? Ja kusmaalt üldse jookseb piir juba erootilisel massaažil? Kas norm, et klient peab olema alasti?
 
m 23. august 2006, kl 19.48
mingid püksikud antakse ikka ju jalga.
 
kogemusteta 23. august 2006, kl 19.48
anna palun oma massööri number!
 
vanamoodne 23. august 2006, kl 19.54
Siivsuse piiri ületav oli näiteks saates Õige valik, kui naismassöör tegi alasti meessoost saateosalisele tuharamassaazi :D
 
asso 23. august 2006, kl 20.08
Kumb oli alasti, mees või saateosaline?
 
asso 23. august 2006, kl 20.09
see tähendab naismassäär või saateosaline?
 
to asso 23. august 2006, kl 20.15
No kuule, mis sa ise arvad? Oled omast arust mingi smartass jah? Logish ju, et saateosaline oli alasti, ehk siis inimene, keda masseeriti!
Aga ma ei usu, et ükski endast lugupidav ja austatud massöör ei ületa eetikapiiri.
 
hmm 23. august 2006, kl 20.15
¤ st aga ma ei usu, et üksi endast lugupidav ja austatud massöör ületab eetikapiiri.
 
pisut nagu asja õppinud 23. august 2006, kl 21.18
ja asja kohta õppevideogi olemas.

tuhara masseerimine küll piiri ei ületa. üldiselt ei näpita reie sisemist kolmandikku. see on erogeenne tsoon. kui sinu jaoks oli tuhar liig, siis seda tuleb ka öelda.
kui miski on ebameeldiv, siis tuleb kohe öelda, sest inimesed on erinevad. mulle näiteks ei meeldi käte massaaž.
 
ee.. 23. august 2006, kl 21.55
aga kuidas siis masseeritakse kui riided seljas on?
mulle tohutult meeldib kui kannikaid masseeritakse, aga seda ei saa ju kui püksid jalas?
 
kana, peata 23. august 2006, kl 22.45
ei pea siin üldse kannikaid silmas. tean, mida räägin, aga vat ei saa kõike öelda. igatahes tundsin end veidi ahistatuna :((
 
rumal 24. august 2006, kl 00.09
Aga miks see tuhara masseerimine hea on? Milline see välja näeb, et muudkui tagumik saab valu?
 
kah käind 24. august 2006, kl 08.41
Mulle jälle tundus see imelik,et kui käisin tavalisel massaazil,siis lõpus kukkus massöör äkki rindu mudima,selgitas,et kontrollib,kas rinnad korras,ega seal mingit tükki pole.Päris imelik oli,sest enne massaazi oli massöör siivsalt ukse taga,kui riideid ära võtsin ja tegemise ajal,kui oli vaja pöörata,pani rätiku ette-ja siis äkki nii.Tegemist meesterahvaga.Muidu tegi hästi,aga selle peale kahtlen,kas tahan ikka tema juurde uuesti minna.Või käibki nii ?
 
ha ha ha 24. august 2006, kl 10.59
Rindu nüüd küll mudima ei pea, kui sa just ise ei lase.Klassikalisel rootsi üld mas.ollakse küll paljas.Kaetakse kinni see osa mida ei mudita ja kui on muditud kaetakse jälle kinni.Korraga nagu nii kõike ei tehta.
 
kairi 24. august 2006, kl 11.14
Mina olen massööri juures ALATi alasti olnud :) rätikuke on peal ja siis ta tõmbab rätiku parajasti masseeritavalt kehaosalt ära, lõptab sellega nind paneb rätiku tagasi peale. Ise ei leia selles, etalasti olen, midagi imelikku :)
 
kana, peata 24. august 2006, kl 13.07
to kah käind:
võid sa öelda, mis linnaosas käisid, või näiteks, mis oli massööri eesnime esimene täht?
 
to kah käinud 24. august 2006, kl 13.55
No see rindade mudimine on juba kohe kindlasti igasuguse siivsuse piiri ületamine. Ma pole veel kuulnud, et oleks mingi masaaži-liik, kus ka tisse kabistataks. Ja see kontrollimise jutt on küll jura, ükski massöör ei kontrolli rindu, selle jaoks on mammoloogid ja tavalist kontrolli teostatakse nt. günekoloogi juures, seda mingi suvaline massöör kohe kindlasti teha ei tohiks. See on ju sama, et ma töötan meesteosakonnas müüjana ja siis lähen meestele proovikabiini järele, pistan käe püksi ja ütlen, et ma kontrollin, kas teie peenisega on ikka kõik korras ja ega mingeid tükke pole.
Aga kas massöör oli vana või noor, kena või mitte eriti? Kui noor ja kena, siis läheks isegi ;D ;D
 
hK 24. august 2006, kl 15.22
Rindu masseeritakse küll - parandab toitainete liikumist, jääkainete eraldumist ja vereringet. Tulemusena muutuvad rinnad pringimaks, nahk aga siidisemaks.

Aga sellega peaks siiski tegelema rindade omanik ise, mitte keegi teine. Tuharatega on aga teine lugu, neid ei anna ju ise töödelda. Pükste ära võtmine pole aga otseselt vajalik.

