Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
esimest korda tallinna
 
Maalt ja hobesega 25. august 2016, kl 11.28
tere, oma 49 eluaasta jooksul pole tallinna sattunud. nüüd vaja sugulase juubelile minna, hirm poeb naha vahele. kuidas peab riietuma mul on kaltsukast osetud üks kleit ei tea kas kõlbab pealinna sellega minna. kas tallinna bussijaama juures on mõni lillepood? maalt ei taha lilli kaasa tuua, buss sõidab ligi 3tundi närtsivad ära.
 
õis 25. august 2016, kl 12.10
http://bussijaam.ee/teenused-ja-majaplaan/

Bussijaamast saad osta lilled.
 
njahh 25. august 2016, kl 13.38
osta kaltsukast teine kleit veel - kui üks ei sobi, saad teise vastu välja vahetada.
 
tallinnast ja hobuseta 25. august 2016, kl 13.52
Tallinnas pole mitte kellegi teise asi mis sul seljas on, peaasi, et midagi on. Keegi ei pane sind tähelegi.

Lilli saad poest, turult jne

Ja kodust saad kaasa võtta küll, keerad otsad märja paberi(wc-paber või salvrätikud) sisse ja kilekott ümber.
 
tallinlanna 25. august 2016, kl 13.54
Oh ära üldse muretse tänapäeval käivad kõik nii nagu tahavad ja alati saab oma riietust mõne moejoone järgimisega põhjendada.
 
rmp 25. august 2016, kl 14.05
Kulla -maalt ja hobusega-
Ära põe, kleit sobib kindlasti. Kaltsukast ostetud kleidid on väga isikupärased,(loodan, et Sulle meeldis see kleit)rõivapoodides on kangavalik kesine.
Osta bussijaamast lilled ja sõida taksoga, kuhu vaja.
Edu!
 
Esopus Spitzenburg 25. august 2016, kl 14.31
Bussijaama juures on mõned kaltsukad ka, juhuks kui maakaltsuka kleidi linnakaltsuka oma vastu tahad vahetada:)
 
123 25. august 2016, kl 15.16
Riietuse pärast küll muretseda pole vaja. Mõned tallinlased tellivad presidendi vastuvõtule minekuks kleidid moekunstnikelt, aga pärast saavad ikka nii, et tolmab - see ei ole hea ja too on päris kole.
 
Hei 25. august 2016, kl 16.30
Sa lähed ju isiklike sugulaste juurde, mitte presidendi vastuvõtule :)
Tänavapildis on tõepoolest kõik lubatud. Võid kõndida tänavatel nii dressidega kui miniseelikus, vahet pole...peaasi, et end ise mugavalt tunneksid. Ja kõneta inimesi, kui hätta jääd. Pealinnlased ei hammusta üldjuhul :)
 
suuzy 25. august 2016, kl 17.18
Loen ja imestan , kui palu mõnitamist.Abi asemel halva soovimine.Umbes nii, et kui pole Tallinast, siis loll ja maakas.Me kõik eestlased, tuleme maalt. Sain oma sugupuujuured uuritud ja imestan, kuidas jäädi ellu, aga jäädi.Isa poolt põline muhulane, ema poolt pärnakas, Varbla, Karuse, Vigala.Paneb imestama inimeste õelus, et kui pole Tallinast, siis nagu oleks loll maakas. Ise pean ennast pärnakaks ja ei arva, et olen tallinna inimestest lollim, kuigi mõni arvab nii.
 
Leebe 25. august 2016, kl 18.25
Kulla Suuzy!
probleem pole siinkohal mitte kirjapandud vastustes, mis on täitsa muhedad ja heatahtlikud. Probleem on sinus endas. Ma ei tea, mis sul viga on, aga mingi viga sul ikkagi küljes peab olema, mis teeb sind eriti kartlikuks ja tundlikuks ning sunnib igast ütlusest tigedust otsima. See tigedus, kulla Suuzy, peitub sinus endas.Katsu endast jagu saada - kohe hakkab kergem.
 
to suuzy 25. august 2016, kl 18.47
Palun ära enam siin foorumis sõna võta. Sa ei ole oodatud siia oma vaenu õhutamisega.
 
suuzy 25. august 2016, kl 19.25
Leebele.
ma olen oma elus näinud, kuidas inimesed alandavad ja mõnitavad teisi, kes pole Tallinnast, Vabandust, kui reageerisin üle, aga ei talu, kui keegi arvab ennast teisest paremaks lihtsalt elukoha järgi.Käin palju välismaal ja seal ei arvata, et ainult pealinna elanik on elule kõlbulik.
 
