Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ma ei mäleta internetipanga parooli
 
krt 29. jaanuar 2008, kl 16.06
No ei mäleta ja kõik, umbes kah ei suuda meenutada, mis ma viimase paroolivahetuse ajal uueks salasõnaks panin. Ma pean täna kolm väga olulist makset tegema, aga no ei pääse panka. Kas internetis saab kuidagi tellida mingit paroolimeeldetuletust vms.? Ma ei saa mingi valemiga panka kah minna, elan maakohas, järgmine linnaminek planeeritud järgmiseks nädalaks :S
 
mas 29. jaanuar 2008, kl 16.08
Eh-eh panka ja uut internetipanga lepingut sõlmima.
 
siis 29. jaanuar 2008, kl 16.10
helista nr. 6310310 ja räägi oma mure ära. Usu, keegi teine sind aidata ei saa.
 
muumi 29. jaanuar 2008, kl 16.17
mul juhtus sama ja soovitus oli .
mine lähimasse panka ja pass või ID kaart kaasa ja saad uued paroolid
nii oligi
hiljem muutsin juba ise paroolid ära
 
ei saa 29. jaanuar 2008, kl 17.18
ei saa muud moodi, kui ainult ise kohale minnes. ja õnneks, et ei saa, kujuta ette, mis võimalusi see pakuks pättidele?

tuleta aga veel meelde, ehk kirjutasid ikka kuskile üles? mina kirjutan mingi raamatu viimasele leheküljele pliiatsiga, sealt siis vaatan kui vaja on, raamat kogu aeg riiulis ju.
 
cc 29. jaanuar 2008, kl 17.46
ei saa tellida parooli meeldetuletust. panka saab ju ka id-kaardiga siseneda, kui id-kaardi lugeja olemas ja id-kaardi sertifikaat pole aegunud (id-kaardi paroole peab ka teadma).
 
xxx 29. jaanuar 2008, kl 17.48
minul on vähemalt 3 korda internetipank järgmise päevani kinni olnud, sest sisestasin parooli mitu korda valesti ja ikka muidugi sellisel ajal, kui kindlasti oleks vaja panka sisse saada.

aga nüüd ostsin pangast id kaardi lugeja ja sellega on probleem lahendatud.

jah, muidugi on ka id kaardil paroolid, aga neid hoian lihtsalt kodus kirjutuslaua sahtlis - kaart ise ju nagunii kogu aeg endaga kaasas ja isegi kui keegi pätt need sealt kätte saaks, siis poleks tal ilma kaardita nendega midagi peale ikka hakata.
 
poirot 29. jaanuar 2008, kl 17.48
helista 6310310 ja teevad lahti.küsivad sult isikukoodi ja mõnda koodikaardi numbrit.ma ise nii saanud.
 
to poirot 29. jaanuar 2008, kl 18.55
Kust sa tead, et ta just selle panga klient on, mille numbrit sa pakud?
 
no mida 29. jaanuar 2008, kl 19.16
kuidas inimene ise ei tule sellise asja peale, et klienditoe numbrile helistada, vahet ju pole, mis panga klient ta on, igal paroolikaardil see number olemas. Arvan, et tegu on lihtlabase sulleriga hoopis, kes üritab nüüd midagi.
 
hele 29. jaanuar 2008, kl 20.44
kas te iga kord, kui vaja parooli vahetada, mõtlete välja uue salasõna? miks te ei kasuta kahte salasõna teineteise alla, siis pole hirmu, et ära ununeb. kui pole üks, siis järelikult on teine :). või pole selline asi võimalik (kuigi hansapangas on).
 
to hele 29. jaanuar 2008, kl 20.53
on küll ühispangas ka, ma teengi nii.
 
hehehe 29. jaanuar 2008, kl 23.02
ma ka teen, nagu kaks viimast, nii ühispangas, kui hansapangas:P hea, lihtne, turvaline:P
 
naljanina 30. jaanuar 2008, kl 12.29
paroolikaart ja paroolikaart.. mul pole ammu nii totakat asja, nagu paroolikaart! oleneb vist summadest aga mul küll pin-kalkulaator.
 
krt 30. jaanuar 2008, kl 13.50
to no mida - jajah, just täpselt, kuidas sa küll ära arvasid? Leidsin jah maast suvalise kaardi ja siis mõtlesin, et tuleks õige naistefoorumisse ja küsiks, kuidas raha varastada. Oioioioi, nüüd ma olen paljastataud, appi...

Teistele aitäh soovituste eest!

(tavaliselt panen ma uueks salasõnaks mingi eseme nime, mida esimese asjana toas näen. A´la vana kalender, katkised sokid vms :D Aga no ei mäleta, mis viimati panin)
 
Ülo Pastel 24. august 2016, kl 09.45
Kuidas saab parooli muuta?
 
Raivo Kohalik 24. august 2016, kl 11.23
Ülo Pastel 24. august 2016, kl 09.45

Kuidas saab parooli muuta?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


poirot 29. jaanuar 2008, kl 17.48
helista 6310310 ja teevad lahti.küsivad sult isikukoodi ja mõnda koodikaardi numbrit.ma ise nii saanud.
 
Jah 29. august 2016, kl 08.01
Kui valesti toksid ja lukku läheb, helistad panka ja nad saadavad tel numbri peale ajutise parooli, pärast mida saad uue salasõna valida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!