Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Masendus ??
 
kurb inimene 23. juuni 2016, kl 17.32
Ma ei saa aru, miks ma siuke närvihaige olen. Mossitan lihtsalt heast peast siin nõmedas ühe toalises korteris, kael on haige teleka ja arvutis passimisest. Juba 2 kuud nii, hetkel töötu. Alles esmaspäev saan tööle. Täna pole riideid vahetanudki, vahin ja nutan voodis, kuidas kõik kuhugi lähevad, mida sõpradega teevad, ma ei saa aru, mis viga on mul. Keegi mulle ei helista, ei kutsu kuhugile, pere jaoks ka nagu mind olemas pole. See teeb ka suuresti kurvaks. Kui ma peaks maha kärbama, ega kedagi ei huvitakski vist. Ja ei viitsi ka end välja ajada, sest mõtlen ,et mida ma sinna ikka lähen kui autot ega raha pole. Tahtsin lihtsalt kellegile rääkida.
 
Üks 23. juuni 2016, kl 17.40
Sama siin ja mul veel lahutus ka takkaotsa! Küll tulevad paremad ajad ka :-)
 
.... 23. juuni 2016, kl 18.50
tore, et hakkad elust siin planeedil aru saama.
kedagi ei huvitagi, tegelikult, oled sa elus või ei, peale su kallima, kui sul juhtub selline olema. tihti ei huvita ka teda eriti see.
kui sul on vilets tervis, vähe raha, siis sa ei lähe kellelegi korda. saa ometigi aru ja hakka tegutsema või ära
 
btw 23. juuni 2016, kl 18.53
ma nutan seepärast, et kõik kutsuvad ja nuiavad, ma ei ole vihmauss, et end tükkide kaupa jagada kõigile, kes solvuvad, kui ma ei tule.
ka see on needus.
 
värdjast "mehele" 23. juuni 2016, kl 19.37
.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tore, et hakkad elust siin planeedil aru saama.
>
> kedagi ei huvitagi, tegelikult, oled sa elus või
> ei, peale su kallima, kui sul juhtub selline olema
> . tihti ei huvita ka teda eriti see.
> kui sul on
> vilets tervis, vähe raha, siis sa ei lähe kellele
> gi korda. saa ometigi aru ja hakka tegutsema või ä
> ra

Lohutad end selle tekstiga, et mitte tunnistada milline sõnnik sa oled ja et ainus mis sa teha oskad on vassida ja valetada?
 
to autor 23. juuni 2016, kl 20.08
Kui vana sa oled ja kus asud? Ma passin ka niisama, äkki kutsun kylla, sööma-jooma. V läheme välja, minu kulul.
 
Kurb 23. juuni 2016, kl 20.21
Mul sama seis , pole raha...sain tööd nüüd aga palk olematu.Pole stiimulit.Istun siin Tartus üksi korteris ...ega keegi kutsu ka kui teatakse et rahatu oled...
 
kurb inimene 23. juuni 2016, kl 20.42
Ma olen 29 aastane naine. Pärnust
 
to Kurb Tartust 23. juuni 2016, kl 20.59
kui vana Sa oled? Pole hullu - ma ka üksi, vaatangi telekat ja istun ka arvutis, liha on ahjus, ei teagi kas süüa või mitte. Õlu külmikus. Pole eriti tahtmistki juua. Aga mine õue, lihtsalt jaluta, täna on kõige lühem öö; Mõnusat Jaanilaupäeva ikka;
 
kurvale 23. juuni 2016, kl 23.23
On ju tasuta jaanipidusid ka. Loe Eesti jaanikombestik läbi ja leiad palju asju, mis on huvitavad.

Jah ka mul ei ole niipalju raha, kui tahaksin.

Kas igale poole peab autoga minema? Võib ju ka ühistransporti kasutada.
 
Pärnakas 24. juuni 2016, kl 00.08
Pärnus pole mingit autot vaja - linn ju nii pisike. Kui raha eriti ei ole, võib niisama jalutada. Võta termosega kohvi või teed kaasa ja midagi söödavat ka ja korralda piknik värskes õhus. Liikumine teeb tuju ja tervise paremaks :)
 
G 24. juuni 2016, kl 07.31
Eks see on harilik jõulumasendus. Sel päeval tunned eriti suurt kohustust olla tasemel, ilus, lõbus, seltskondlik ja teiste moodi. Ja eks kaks võimalust ongi, kas minna välja pidutsema või muuta oma suhtumist ja võtta seda kui tavalist päeva.
 
teema autorile 24. juuni 2016, kl 09.25
Sinu olukord pole sugugi nii hull, nagu ette kujutad.Sul saab esmaspäevast töö olema, tekkib võimalus saada uusi tuttavaid ja sõpru, juhul kui oma käitumist muudad.Vedeled kogu päeva voodis, nutad ja halad, et keegi sulle ei helista.Aga miks sa ei oleks võinud ise kellelegi helistada? Või oled kõik oma tuttavad ära peletanud oma virila olekuga? Aja ennast voodist ülesse, pane ennast kenasti riidesse, mine peegli ette ja korda endale kõva häälega, et sealt vaatab sulle vastu üks asjalik ja kena noor inimene. Naerata ja mine õue jalutama, või helista vanematele, küsi kuidas neil läheb. Küll näed, elu polegi nii masendav nagu ette kujutad
 
kah Tartust 24. juuni 2016, kl 19.22
Kahju, et seda teemat alles nüüd loen. Mul ka pole kahjuks tuttavaid, kellega koos kuhugi minna. On tõesti ju ka tasuta üritusi. Hea meelega oleks kellegagi koos läinud.
 
to värdjast " mehele " 26. juuni 2016, kl 03.53
Mis probleem sul nende meestega on, et igal pool mehi näed, kui tekst ei meeldi ? Mis sul viga on ?
Antud tekst paistab just naise oma olevat. Väga naiselikud mõtted, naiselik sõnastus.
Pealegi, mida valesti ütles ? Kahjuks tihti elus nii ongi, kurb, väga kurb, aga selline elu tihtipeale ongi.
 
eelmisele 26. juuni 2016, kl 05.32
Ei ole minul mingit probleemi, tõmba nhhui minu elust ja ära oma nina siia enam kunagi topi. Minu elu ei ole enam mitte kuidagi sinu asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!