Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees kingib sünnaks raha
 
Pkaaa 28. august 2016, kl 14.38
Kuidagi solvav, sain sünnaks mehelt ümbrikus 100 eur. No oma mees võiks ju suuta üllatada.
 
täiesti nõus 28. august 2016, kl 15.01
Kõige parem üllatus on ikka vana hea indreku meetod
 
vinguviiul 28. august 2016, kl 15.43
Novott ja kui ei suuda üllatada,mis siis.... vähemalt ei unusta ära, et sul sünnipäev on. Kui ei meeldi, eks vaheta välja.
 
ootan sind 28. august 2016, kl 16.05
sajase eest, teed omale ise laheda üllatuse.....
 
mees, 43 28. august 2016, kl 16.21
Samas saad endale ise üllatuse teha ju:) Näiteks mulle meeldib raha kingiks saada, kõige praktilisem. Oma mees võiks küll midagi muud kinkida, naise soove ja vajadusi peaks ometi teadma. Äärmisel juhul võiks olla kinkekaart - Kaubamaja, Stockmann, raamatupood, lõhnapood.
 
Teemaalgatajale 28. august 2016, kl 16.39
Oled üks loll eit küll.
Minu mees kinkis mulle küünla, sajase üle oleksin väga õnnelik olnud!
 
jah 28. august 2016, kl 16.54
raha on kuidagi ebapersonaalne. Aga v6ib olle ei m6elnud ta seda halvasti, lihtsalt arvas et saad osta mis sulle meeldib, mis ei ole halb asi. Mind hairiks hoopiks selle summa vahesus.
 
Naine2 28. august 2016, kl 17.50
Uskumatult väiklased moorid kirjutavad siin. Häda kui mees midagi ei kingi, häda kui kingib. Ikka ei kõlba. Ei tea, mis "printsessid" siin kirjutavad, 90kg kaaluvad kurjad mutid.
 
Teemaalgataja 28. august 2016, kl 18.01
Njaa, eks võtan teadmiseks, et ei tasu raha üle vinguda:-) Eks teen jõulude ajal mehele tagasi:-)
 
Oodates palgapäeva 28. august 2016, kl 18.29
Võin anda oma kontonumbri, kui see kuidagi aitab.
 
viska tagasi 28. august 2016, kl 19.18
viska see raha mehele näkku, ja ytle, et halastussexi teed vaestsle heategevusekorras vabatahtlikuna tasuta.
yks kord aastas jõuluteks.
 
loomaaia valvur 28. august 2016, kl 21.24
viska parem meest banaaniga ja nõua järgmiseks synnaks nagu hermese kotti.irw.
 
ingrid 29. august 2016, kl 09.37
Ütlesid seda talle ikka? Nohet solvav on niiviisi, oma mehelt sada eurikut saada. Ikka ütlema peab, muidu teine ei saa aru, mis sind solvab või mis korda läheb. Tuleb näkku ära lahmata, ennast välja elada. Tema näo ees see sada tillukesteks tükikesteks lammutada, karjuda, uksi prõmmida ja lõpuks kuu aega vait olla.

Jumalküll. Õpeta nagu maiteamida.
 
asas 30. august 2016, kl 12.16
mulle sobiks küll selline kink -minu mees kinkis mulle 20 euri ja õhtusöögi.
 
et_ 30. august 2016, kl 12.57
mees võiks üllatada - kingib järmine kord tühja ümbriku!
Sest kui naine on nii loll, et ei saa aru - mees ei saa talle hilpe osta ning kasutuid vidinaid, lihtsalt käsi ei tõuse ostma.
Vanamutid kingivad teistele mingeid TopShopi "imesid" mida hoiad viisakusest 2 aastat riiulis enne kui ära viskad.
 
midri 30. august 2016, kl 13.02
Ma oleks vist ka kingiks saadud sajase üle veidi üllatunud, aga samas ei maksa kõiges ka negatiivset ostida, miks oleks teoreetiliselt 100 EUR-ine kinkekaart parem? Olen oma mehelt saanud näiteks solaariumi kinkekaardi, ta teab, et seal vahel käin ja olin selle üle küll väga rõõmus. Mine osta selle eest midagi meelepärast, näiteks kasvõi ilus pesu ja demonstreeri seda õhtul oma mehele. Või minge koos parfüümipoodi ja valiga sulle välja parfüüm, mis meeldib mõlemale, siin annad võib-olla ka varjatud vihje järgmiseks kingituseks :). Andmisrõõm on vahel isegi suurem, kui saamisrõõm, ära karista meest selle eest, et ta ei osanud midagi paremat välja mõelda. Tähtis ei ole alati võit, vaid osavõtt! :)
 
hehh 30. august 2016, kl 16.41
no aga anna see raha mulle, siis saad mehele n.ö. kätte maksta?
 
Pusa 31. august 2016, kl 12.36
Suutis ju üllatada :)
Mulle jäi küll mulje, et sa olid selle 100 euro peale üllatunud..
Veel - ütled, et oma mees võiks ikka osata üllatada ja võiks teada, mida kinkida - samas naine võiks ikka oma meest natukenegi tunda. On mehed, kellele meeldib kingitusi shopata ja on mehed, kes ka relva ähvardusel hästi ei tahaks... Iseasi muidugi, kui mees on alati sulle erilisi kingitusi toonud ja nüüd äkki raha peale üle läks..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!