suuzy 25. august 2016, kl 19.35
Teie kell 18.47.ei ole mulle ütleja, miks ja kus on mul õigus sõna võtta.Mul on õigus oma arvamust avaldada või olete riigikogu liige , kes arvab, et kui minu arvamus teie omaga ei ühti, siis suu lukku . Meil on mingil määral sõnavabadus ja Teie mind ei keela. Kena õhtut
 
lahe 25. august 2016, kl 19.51
Kõik niikuinii vahivad sind sest oled uunikum. Eestis pole mitte ühtegi täiskasvanut kes poleks kasvõi kord oma elus Tallinnas käinud.
 
kompleksid? 25. august 2016, kl 20.37
Suusil paistab olevat käre alaväärsuskompleks.
Mina olen tallinlane, mul on sõpru nii viljandist, kõigilt saartelt, võrust, rakverest; kõik on lõppkokkuvõttes sattunud siia elama, kõik on ellu jäänud, kedagi pole mitte kunagi alandatud ega mõnitatud.
Kuidas see peaks toimumagi - astud bussiuksest välja ja pealinlaste parved tulevad näitavad näpuga ja mõnitavad nagu jaksavad?
Ma ei tea ühtki pealinlast, kes leiaks, et teiste linnade, alevite ja külade omad on kuidagi viletsamad. Ka siinsed vastused olid vahelduseks täitsa sõbralikud.
Pigem on armas, et on keegi, kes polegi veel siia saanud, tahaks kohe ise aidata ja juhatada jne. :-)
 
njahh 25. august 2016, kl 21.08
no ilmselgelt on ju teemaalgatus liba ja sellest ka vastavad vastused.

Aga... kas suuzi on ka liba - see tuleb veel välja selgitada.
 
suuzy 25. august 2016, kl 21.43
Vat Sina "njahh"oled küll selgitaja .Üldse nimi "njahh " näitab, et inimesel pole enda vastu lugupidamist."suuzi " on mu konto nimi, vähemalt ma julgen oma arvamust avaldada, aga teil teistel on libanimed, täna nii ja homme naa, kuis tuju ja siis mõeldakse jälle midagi välja ja sülitatakse tigedusest sappi.Ma ootan rõõmuga, kuidas tigedusehunnik "njahh" mind, Pärnu naist välja selgitab.Isegi minu kaitseväes töötav poeg naerab mingi "njahhi"peale.Kena õhtut "njahh" ja edu uurimustöös.
 
njahh 25. august 2016, kl 23.02
mis sa suusike arvad, et keegi hakkab sinu kontot või midagi otsima? Nalja teed või? Hoopis sinu jutt on see, mis annab teada, kes või mis sa oled.
Sa ei ole liba, aga oled foorumis algaja, sest sa ärritud täiesti mõttetute asjade peale ega hooma ridade vahele peidetud musta huumorit (seda oli ka teemaalgatus muide).

Miks sa teisi tigeduses ja mõnitamises süüdistad, sellest ei saa keegi peale sinu enda aru.
Muide, oma identiteeti paljastad sa ise - näed, juba me teame, et sa elad Pärnus.
Mina ei pea vajalikuks sellisesse kohta nagu delfi naistekas kontot luua, sest ma pole huvitet, et see mu meiliaadressi sabas järel tilpnema hakkaks.
 
oi lollikest 26. august 2016, kl 14.11
Seesamune njahh istub 24/7 naistekas ja kobiseb kõigi kallal.Paks tagumik on laiaks istutud, seset tema elu kooseb naisteka foorumist.
 
njahh 26. august 2016, kl 14.47
a kust sa tead? Istud ju ise kah siis siin :)
 
kana 30. august 2016, kl 07.29
naljakas. mina just lugesin ja mõtlesin, et näe, kui muhedad ja heatahtlikud vastused.
ise sündisin maal paksus metsas, siis kolisin väikelinna ja varases nooruses jõudsin tallinnasse. nüüdseks paksus metsas tagasi - aga no kuna tallinnas on töö, siis pean paaril korral nädalas metsast nina välja pistma.
mis teemaalgataja küsimustesse puutub, siis kaltsukast saab väga lahedaid riideid. no muidugi tuleb veidi vaeva näha ja hea nina peab ka olema. sain omale just uued naturalista kingad ja pika mohäärisialdusega vesti.
selga pane seda, milles ennast ise hästi ja mugavalt tunned. ega tallinnas ei viitsi keegi sellesse, mis teistel seljas on, väga süveneda ka.
lilled korja aiast ja paki sisse, nagu keegi juba õpetas. mina liigun tallinnas jala või taksoga. hädapärast on ka ühistransport, aga see on räpane ja üle hinnatud :)
igatahes edu Sulle ja kui see oli naljapärast tehtud ajaviiteteema, siis täitis eesmärgi - mind täitsa kõnetas :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!