Meil tehti massaažikoolis kenasti selgeks, et massöör peab jääma professionaalseks, hoolimata sellest kui seksikas olend parajasti käte all on. Telefoninumbri küsid pärast seansi lõppu, kui väga vaja.. :P
 
kah käinud 24. august 2006, kl 23.59
peata kanale : ma ei taha öelda,sest äkki loeb see ise ka ja kus ma tean,kas ta teistel klientidel katsub tisse ja kui ei ,siis tunneb mu ju ära ,hull lugu veel see,et mu isikuandmed sai ka kätte.
Ma hakkasin kohe pead vaevama,et polnud nagu õige asi,aga sel hetkel,ku i rätiku rindade pealt haaras ja mudima asus,olin nii ehmunud,et suurest üllatusest ei suutnud midagi teha.Õnneks käis asi kähku ja kuna ta samal ajal kiiresti vadistas,siis kaduski endal normaalne mõtlemine ära.
Polnud ta enam noor midagi,aga päris vanur veel kah mitte.Kenadusest ei saanud aru.
 
kana, peata 25. august 2006, kl 07.39
sa, kah käinud, ajad mul hirmu nahka - väga sarnane minu probleemiga :(((
 
kah käinud 25. august 2006, kl 07.58
peata kanale : tegemist korraliku kohaga ja massöör päris tuntud,mitte mingi tundmatu nolk.Niiet küll ta teadis ,mida tegi.Aga ma rohkem sinna ei lähe kah.(Kusjuures ma pole ka enam 1.nooruses,nii et pringimate rindadega noorematele teeb see massöör kindla peale "rinnakontrolli").
 
???? 25. august 2006, kl 23.09
äkki ütlete ikka selle piirkonna ka, kus kandis sellist massaaži saaks
 
kah käinud 26. august 2006, kl 00.23
ei ütle ja jutul lõpp !las jääb midagi üllatuseks ka,kui Tallinnas massaazile lähete.
 
Ka 16. oktoober 2013, kl 18.13
Tuharamassaaž on tavaline tunniaja klassikalise massaaži ajal, see käib jala massaaži juurde, Kui ei sobi teile tuharalihaste lōdvestamine- massaaži, siis tuleb kindlasti massöörile seda ōelda. Kui ka massaaži ajal on midagi ebamugavat, siis kindlasti ütelge seda kohe massöörile. Professionaalne massöör arvestab sellega kindlasti. Kōige targem on kōik Oma soovid kohe enne massaaži tegemist teada anda.
 
ahhh 16. oktoober 2013, kl 18.36
MIngisugused pakspeed siin muidugi ei tea, milleks tuharaid masseeritakse. Seda teavad ikka sportliku ja trimmis pepuga inimesed, neil on ikka vahel trennist tuharalihased kah valusad.
 
Üks endine massöör 17. oktoober 2013, kl 00.46
Näiteks klassikalises spordimassaažis on tuharate masseerimine igati ok. Samuti näiteks võte, kus massöör fikseerib selili lamava masseeritava käe nii, et paneb ta käelaba omale kaenla alla. Sellised võtted on täiesti lubatud spordimassaažis. Ilusalongis aga, vaevalt küll. Mulle tegi mu esimene tööandja koheseslt selgeks, et see, mis on lubatud spordisaalis, ei ole seda sugugi mitte ilusalongis. Piirid võivad kohati tunduda õhkõrnad, aga nad on olemas ja klient tajub kohe ära kui tema- vabandage dramaatilist väljendust- aga õigusi on rikutud. Muidugi KÕIK SÕLTUB. Kui klient tuleb kaebusega, mis nõuab nt. tuhara piirkonna massaaži vms, siis kokkuleppel kliendiga võib ikka teha. Igasugused fastsiate massaažid nõuavadki seda. Ise olen saanud ja toimis.
Proff teeb massaaži sinna kuhu vaja nii, et see klienti ei ärrita, ütlen ma.
 
massaaz 17. oktoober 2013, kl 07.57
Tuharate massaazi saab teha ka nii, (salongis peaksi nii tegema), et kliendil on aluspüksid jalas.Selleks on vastavad massaazivõtted, midagi sarnast nagu "taigna sõtkumine", pöidlaga vastavate punktide muljumine jne. Meeste juures võib asi minna nende jaoks "imelikuks", kuna tuharatel on üks punkt, mis tõstab "väikemehe" toonust.:) Normaalne, eetikast ning kliendi väärikusest lugupidav massöör ei soovi kunagi kliendi alasti olekut.
 
Ka 17. oktoober 2013, kl 14.35
Hm, igalpool spades antakse ju ühekordsed stringid jalga ja see jätab ju tuhara ka paljaks, väga vähesed kliendid keelduvad sellest, minu kogemus on selline, et spades tehakse ka kergelt klientidele ka tuharamassaaži, mis selles siis nii imelikku on?
 
Massöör 18. juuni 2016, kl 15.05
Jah on olemas rinnamassaaz, kuid ei masseerita mitte rindu vaid nende vahelt ja rangluualust osa, ja eelnevalt tuleb kliendi käest küsida kas ta on sellega nõus, kõige parem on enne seanssi kokku leppida mida massaazilt oodatakse ja milliseid piirkondi masseeritakse ja millised võiks välja jätta või tekitavad ebamugavust(kõik peab jääma sündsuse piiridesse), ka näomassaaz on kalssikalise massaazi osa või nt. kõhu massaaz, kuid tean paljusid kellele see ei meeldi.
Eelkõige tuleb klient ju lõõgastuma, mitte ebamugavat kogemust saama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!